Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
9. jan 2011

@kafoditka jeeeeeeeeeeeeeeeej,,to musim byt kraaasne,,zapisuj, zapisuj,,ab y si pri druhom mohla porovnavat,,,,,,,,,,,,,,mate prvenstvo v julovkach-

merikac
9. jan 2011

@kafoditka takze vy uz pre istotu posuvate postielku nizsie............

kafoditka
9. jan 2011

Akoze ja ani nechapem ako to urobil 😕 putuje mi tu po postielke a nechce spat, ja som chrbtom k nemu otocena, stojim pri komode na ktorej mam notebook, zrazu sa otocim a decko mi stoji vyskerenne jak leco 😕 😕

merikac
9. jan 2011

@kafoditka 😀 😀 😀

kafoditka
9. jan 2011

@merikac ja ju mam uz zo dva tyzdne nizsie...

merikac
9. jan 2011

@kafoditka takze si predpokladala uz nieaco take,,my ju mame stala najvyssie.....ale dam ju nizsie aj ja,,lebo keby sa mi postavila,,tak sa prevrhne

maxara
9. jan 2011

ja mam este tiez postielku najvyssie 😒 ale my mame este cas

katty17
9. jan 2011

ahojte babulky.
konecne som vas docitala . riadna fuska. poctivo som precitala poslednych 15 stran. 🙂 dobre temy ste preberali. skoda ze som ich nezastihla. 😉
@maxara - peti, tiez sa chcem pridat k stretku. uz sa na vas straaaaaaasne moc tesim.
OZAJ - dnes sandricka oslavuje pol rocik 🙂

mirka285
9. jan 2011

@kafoditka predala som dnes vanicku,pocuj ta kocka co si bola pre nu ma spirita,to pasuje,ze?

katty17
9. jan 2011

babule, je tu este niekto komu sa dieta neprevaluje? sandra to urobila nahodne dva krat pred mesiacom ale odvtedy vobec :(

mirka285
9. jan 2011

@katty17 gratulujeme,podarena je mala,a Risi stale rovnaky,len vlasov ma pomenej ako za mladi 😀

oacka
9. jan 2011

@katty17 malá je proste nádherná!

kafoditka
9. jan 2011

@mirka285 no super 🙂 ano pasuje aj na spirita... a sla si pod cenu?

maxara
9. jan 2011

@katty17 aka je krasna Sandricka 🙂 jasneee, pisem si ta

maxara
9. jan 2011

@katty17 ja som tu.. moja Ninka je lenivejsia ako jej mama 😀 viem ze to vie, ale nerobi to.. ale som si dala zavazok a posldene 4 dni ju kazdy den dvakrat vezmem do parady a natahujeme sa vselijako, prevalujeme sa na posteli za hrackami.. nozky jej skusam dat pod nu, akoze na kolienka..

drievko
9. jan 2011

@maxara fuuu no hadam by som aj prisla ale este neviem na isto! ale ked sa bude dat tak aj dofrcím!! 😉
@merikac no veru veru az sa hambíím 🙂 aj ja este kojím ale nejako zacala v noci pítat a to ja nemusím nechce sa mi vstavat ! Lebo mi prespavala celu noc a asi 2t spekuluje !

tinaki1275
9. jan 2011

jezis baby dve hodiny chybam a zase 6 stran!!tento vikendsme museli na konovi urobit rekord.. 😀 no idem citat co ste prebrali ...

robika
9. jan 2011

@kafoditka fiiiha Filipko je velmi sikovny, ze sa TI postavil, urcite aj on sam bol z toho velmi nadseny 😀

mirka285
9. jan 2011

@kafoditka nie nesla,za tolko kolko ju mam na bazare som ju aj predala..nova stoji 160,ja som chcela 85...a kocka si pre nu dosla az ku mne domov 🙂

katty17
9. jan 2011

@mirka285 - miri ked pojdes k maxinke zmestime sa ti so sandrou do tvojho tatosa? vzala by si nas? 🙂
risi ma neskutocne tvrde a huste vlasy ale za poslednu dobu mu zacala vypadavat. kadernicka ho zdubala ze to ma zo siltoviek. nosi ich kazdy den. tak to ma z toho chalanko 🙂 ale uz ma sedinyyyyyy. ved ma narok, uz mu tiahne na 40 ;)

oacka
9. jan 2011

@katty17
@maxara o akom prevaľovaní hovoríte? z brucha späť na chrbát? to ani moja nerobí..... a na brucho sa prevalí len z jednej strany. z druhej vie,ale sa jej nechce..

kafoditka
9. jan 2011

@mirka285 tak to je super.. dnes sa ti ozvala?

katty17
9. jan 2011

@maxara - peti, ja so sandrou robim cokolvek na zemi a ona ani za svet sa pretocit... natahuje sa za hrackami ale nic z toho.

kafoditka
9. jan 2011

@katty17 Kati no moj drahy ma tento rok 30 a uz ma sediny tiez 😉

oacka
9. jan 2011

@katty17 ke´d leží na chrbte,prekladaj jej jednu nožku cez druhú a ju to samo ppretočí,tak si to nacvičí...teda pretáčanie na brucho myslím...

maxara
9. jan 2011

@oacka ja vseobecne o prevalovani, lebo jej sa nechce.. ona je taka spoko.. ked je na bruchu, tak kuka po izbe alebo po hrackach a ked je na chrbte, tak docahuje a pcha si do huby vsetko a ked ju necham bez hraciek, tak aj s rukou sa zahra 😀 ju proste nedonutim len tak sa valat

@drievko no ved porozmyslaj.. budem to musiet nejako zmenezovat, kedze ucast vyzera byt hojna 😀

mirka285
9. jan 2011

@katty17 jasne ze vas zoberiem...aj Gabo je sedivy uz trochu ale vlasy ma huste,on zas plesatie na temene,bude jak mnich 😀 baby z roboty mi poslali sodexo passy v hodnote 70 euri,vzdy nam to davali na konci roka a som myslela,ze ked som na materskej tak mi neposlu a poslali,mile,ze?

katty17
9. jan 2011

@oacka - budem zajtra skusat. mam pocit ze cim je tazsia tak je lenivejsia 😀

oacka
9. jan 2011

@maxara veď ona keď raz zistí,že to ide,nebude chcieť prestať! 🙂

merikac
9. jan 2011

@drievko no si predstav,,ze by si to musela chodit este zarabat,,takto vytasis a mas,,,,,,,,,:DDD

oacka
9. jan 2011

@katty17 to mi hovorila dokina,že ťažšie deti bývajú lenivejšie,a že mmoja je tenká a predsa lenivá,že to je rarita... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre