Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
19. feb 2010

ono je to asi naozaj tým momentálny stavom a že sa telíčko mení 😅 , ďakujem 😉

tatianka.g
19. feb 2010

no to si na tom este dobre ja som mala problem s tlakom cele prve tri mesiace, tym som asi vykompenzovala to ze mi vobec nebyvalo zle od zaludka 🙂 🙂

sunnygirl
19. feb 2010

magnézium je dobrý aj keď ťa bruško poboliev, na ukľudnenie.

ronit
19. feb 2010

toto moze byt uplne bezne pri tehu, vysoko brusko malo miesta, vela krvi, zvysena neuromuskularna drazdivost, nebala by som sa, hlavne pri normalnom ekg
aj ja to mavam

tutifruti
19. feb 2010

No baby ja normálne nestíham....
Naša Dory má od včera večera teplotu 38,5... Ide ma poraziť, veď minulý týždeň dojedla antibiotiká...
Dnes som bola na kontrole na hematológii.... tak si pichám fraxiparín do brucha.... 😒
Ináč ja stihnem porodiť tesne pred 35, pretože som augustový lev.... 🙂

sunnygirl
19. feb 2010

neuromuskularna drazdivost................ 😀

ronit
19. feb 2010

😎

sunnygirl
19. feb 2010

inak nás je to nenermálne veľa letných. Ja keď som bola malá tak mi bolo smutno, že som ani na narodeniny a ani na meniny (2.2 pólročné prázdniny) nenosila cukríky spolužiakom. Pamätáte sa keď sa na sviatky nosili spolužiakom cukríky???????

mirka285
19. feb 2010

sunny co si sa naucila nove slovo 😀

sunnygirl
19. feb 2010

mirka285
🙂 hej hej a nie hocijaké, akurát že ho viem len keď ho prečítam. Ja mám švagrinú v Prahe Dr a ona sa nevie so mnou normálne rozprávať, najprv svojou rečou a keď kukám ako puk, tak mi to preloží................. 😀 😀 😀

maxara
19. feb 2010

tuti, este napis odkial si 😉

tutifruti
19. feb 2010

Dolný Kubín

sunnygirl
19. feb 2010

maxi
robíš tabuľku?

dugyna
19. feb 2010

ronit..v pohodicke 🙂 nevadi. ALE ja som v pribalovom letaku je napisane ze I.trimestri sa nesmie..pametala som si v niektorej casti tehu sa nesmie..a preto som si to este overila na nobel.sk aby som sem nenapisala nejaku hlupost...tak teda neviem.. 😒

sunnygirl
19. feb 2010

ronit
ďakujem 🙂

maxara
19. feb 2010

sunny - moja mama chodila po praci predavat na trh kvetiny z nasej zahrady, aranzovala do kytic a mala aj celofan a tie stuzky... a raz na moje narodky mi doma urobila take balicky, ze tri lentilky a jeden bonpar, do maleho celofaniku a previazane tou uzkou stuzkou, natocenou noznicami na loknicky a bola som jedinecna 😉

maxara
19. feb 2010

sunny ano robim... teraz som sa este hrabala na koni tak namatkovo, a co som nemala som dorobila... ale samoska nie vsetko... ak viete nejake udaje doplnit, co mi tam chybaju, poslite mi, kludne do IP

mirka285
19. feb 2010

som sa vyslovene nazrala 😀 zase sa budem stazovat ze som pribrala 😒

sunnygirl
19. feb 2010

maxara:
šikulka naša 🙂

strasska
19. feb 2010

Zienky, tak ja som tu nebola ani vcera, takze Vas citam uz od 13.00, chapete?
Nejdem sa ku vsetkemu vyjadrovat, ale este zo vcera k tomu stracaniu ponoziek v pracke
http://www.bepon.sk/sk/novinky/pon_pon_parovac_...
Viem, cena brutal, ale mnazel kupil dve balenia, asi aby nemusel skladat ponozky sam. 😀

Kafo: tu riesia aj reklamacie zo stranky o-baby.de a vraj v poho. sak kuk
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Cam - podla mna kostitras, Jane super ale ja by som asi vajicko brala Romerky, resp. nieco co ma dobre vysledky testov. pozrite adac testy

Urieknutie neverim, ale suhlasim, ze s Oacka, ze niektori ludia vedia poriadne zamotat hlavu, zaludok atd. A snurky, ocistec... podla mna placebo bude vzdy fungovat. 🙂 Takze robte tak,a by ste sa citili v poho 😅

sunnygirl
19. feb 2010

mirka285:
ja som sa dnes tešila na pastiersku kapsu (mäsko v haruli) no a keď som prišla na obed tak som dostala preloženú haruľku poliatú tatarkou a strúhaným syrom.......no a to mäsko som tam musela hľadať 😨 😠 😒 ......no a teraz čakám kým bude pól štvrtej, lebo som hrozne hladnáááááááááááááááááááááááááááááá ako lev 😖

strasska
19. feb 2010

maxara sikulka, posialam Ip 😀

dugyna
19. feb 2010

sunny lekar ti to vysvetlil spravne..ono je mnozne ze sa bude aj zadychavat..a tlak mas v poriadku takze to bude suvisiet s tehotenstvom..a vacsimi narokmi na srdiecko pocas tehu tak ako ti lekar povedal..to ekg ta poslela len koli istote..
a neotravujes neboj 🙂

bella ..a co aka suska?? 😉 ja neverim na to ze babatko bude mat flaky alebo ked sa buchnem a podobne..ale verim ze ti mize niekto ublizit ked zle na niekoho mysli a take male mimi je bezbranne..

sunny ja malej stusku cervenu do kociky dam..ono ju totiz nemusi byt vidno mozes ju mat schovanu vnutri..alebo mozes mat na cervenej stuske priviazanu hrklaku...to neva ze aky je to zvyk..ide len o to ze je to dobre pre mimi...moja mama tiez mala pri nas takuto stusku 😉

katarina7777
19. feb 2010

mirka neni si sama, aj ja som sa na obed poriadne napraskala...teraz funim na gauci.

strasska
19. feb 2010

Jooooooooj a som zabudla, ku kocikom... my mame tmavosvetlomodry a zial vecer nas vobec nie je vidiet, takze nosim tu ochrannu vestu z auta, tak skuste aj vy radsej take zivsie farby.
Minule som zabudla vestu a jedno auto okolo nas tak prefrcalo, no hroza. 😠

katarina7777
19. feb 2010

hodila som nejake veci do albumu co mam vyhliadnute... len sa zdrziavam aby som este nic nekupila, lebo manzel ma posle psychiatrovi, podla neho by som mala kupit vsetko tyzden pred porodom 😒 ... som mu ukazovala niektore vase vybavicky s dodatkom: "vidis? ved ja som pozadu..."

sunnygirl
19. feb 2010

dugyna
ty si napísala suska, preto reagovala bellablonde 😉

maxara
19. feb 2010

strasska moj kocik ma take reflexne pasiky aj na streche aj okolo vanicky...

dugyna
19. feb 2010

tatiank a co berie ake vitaminy? ja by som to moc nepapakala lebo potom su velke miminka..staci ti obycajny vitamin C-celaskon a acidofoln-obsahuje k.listovu, vit.B,zelezo

sunnygirl
19. feb 2010

dugyna • 21tt • Dnes o 13:37

sunny ..ale ja som mal potrebu len koli malinkej...len koli nasej princeznicke

iank tu susku do kocika mi aj moja miminka hovorila..a jedna kamartak mi hovorila ze ta cervena stuska do kocika..je stary cigansky zvyk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre