Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

8aninka5
5. jan 2011

@noemarta som od Ziliny...dakujem skusim este tam zavolat...

gabika41
5. jan 2011

@merikac staviame na Kolacne 🙂

merikac
5. jan 2011

@noemarta ja netusim komu ich ta moja zubana kradne:D, horne isli s problemom, ale tie spodne su v pohode

merikac
5. jan 2011

@gabika41 tam je pekna priroda,,,,len sa mi to zda odrezane od mesta,,,a kedy sa planujete stahovat?? inac my sme skoro momentalne susedy a este som ta nikdy nevidela 😀

noemarta
5. jan 2011

@merikac vidis, treba spravit stretkoooo, keby ste tam mali taku organizatorku ako my tu MAxi, tak uz sa poznate 😀 😀 😀

robika
5. jan 2011

ahojte, tak zase ste napisali tak vela stran a ja dnes vecer musim makat, takze ani nestiham vsetko precitat... ☹
@mirka285 vitaj spat, super ze ste sa mali tak skvele, kazda urcite zavidime 🙂 ...
@tinaki1275 ani my nemame ani jeden zub a to som mala pocit, ze nas zacali trapit uz davno, ale aspon ma Filipko nebude hryzat tak skoro 🙂
@miki060707 som to ja, ta rimavskej🙂, to mliecko Ti prislo v poriadku?
@oacka a @tinaki1275 tak ja by som o tej mojej svokre mohla napisat normalne knihu... najhorsie na tom je, ze byvame spolu, takze si tych poznamok uzijem viac nez dost.... mm ked bol maly tak uz mal zuby v 4 mesiaci, v kociku hned zaspal, bol taky kludnucky a neplakal tak ako Filipko, jedavala hned po porode uplne vsetko aj strukoviny, prikrmy vraj davala od 3 mesiaca a hocijako aj surove ovocie hned, este aj slaninu vraj davala v 4-mesiacoch.... no co budem hovorit katastrofa to pocuvat, sa cudujem ze mm je zdravy 🙂
cloveka to vie nasrat, ale co uz s nimi, obcas jej na to nieco poviem, ale niekedy je to uplne zbytocne a tak ani nereagujem...

gabika41
5. jan 2011

@8aninka5 pokial si bola na socialke,tak to tam napisane na tom tlacive.... 🙂 a s narokom nema nic spolocne kedy mala 6 mesiacov,lebo na mD nastupujes v 8 mesiaci 🙂 a pokial je napr.na socialke lehota 45 dni na nahlasenie o narodeni,tak na toto je urcite tiez,lebo toto je zakonny narok,skus tu centralu 🙂

robika
5. jan 2011

@merikac vy uz mate tak vela zubkov, kam ich chodite kradnut 🙂

mirka285
5. jan 2011

@noemarta padla mi ako uliata,ona je taka netypicka,so svetrovymi patentami na rukavoch,s kapucou a farba akokeby tmavo modra,ale pisu ze antracid,velmi pekna,prsne vedel aku by som si vybrala 🙂

8aninka5
5. jan 2011

no ved este som sa tam vtedy kvoli tomu vratila aby som sa spytala,ci mam prist ked budem pol roka na materskej alebo ked bude mat dcerka pol roka..a ona mi povedala,ze ked bude mat mala pol roka...ja som na nu taka nastvana,....

gabika41
5. jan 2011

@merikac zohnali sme tam pekny a cenovo dostupny pozemok 🙂 a kde vlastne byvas?blizko ciganky?ja tu u svokrovcov byvam iba rok,predtym som zila 6 rokov na sipku,ale byt som predala,aby sme mali peniaze na stavbu a stahovat sa budeme asi az o take dva roky.....mm si robi vsetko sam a tu mame byvanie v poho 🙂

merikac
5. jan 2011

@robika no vsetkym tym detom,co uz uz maju zubky na prerazanie ani a nie sa im prerazat uz cely mesiac,,, :D

noemarta
5. jan 2011

@8aninka5 to tam bola nejaka neznala..... 😖

@mirka285 tak budes kocena na jar 😉 😉
kedy dame nejakeho spicha coo??
s katty17 ideme po 20tom na nastrelenie usi nasich krasavic, tak sa uz aj tesim, lebo cele sviatky nela nosila satocky, suknicky, uz len tie nausnice jej chybaju..

mirka285
5. jan 2011

@8aninka5 a ty nepozeras telku ani spravy?vsak sa to v mediach omielalo dva mesiace o tom rodicaku ☹
@robika jaaj som sa teraz zasmiala...takze ked ti zacne maly extremne priberat,je to jasne,svokra ho tajne krmi slaninou 😀
@merikac ale aspon mas pokoj ked je uz tolko zubov vonku,nam vysli spodne dost skoro a odvtedy nic....ale este vam musim povedat,ze kupila som malej nakoniec Hipp mliecko,lebo DM ka bola zavreta a v Tescu teda moc vyber nebol po sviatkoch a grca mi z neho tak isto ako zo Sunaru,takze Linda ma problem s mliekom,a je to jedno o aku znacku ide...takze ja jej ho uz davam len rano a vecer,vtedy sa malo hybe a nevygrca ho...ale nevadi mi to,ona zje pekne prikrm na desiatu,obed aj olovrant,vsetko jej chuti...

maxara
5. jan 2011

@gabika41 ja mam z Kolacna kamoskuuuu 😀

tinaki1275
5. jan 2011

@mirka285 ano ten je onur...aj sa to stane samozrejme od toho sa potom odvija vsetko ostatne.. 😉
inac tu tvoju svadobnu fotku by som aj ja rada videla 🙂
@merikac tak a je to von Emma nam kradne zuby.. 😠 ale nemysli ze je to s tymi zubami tak ..ja som mala prvy ked som mala 13 mesiacov a pokazili sa napriek vzornemu umyvaniu .. 😒

8aninka5
5. jan 2011

tak asi je to beznadejne vdaka jednej piiiiiiiiiiiiip co tam sedi a kasle na ludi... 😒 prepacte ,ze som otravovala...vdaka za ochotu.

merikac
5. jan 2011

@gabika41 na sladkovicovej,,to je rovno navazna ulica na tu vasu,,,:D jaaj tak,,sice ja poriadne nepoznam ani nasich susedov,,,,tak sa necudujem,,,a ako sa byva u svokry?

vierkaha
5. jan 2011

@8aninka5 mne vznikol nárok na RP 29.12. A teta v SP mi povedala, že budem posudzovaná podľa zákona, kt. platil v roku keď mi vznikol nárok. Potvrdenie mi dopredu nechceli vystaviť a to som tam bol pri rôznych príležitostiach 3x a zakaždým som dostala rovnakú odpoveď - dopredu nevystavujú. No a keďže som tam do konca roka už nestihla prísť tam som sa na to pýtala a bolo mi povedané, že RP vyplácajú aj spätne a vôbec neberú do úvahy kedy som si ho vybavila ale kedy mi vznikol nárok. TO čo ti povedala teta v SP v vás je totálne blbosť a ja by napísla na MPSVaR a sťažovala by som sa, že táto teta tam rozširuje takéto blbudy. JA viem že je okolo toho riadny chaos ale no uznajte kto to má vedieť keď nie tety v SP 😠

mirka285
5. jan 2011

@noemarta mne je jedno,j mozem hocikedy..ale nemozem do tej bundy pribrat,ona je taka do pasu iba,takze zajtra zase iem cvicit,ani sa radsej vazit nebudem urcite som pribrala na chate 😔 a kam idete nastrelit nausnice?

vierkaha
5. jan 2011

@8aninka5 mne vznikol nárok na RP 29.12. A teta v SP mi povedala, že budem posudzovaná podľa zákona, kt. platil v roku keď mi vznikol nárok. Teda dostanem 256 €. Potvrdenie mi dopredu nechceli vystaviť a to som tam bol pri rôznych príležitostiach 3x a zakaždým som dostala rovnakú odpoveď - dopredu nevystavujú. No a keďže som tam do konca roka už nestihla prísť tak som sa na to pýtala a bolo mi povedané, že RP vyplácajú aj spätne a vôbec neberú do úvahy kedy som si ho vybavila, ale kedy mi vznikol nárok. TO čo ti povedala teta v SP v vás je totálna blbosť a ja by napísla na MPSVaR a sťažovala by som sa, že táto teta tam rozširuje takéto bludy. JA viem že je okolo toho riadny chaos ale no uznajte kto to má vedieť keď nie tety v SP 😠

merikac
5. jan 2011

@maxara ved ty mas daku kamosku na kazdom kusku a ked nie kamosku tak istotne nejakeho byvaleho 😀 😉

tinaki1275
5. jan 2011

no ten kon dnes blbne... 😠

tinaki1275
5. jan 2011

@mirka285 nepotrebuje Linda specialne mliecko s nizsim obsahom bielkoviny ? radsej sa opytaj pediny ,lebo do roka potrebuje mliecko aspon tych 400-500 ml ..a ine tekutiny ti pije?

tinaki1275
5. jan 2011

@noemarta jasom tiez chcela dat nastrelit nausnice na svk ,ale bolo mi povedane ze mam radsej pockat do jari .kednebude nosit ciapocku ..tak neviem

gabika41
5. jan 2011

@merikac tak to byvame iba zopar metrov od seba.... 😀 myslim si,ze som ta raz aj videla,ale to je uz dost davno.names cerveny kocik? 🙂

gabika41
5. jan 2011

@maxara a ona pochadza z Kolacna ? je tu aj kvetinarstvo Hedera,nebola to nahodou nejaka spoluziacka zo skoly? 🙂

gabika41
5. jan 2011

@merikac zabudla,pokial vies kde na Bernolakovej byvaju Magusinovi,tak ja byvam presne oproti 935/12..... 😀 inak so svokrou vcelku v poho,aj ked pocity som mala rozne ked som sa stahovala,pretoze som isla z vlastneho bytu...ale musim povedat,ze na to,ze ma po 70tke,tak je velmi ciperna a tu jej energiu jej mozu mlade baby zavidiet..... 🙂

mirka285
5. jan 2011

@tinaki1275 Mati pije caj,aj ked nie moc...a to je aketo mlieko s nizsim obsahom bielkovin??ja som to uz hovorila pedine,ze mi grca stale mlieko a ze uz jej ho davam iba rano a vecer,a ona mi povedala,ze to vobec nevadi ked pekne papa prikrmy...je fakt,ze mne naozaj tie prikrmy pekne je,ona zbasti vsetko,ale este by som jej aspon jednu davku mlieka chcela dat...

gabika41
5. jan 2011

@tinaki 1275 ja by som s tymi nausnicami moc dlho necakala 🙂 ja som chcela dat v podstate hned...lenze mm vyhlasil,ze je skoro,tak sme sa dohodli,ze po ockovani...,nakoniec som isla,ked mala 4 mesiace 🙂 ide o to,ze sa im znizuje prah citlivosti 🙂 mala bola v pohode,ani nijaky zapal nemala,alebo hnisanie a ked mi jedna ta nausnicka vypadla po tyzdni,tak som dala zlate a v poho... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre