Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
6. jan 2011

damy
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maxara/album...
naschval som tie fotky trosku presvetlila, aby ste sa zbytocne nezapodievali mojim nechutnym ksichtom a narychlo urobenym otrasnym makeupom a hlavne, aby bolo lepsie vidno saty.. ale vo vlasoch mam dekoraciu 😉

maxara
6. jan 2011

@petrap001 Petiiii mas resty voci tabulke 😉 a samozrejme aj vsetci ostatni.. dnes uz je 6teho, polka tabulky mala byt full 😖 vyska byt nemusi a vaha staci z normalnej domacej vahy

maxara
6. jan 2011

ooo a este k tym satom, tie biele nohy mam take naozaj 😒 ale silonky si samozrejme zaobstaram 😀

zuzik1983
6. jan 2011

@aalexis007 viem,aj ja 🙂

aalexis007
6. jan 2011

@maxara nemám slov = perfektné 🙂

aalexis007
6. jan 2011

Máte niektorá takéto topánočky :
http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...
???
Malý ich dostal na vianoce - ale poviem Vám sú úplne oničom - akože krásne urobené - len na p..... sa obúvajú na nožičku. Tak ak uvažujete o kúpe nejakých z takéhoto modelu - vôbec neodporúčam. Aspoň môj názor.

kafoditka
6. jan 2011

@maxara Peti aj jedny aj druhe sa mi na tebe pacia ale tie druhe trosicku viac 😉 Teda presne ten strih sa mi na tebe paci viac a inak chvalim aj makeup - pekneeee 🙂 a pekne si zladila ten kvet do vlasov - jemny a pekny

maxara
6. jan 2011

@aalexis007 🙂 naozaj?
tie topanocky su nadherne, ale ja by som ich ani nekupila za tolke prachy.. ine je, ked dieta chodi, to ano, ale za capacky take prachy, to nie.. takze nemame.. ale mam doma zopar, co sa na p... obuvaju.. alebo naopak, obuvaju sa celkom dobre, ale nedrzia na nohe 😖

maxara
6. jan 2011

@kafoditka len tie druhe si z takeho obyc materialu, su bavlnene, take triskove.. teda ako hrube tricko pevne.. ale urcite ich vyuzijem na hocijake oslavy rodinne a pod.. 😉

kafoditka
6. jan 2011

@aalexis007 ja ich mam a zdielam presne tvoj nazor.. ale neva, na paradu do kocika ich vyuzijem, len draha parada..ale dostala som na to peniaze, tak ma to az tak nemrzi..

kafoditka
6. jan 2011

@maxara z fotky to vypada ako saten 😉

tinaki1275
6. jan 2011

@maxara c.2 sa mi velmi pacia...

maxara
6. jan 2011

@kafoditka nie nie, je to taka prijemna bavlna.. urcite budu fajnove na take jarne, jesenne oslavy.. uz ma nikto neuvidi v nicom inom 😀

@tinaki1275 @kafoditka a tie prve su take otrasne? 😕 😒 😔

monline
6. jan 2011

@maxara mne sa viac páčia tie prvé, aj sa mi zdajú na tebe veselšie a pohodlnejšie..v tých druhých by som sa bála aj najesť, aby mi nevykúkalo brucho....s tou šatkou sa mi to páči viac, do budúcna využiješ aj s inofarebnou štólou podľa iných lodičiek či bižu či kabelky..si šik 🙂

maxara
6. jan 2011

@monline no presne, ak by som si nahodou kupila inofarebne topanky a kabelku a stolu, tak ich mozem mat aj na tu istu akciu a nikto si to nevsimne.. a ak si si vsimla, v tych druhych sa nemusim ani najest aby mi trcalo brucho, trci mi tam pruh 😖

katty17
6. jan 2011

@kafoditka - na to neexistuju presne urcene lieky. ale len nejake oblbovaky :( na infuzku som sa vcera nedostala cize preto to trvalo tak dlho :(
@maxara - aj u mna su favoritky saty c.1 a bez bolerka. len s prehodenou satkou. sedia tia aj strihovo !!!

monline
6. jan 2011

@maxara všimla, a to by ma odrádzalo, nech zbytočne okolie nečumí na brucho..

katty17
6. jan 2011

jeeeej, presne som chcela napisat co monline 🙂 ze na jar by sa mi k tomu hodilo cosi farebne. mozno staci farebna kvetinka do vlasou a kabelka k tomu 🙂 alebo len doplnky s tou kvetinkou farebne. mozno taka pekna tyrkysova 🙂 ake "i" sa pise v tyrkysovej farbe? 🙂)))))

monline
6. jan 2011

@maxara ale tie druhé sú tiež veľmi pekné, strihovo ti sedia, sú elegantné, len ich asi lepšie využiješ až si dáš pruh dokopy

monline
6. jan 2011

@katty17 tuším si dala tyrkysovú správne 🙂
asi by som šla pri maxi do teplých farieb

tinaki1275
6. jan 2011

@maxara aj prve su fajn ..len tie druhe sa mi zdaju na tom obrazku take komornjesie..ale monlene ma pravdu ..asi ti bude pohodlnejsie v tych prvych..
@katty17 diclofenac na to zabera teda aspon mne ale ja mam chyteny aj sedaci nerv..teda aspon proti bolesti a lieci aj zapal..a ak to nie je az take zle tak aj Voltaren niekomu zabera..mne uz bohuzial nestaci ..😢

maxara
6. jan 2011

@katty17 @monline ja mam do vlasov aj bielu aj cyklamenovu kvetinku.. aj hnedobordovu.. sivu.. ale nemam taku satku ani kabelku.. aj ked satku si mozem nechat ciernu, aj topanky a do vlasov tu cyklamenovu kvetinu a keby som taku zohnala aj kabelku.. 😒 hm? to je blbost?

bambola
6. jan 2011

@maxara peti mne sa tiez viac pacia jednotky so satkou 🙂

monline
6. jan 2011

neviem o čom ste tu dva dni písali, akosi som nestíhala ..malý je stále s teplotami, hnačkami, dnes dosť odmietal jesť, prso nechcel, tak sa trápime..zle zaspáva, musela som ho na obed v kočíku uspať a aj neskôr vonku na prechádzke, teraz spí zas, ale nekľudne...
Tie priedušky má určite lepšie, ale zúbky trápia..pritom ani nekúše ani moc neslintá, ani nepoznať, že na dotyk by ho to bolelo..tak neviem, snád to rýchlo prejde..
dúfam, že vy ostatné sa máte dobre a že ste s detičkami zdravé

katty17
6. jan 2011

@tinaki1275 - diclofenac nepoznam. spytam sa na to.a voltaren je nula bodov pre mna. to je velka slabota :(
@maxara - staci ak das tyrkysovu kvetinku a napr. tyrkysovy naramok, alebo nausnicky, nahrdelnik... cosi z toho. nemusis mat tyrkysovu kabelku. to by sa mi k tomu nepacilo...

monline
6. jan 2011

@maxara určite nemôžeš mať všetky doplnky v inej farbe, to by bolo prehnané..ale kvet, kabelka, bižu..to by šlo..a aj keby si mala kabelku čiernu vo farbe toho pásu pod prsiami, aj to by sa mi páčilo..taká malá čierna lesklá

oacka
6. jan 2011

@monline jooj, chúďa,tak sa musí vytrápiť.... naša pri teplotách tiež veľa spala a málo jedla... ale už sa zas rozjedla, to určite prejde. držím palce.
@kafoditka včera som dočítala tú knihu,hrozne som revala,lebo som si hneď predstavovala,že by sa Romanovi dačo stalo...
a mám nový melír odvčera:

maxara
6. jan 2011

@bambola ano, jednoznacne s tou satkou su krajsie.. kupila som aj bolero, lebo som nemala ani ponatia, kde ta satka je a ked som prisla domov, hned som ju nasla a hned som si ju aj na tie saty skusila a hned sa mi to aj zapacilo, takze.. 😀 ale verim tomu, ze to bolero urcite vyuzijem, ked budem potrebovat..

@monline no asi sa tu najviac rozoberali tie moje blbe saty 😀

katty17
6. jan 2011

@monline aj my sme to mali takto so zubkami. stale bola mrzutucka ale velmi neslintala. len si pchala rucky do pusiny a mrnkala. tak sme potierali dasienka a ulavilo sa jej.
My sme sa pred chvilou vratili z druhej prechadzky. kazdy den su povinne dve prechadzky 🙂 . vonku je pekna zimka.... ja som vyvencila sandricku a Arona a risi zatial navaril 🙂))))

monline
6. jan 2011

@oacka jeeej, krásne to máš, omladla si 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre