Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
6. jan 2011

@mirka285 ja ked ho porovnam s ostatnymi glfkami, tak sa mi paci, ze sa da ozaj polohovat, co je mozne u malo golfovych,,,,,,,,

noemarta
6. jan 2011

@merikac pekny je ten golfac, paci sa mi, aleee asi nehrozi ho kupit, ma male kolecka na nase cesty/necesty.. 😒
takze ja este neriesim,kupim a potom sa vam pochvalim 😉

mirka285
6. jan 2011

@merikac mne sa zda ze skoro vsetky golface sa daju polohovat,Quinny bol jeden z poslednych ktore sa nedali,tak preto tento novy model urobili polohovatelny,ale na ukor toho ze sa sklada z dvoch casti...a to mi vadi,ale dizajnovo je velmi peknucky...

kafoditka
6. jan 2011

@mirka285 ked das ten sedak nizsie tak ten sedy pasik co je v strede na zachytenie, aby dieta neprepadlo, sa neda predlzit, tym padom sa moze dieta zosmyknut... teda ja som to nevidela podrobne, polohoval to peto so svokrou a takto sa mi vyjadrili. Ale je dost mozne na druhej strane, ze je to tak robene schvalne pre vacsie deti, ktore uz pekne sedia. Ja som ten sedak chcela dat nizsie koli tomu, ze Filip ked hompala nohami tak naraza patami a to nizsie drevo co je pod sedakom - to co je na nohy... inak je fajn, spratna a zabera malo miesta v kuchyni

katty17
6. jan 2011

@noemarta - maci , sandricka este nema ani jeden zubok. co nikto nechape lebo uz pred dvoma mesiacmi jej vraj sli styri. a stale sa nie a nie prerezat. preto ma si posledne tyzdne take mrnciace ☹ posledne dni sme s nou museli chodit neskoro vecer von v ramci uspavania. nedalo sa jej vobec zaspinkat od bolesti . chudinka taka bola unavena kazdy vecer , a ani napriek tomu nevedela zaspat. tak sme ju supli do kocika a kazdy vecer par koleciek v okoli. vonku hned zaspinkala. potom uz len sup do postielky a tahala do rana 😉
@mirka285 - miri ja mavam tiez problem so zilou ale este som nepresla do stadia kedy sa to musi operovat. som sa o tom bavila s lekarkou a vraj ak je to v takom horsou stadiu, lepsie je vykonat zakrok. cize bude lepsie ako to prekonzultujes s tvojou lekarkou. je to hnusna bolest, ja viem. nemas na to nahodou ukludnujucu masticku? aspon pre dnesny vecer?

merikac
6. jan 2011

@noemarta ja nejdem vobec riesit,,ja mam qinny buzz a som spokojna,,sice to neni golfac a ma siroky spodok,,ale lahko sa sklada,,do auta ho tiez uplne dobre zmestim a malej sa v nom naramne paci

kafoditka
6. jan 2011

@mirka285 no napisala som to ako total hotentot.. 😒 ja to mam teraz na tej druhej polohe a ked to chces dat na tretiu, tak uz ten stredovy pas nedotiahne, aj ked je na suchy zips..

kafoditka
6. jan 2011

@tinaki1275 Mati, tak v tom nie sme sami 😉 uvidime, ci bude prva zubkova Leia alebo Filip 🙂

katty17
6. jan 2011

@kafoditka - domi mate stolicku hauck? takuto?

tinaki1275
6. jan 2011

@merikac ja mam tiez buzz a som spokojna ale na leto chcem nieco lahsie...a mam aj zapp ale stary model-a uz je chvalabohu predany..chcem asi ten novy..

kafoditka
6. jan 2011

@katty17 ano presne tu 😉

katty17
6. jan 2011

@kafoditka - domi, sandra ma o tri dni sest mesiacov a tiez nema ziaden zubok a to jej uz pred dvoma mesiacmi lekar vravel ze idu styri zuby naraz

kafoditka
6. jan 2011

@katty17 no vidis.. ako mne je to v podstate jedno - ako sa tu raz vyjadrila Petka z Irska - neskor narastu-neskor sa pokazia 😉 Kati jazdis?? Ja sa pochvalim, ze uz som zacala...zatial som bola len v ramci petrzalky ale bola 😀

katty17
6. jan 2011

@kafoditka - to ma ani nenapadlo s tym sedym pasikom. mozno ked uz bude vacsie deturence tak to uz nebudu potrebovat .

tinaki1275
6. jan 2011

no mne sa tie stolicky hauck pacia-..ja mam zatial taku obycku co bola v zlave a je to ked sa rozlozi zaroven hojdacka..preto sme ju kupovali ..ale teraz chcem obzriet na svk nejake stolicky ..tie hauck boli u mna favority ..

merikac
6. jan 2011

@tinaki1275 ak neplanujes casto cestovat lietadlom a nebude ti vadit rozkladanie tak myslim, ze s nim budes spokojna

katty17
6. jan 2011

@kafoditka - domi idem jazdit tento vikend, kedze auto mam u nasich . sneh uz zliezol taku sup sa na to 🙂

mirka285
6. jan 2011

@kafoditka a ta tretia poloha nie je trochu moc este?ta je asi pre vacsie deti,ci?
@katty17 Kati mam to natrete mastickou,ale mam pocit,ze vobec nezabera,stale ma to boi rovnako a takto ma to este nikdy nebolelo ☹

kafoditka
6. jan 2011

@mirka285 hej hej je pre vacsie deti, ja som to nechala na tej druhej, aj ked si tie paty udiera..

kafoditka
6. jan 2011

@mirka285 Miri chod s tym zajtra k svojej lekarke... nebudes predsa cez vikend nahanat pohotovosti, keby nieco, nie?

kafoditka
6. jan 2011

@katty17 tak tak treba..ja som si po druhej jazde zvykla.. predtym som mala 10rocny benzinak a teraz 3rocny diesel, silnejsi, tak to bol dost velky rozdiel...teda aspon pre mna 😀

katty17
6. jan 2011

@mirka285 - miri tiez by som zajtra sla k lekarke lebo mas to nejako casto . a na pohotovosti by som nechcela skoncit.tam ti daju akurat tak injekciu do ritky

katty17
6. jan 2011

@kafoditka -domi ale ty si predtym v pohode jazdila, nie?

kafoditka
6. jan 2011

@katty17 ani nie Kati - za dva roky ked som najazdila max. 1000km, tak to je vela..

mirka285
6. jan 2011

@katty17 ked mne dnes v lekarni povedali,ze lekar mi da aj tak len to co si mozem aj sama kupit...alebo operacia ☹

kafoditka
6. jan 2011

@mirka285 Miri ja viem, ze to nie je bohvieco a nikto z nas sa dobrovolne do nemocnice nehrnie, ale nezvazis, ci by ti operacia nepomohla?? Ak sa ti to bude (nedajboze) vracat v pravidelnych intervaloch, tak by si to asi mala zvazit.. teda nechcem ti do toho kibicovat a pevne dufam, ze sa ti to vytrati natrvalo... ☹ 😔

katty17
6. jan 2011

@mirka285 - miri operacia stoji tiez za zvazenie. konzultovala by som to. ja som nad tym tiez uvazovala. ale uz to nemam tak casto. radsej si tri krat odklopnem. 🙂

mirka285
6. jan 2011

@kafoditka
@katty17 no v lekarni bola jedna mila farmaceutka a tiez povedala,ze mam to preliecit a predchadzat tomu aby sa mi to vracalo...tiez mi operaciu neodporuca,vraj to mam asi teraz zhorsene po porode...ja to mam uz od prveho porodu ale nebolo to tak casto a hlavne ma to tak este nebolelo ako teraz ☹ ja viem,ze som s tym otravna,ale nemam sa komu vyzalovat...

katty17
6. jan 2011

@mirka285 - miri v pohodicke. ved aj od toho sme tu. aby sme sa mohli jedna druhej vyzalovat, postazovat, poradit si, podrzat sa... . 🙂
my sme si prave pustili s risim vesnicko ma strediskova . ved v tej telke nic nedavaju.

katty17
6. jan 2011

baby, videli ste film Navrh so sandrou bullock a ryanom reynoldsom? jooooooj, neskutocna dvojka. strasne su krasni. a vraj teraz stravili spolu silvestra 😉 . on je hrozne sexi. aspon pre mna 😉

mirka285
6. jan 2011

ja som nevidela,ale pozriem ked bude cas...mozno z nich bude parik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre