Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
5. jan 2011

@kafoditka jaj este som zabudla, ze mozes tam fuknut nejake korenie ako bazalka, oregano....podla chuti 😉

tinaki1275
5. jan 2011

@aalexis007activ baby sa mne neosvedcili ,aj ked su tenucke bohuzial na chrbte mi pretiekli..

bambola
5. jan 2011

@aalexis007 aj my pouzivame premium care, su lepsie ako "klasicke" pampersy, neviem povedat preco proste tak som to nejako odpozorovala. mam ale doma aj tri balenia activ baby (darcek) tak aj to budem musiet vypouzivat tak snad niesu az take hrozne 😉

tinaki1275
5. jan 2011

@bambola fenykel,rasca...tiez 🙂

bambola
5. jan 2011

@tinaki1275 o fenykli som nevedela 🙂 ale rasca u nas nefunguje lebo mm nema rad 😒

noemarta
5. jan 2011

ahojte holky,
vidim ze preberate pampersy, no mne sa osvedcili ako za naj sam super premium care a mozu byt aj sleep and play, ale tie modre active, tie nie, to mam pocit, ze sa mala musi v nich citit dost mokra.

BAByyyy, viete mi povedat, ked vam skoncila materska, doslo vam ukoncenie materskej zo socialky, ciii??? viete, myslim ten papier ako pnka co byva o ukonceni, lebo mne zatial nic nedoslo a viem ze sa to musi odovzdat do mojej prace 😕 😕 😕 POMOOOOOOOC

noemarta
5. jan 2011

@kafoditka fuha, drzte sa, hadam to filipko nedostal, ze ma len tie sopliky...

miki060707
5. jan 2011

@noemarta mne prišlo z materskej, len to, čo som tam ja poslala, to som potrebovala k rodičovskej, ale iné neposlali, ja som do roboty nemusela nič dať, oni to vedia kedy mi končí materská, tvoja robota si to vyžaduje???

zdravim vás, prosim vás, prišlo mi mliečko a neviem komu sa mam poďakovať
Martinka J. z Rimavskej Soboty, kto to môôže byť????? ked tam neni nick, tak neviem, kto to poslal 🙂

tinaki1275
5. jan 2011

@bambola moja hlupost ,nevsimla som si ten prispevok predtym ,ze to bolo na lososa..tam urcite nie fenykel a nie rascu!!! 😀 myslela som ze nejaky prikrm..tam to vraj moze ist ....uz som celkom mimo .. 😀
@merikac no to s tmi vysvedceniami ..co ta to napaslo ..este sa smejem..ako si mi to pripomenula..ako sme si praskali tie plastikove obaly po hlavach .. 😀

monline
5. jan 2011

@tinaki1275 to ja som len včera niekde videla link na tento článok, tak som ho sem dala..ja sa riadim viacmenej podľa pôvodných skúsensotí, ale možno niekomu pomôže

monline
5. jan 2011

boli sme na kontrole a lekárka povedala, že zápal priedušiek mu pekne ustupuje, hrdlo nemá červené a hlieny mu stále riadne zatekajú..a že tá teplota bude zo zúbkov, preto ho aj preháňa..ja osm si to aj myslela, ale chcela som mať istotu

oacka
5. jan 2011

@monline to sme radi,tak nech mu to všetko rýchlo prejde.
mňa tak nasrala moja svokra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ježiš,ja by som nadávala! najprv zas pripomienka,že Kika má na čele vyrážku,tak že je po mame.... 😠 😠 😠 😠 a potom reči o švagrovej malej, čo sa v decembri narodila: Sofinka cucá cumeľ ostošesť, Sofinka papá 80ml z fľaše, SOfinka už papá vločkový vývar, Sofinka celú noc spinká, SOfinka spinká cez deň 4 hodiny v kuse.... SOfinka je valibuk,.......... keď ju pojde Kika pozrieť,dáme ich k sebe a sfotíme! tak to som už vyštekla: že určite, aby mi každý pindal,aké mám malé decko!!!!!!!

monline
5. jan 2011

@merikac tuším máš najzubatejšie dieťatko z nás..gratulka, ako to dobre zvládate..danielovi nevidno, že by sa niečo už už malo prerezať.ale počkáme si 🙂 som rada, že choroba ustupuje, len tie hlieny musíme odstraňovať, nech mu nezatekajú

monline
5. jan 2011

@oacka díky moc
a svokra tiež vie ako rýpať,..mrcha jedna..nedaj sa!! 🙂 Kika je krásna a akurát, kašľať na to čo Sofinka papá

tinaki1275
5. jan 2011

@oacka joj nase svokry su uplen rovnake..ale ozaj kopie..ja ked som tam tak pocuvam len aky je Odyseas (mm brata syn o dva mesiace mladsi ako Leia) uzasny ,uz slinta!!bola minule hlaska..akoby to bol uspech 😀 vraj bude mat viac ako 1,90 ked vyrastie -moja svokra to vie "odhadnut" a to bol na 3 mesiace mensi ako nasa.. 🙂 nic si z toho nerob..my sme nasu museli fotit s nim ..co sa da robit..chceli fotku vnucat pokope..aj tak je tam nasa hviezda...a Kika bude tiez neboj ..s tymi svojimi okalami ... 😉

ericica
5. jan 2011

@tinaki1275 ja som bola uplne paff z toho serialu...prosim ta to ma fakt az 18 casti???daj este dake info ja to do stvrtku nevydrzim fakt sa s nim vychrape???a on sa d nej zalubi?no ja neviem ked bude mala taka urevana ako to budem pozerat pondelok asi naklusem do mesta a pozriem si volaky akciovy televizor k sebe do spalne....lebo plazmu mame v obyvke a tam spi starsia dcera s mm.a ta pozera svoj vlastny program 🙂
@miki060707 miki podla mna je to @robika ale opravte ma ak sa mylim 🙂

miki060707
5. jan 2011

@ericica vidiš, tá mi tiež chcela poslať, ale to ma nenapadlo, že sa vola Martinka.... 😉

ericica
5. jan 2011

@tinaki1275
@oacka ja to poznam tiez osobne ale budte radi ze s nimi nebyvate....mne minule zapotila akurat som sa chystala jest taku pasteku vola sa favorit a hrzne ju milujem a ona ze ved ty nelubis tlste a ja ale ved v tom neni tlste a ona ze uurcite len potkanie chvosty zomlete,,, a ja aky mam slaby zaludok hned sa mi prevratil a celu pastiku som vyhodila psovi ,,,a co bolo najhorsie bol tam aj moj mm a nic nepovedal ,tak som isla s malou do izby a tam som si revala 😢 😢 😢
no a o malej pomlcim ona ma sice len jedneho syna cize nema malu s kym porovnavat ale tie reci ze urcite je hladna preto tolko place atd tak tie reci nemaju hranice.....
oacik a ty si preco nebola s malou este na ockovani???
poomoooc niekto mi vymenil dceru uz vyse tyzdna je urevana cely den by sa len nosila ,predtym aspon vydrzala v kociku trosku alebo v lehatku ale teraz cely den na rukach aj to len u mna....mna uz boli cely clovek....

ericica
5. jan 2011

@tinaki1275 chcela som napisat 180 casti nie 18 😀
@miki060707 😵

merikac
5. jan 2011

@miki060707 ja som nepostrehla ake mlicko to vy papate?

merikac
5. jan 2011

@noemarta mne tiez nic neprislo z materskej-len papiere, ze mi priznavaju rodicak

mirka285
5. jan 2011

cauteeee koceny,tak uz som doma 🙂 poviem vam,ze bolo bohovo,konecne sme si uzili poriadny sneh,inak tie sanky su nie dobre,ale perfektne,malu som do nich dala este do deky a pekne mi v nich zaspala aj na vyse hodinu a straaasne dobre sa s nimi manipulovalo,tym ze maju tu vodiacu tyc,a samozrejme mi ich vsetky mamicky zavideli a pytali sa odkial ich mame 😉 mala bola dobra,spala celu noc,ostala by som aj dlhsie keby bolo volne...a co mame nove?mohol by mi to niekto zhrnut,alebo ma aspon upozornit ked sa nieco stalo 😕

merikac
5. jan 2011

@oacka
@tinaki1275 baby,,je ked vas citam,tak mne sa este ani raz nezastarala co a ako by som mala,,ak mozno povedala,ze co robila ona..a ani deti so svagrovymi neporovnava,,,,,,,,,,,,,,ani som netusila,,ze ja mam taku zlatu svokru :D ( co sa starania do vychovy tyka 😉 )

merikac
5. jan 2011

@mirka285 jeeej Mirka no vitaj,,ja ta velmi neoboznamim, co sa dialo,,maxi vybera nejake saty,,denise, je zufala z malej- stale nespava, monline sa bala o Danielka,,lebo je chory ale vraj choroba ustupuje, noe zamakava, oacka uz nestresuje, ked jej mala vela nepapa ale len tolko kolko chce,,,a my mame siedmy zub ale podrobnejsie netusim co sa dialo ani ja

merikac
5. jan 2011

@mirka285 mna len zaujima ako ste nalozili tie sanky s tym tahacom do auta?? lebo my sme to nenamontovali pretoz , lebo sa mi to zda potom nepohodlne pri prevazani,,a aj si si zalyzovala??....

mirka285
5. jan 2011

@merikac Marianka ved si mi to celkom pekne zhrnula 😉 no tu tyc sme namontovali az tam,to je len na 4 sroboch,takze to je pohoda,zasrobujes za tri minuty...my sme aj kocik nakoniec natrepali do auta,ale vobec som ho nevyuzila 😒 s kocikom sa na kopec nedalo ist a na chate mi nebol treba,mala pekne vecer spavala,vacsie deti ju chodili kontrolovat a my sme mohli sediet vo vinarni 🙂 stretla som tam jednu mamicku z Trnavy,mala o dva tyzdne mladsie dievcatko od Linda a neslo jej do hlavy ako moze byt mala taka kludna a este aj celu noc spat 🙂 ale je fakt,ze ta kocka kojila,takze mala chcela byt stale na cicke...a poviem ti pravdu,ze som nelyzovala,lebo ja som sa tak vytesovala,ze vozim malu na sankach po celej dedine,ze sa mi ani lyzovat nechcelo...

miki060707
5. jan 2011

@mirka285 jeeeej, vitaaaaaaaaj, no foto je paráádne, hadam dáš viac do albumu 🙂 no ti poviem tie sánky su fakt parádne a ten fusak, malej určite zima nebolo, v tých drevených by sa tak veru nevyspinkala jako v týchto vašich...
@merikac booože, ja som ani nepostrehla, že máte toooľko zubooov, no supeeeer 🙂 a inač pijeme hami..xi

oacka
5. jan 2011

@mirka285 vitaj,malá je zlatučká, to je super,že ste sa vyšantili na snehu....
dnes ešte jedna pre mňa nepochopiteľná perla: išli sme kúpiť otcovi relaxačné kreslo a v predajni bol len predavač so ženou, došli kvoli nám a tá úplne cudzia pani si hneď žiadala našu malú na ruky!!!! ja že nie,že ona sa u cudzích bojí, a ona že,no ve´d vyskúšajme,možno sa nebude... a stále k nej naťahovala ruky! to čo je za móres, prečo by som mala dávať moje citlivé decko úplne cudziemu človeku na ruky????? určite jej z nej spadlo z očí,lebo bola urevaná celý zvyšok dňa..... podľa mňa sa urazila,že som jej nedala decko...

aalexis007
5. jan 2011

🙂 Dnes malý papal prvý krát mäsko - kúpila som mu HAMI kuracinka, zelenina a jablko. A ako mu šmakovalo. Celé spapkal a ani nezbadal, že má niečo nové. A keby som mu otvorila ďalší pohárik určite by aj ten zjedol 😀 😀 😀

oacka
5. jan 2011

@tinaki1275
@ericica moja svokra inak nie je zlá osoba,len jej občas nedochádza.... ona sa mi do vecí nestará,len vie tak milo podžubkať.... povedala som jej,že malá teraz nepriberá,lebo bola chorá, a ona,že nech jej dám na večeru krupicu,že hneď priberie dve kilá.... no comment...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre