Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
11. jan 2011

@monline no ved to, alebo si meno pre segru alebo braska vyberie Nela,vacsinou to tak byva, ze surodenec vybera meno, aspon u nas to tak bolo...

monline
11. jan 2011

@noemarta a teraz si to posr..kazila..🙂 mala si Nele kúpiť darček aj v januári ..😀
ja tiež viem, že v máji...

noemarta
11. jan 2011

@tinaki1275 bacha bacha na toho zatka, my s NELKOU dalsou nadejnou nevestou, ich vezieme na akciu k max, takzeeee este aby to nebol nahodou naaas zatko... 😀 😀 😀

tinaki1275
11. jan 2011

@noemarta Laura sa paci aj mne🙂)

monline
11. jan 2011

@tinaki1275 že umelecké? šialené!! 🙂)))

tinaki1275
11. jan 2011

@noemarta joj vy my baby vsetkych julovych slovakov rozchytate☹ kde ja budem potom zhanat zata Slovaka? na nete?

monline
11. jan 2011

@noemarta 😀 😀 som zvedavá po ktorej bude Daniel pozerať..🙂

noemarta
11. jan 2011

@monline nooo to som zvedava aj ja, mozno sa nekukne na ani jednu 😉

Baby idem ja hajen, ved za chvilu sa mi zobudi to moje pistadlo a bude hladat ceco...
dobruuuuu

tinaki1275
11. jan 2011

@monline su nejake dve zname spisovatelky tuna a volaju sa Dido ..ja som sa bala aby ju neprezyvali dildo ..😢

merikac
11. jan 2011

@noemarta ano,,on je tak krsteny,len v tom case sa dve mena nezapisovali,,tak ma len prve,,a emma ma obe zapisane,,tak sa mu to zdalo nespravodlive :D- a vlaste dve mena maju deti len vdaka mojej mame,,,lebo jej sa nepacilo Denis,,ze co to je za meno,,ze ani sveteho patrona nema,,tak sme mudali druhe meno Lukas,,,,,a Emma ma druhe meno preto,,lebo mama zas bola proti takemu menu,,ze co to je zanemo,ze oni mali plynovy kotol kedysi ema, ze co vymyslame a preco nedame nejake pekne slovenske meno ako napriklad Rafaela 😀 - kde toto vyhrabala,,netusim a z coho vychadzala, ze je slovneske uz toboz nie,,,tak ke som jej povedala, ze bude Emma Maria,,tak zaraz sa jej uz to meno pacilo- lebo aj mama je Maria 😀 - ale kupodivu som sa minule docitala, podla znameni,,ze ma emma za patrona Rafaela 😀

monline
11. jan 2011

@tinaki1275 neboooooj, tvoja krásna dievka neostane na ocot..šetri si euráčiky na svadbu 😀 pohostiť 500 ľudí nie je sranda 🙂..ja teda prinesiem asi 100 😀

oacka
11. jan 2011

@merikac a predstav si,že za tých 8 rokov som učila 3 Ľudky a iba jednu Kristínu...... a milión Dominík, Luciek,leniek, Janiek,,.... 🙂 ja volám našu Laskonka, ale najčastejšie Pinduša....musím sa to odnaučiť. a dosť často jej poviem Gejši a psovi poviem Kristína... 😲

tinaki1275
11. jan 2011

@monline @noemarta no nelka si ho bude okrucat okolo prsta uz po ceste..☹

monline
11. jan 2011

@noemarta ja už som mu predpolnočnú dávku dala, ale predpokladám, že ešte bude pýtať..nekľudne spí a prso ho uspí, aj ked len trocha potiahne..
dobrú noc tebe i Nelke

oacka
11. jan 2011

@tinaki1275 😀 😀 😀 😀 😀 Dido bol aj seriál z antického Grécka o prvých kresťanoch, ktorí natočili Slováci, pamätám,že som sa divila,ako sa dievča môže volať Dido...

monline
11. jan 2011

@merikac Rafaela? pomooooooc!!! ale aká náhoda s tým patrónom, kto by to tušil..mama má intuíciu

tinaki1275
11. jan 2011

@oacka 😀 ty si cislo ..
@merikac ja som mala byt Sidonia ☹ ale nastastie moj tatko mame pohrozil rozvodom 🙂 ..ked som to povedala mm tak malu cely cas kym bola v brusku tak oslovoval ...jemu sa to strasne pacilo ..a bavil sa natom aka som ja nasrata..
@monline no to ze by som uz teraz zacala setrit..inac som povedala okrem Slovaka z a zenich chcem uz len Sveda alebo Svajciara

tinaki1275
11. jan 2011

@oacka bravo ..ale je to aj tu velmi nezvycajne meno ..

merikac
11. jan 2011

@monline a Daniel ma uz dychanie pekne? aj emma sa v noci ukludnuje prsom,,,,inac mne sa paci meno daniel,,,ale nie jeho odnoz Danko,,,,ked sme vyberali Denisa,,ja som lobovala aj za Daniela ale u mm nepreslo,,lebo jeho strycho je Daniel,,,,,

merikac
11. jan 2011

@tinaki1275 preco sveda a svajciara?

bambola
11. jan 2011

@monline gratulujeme nasmu nadejnemu zatkovi 🙂
Nika je od Moniky? 😕 ahaaaa, a ja ze veronika 😉
@noemarta jeej, aj mne sa paci damian 🙂 ale doma nepreslo 😠 keby bol chlop bude po mm ale tak to malo byt teraz, andrej sa mi paci. a urcite by som nedala ondrej a jan, lebo si vzdy predstavim dvoch kydacov hnoja 😀 😀
@maxara aj ja som si vsimla, ze je nas tu nejako vela M(m)atiek.....(dvojzmysel snad bude pochopene 😉 😅 )

merikac
11. jan 2011

@tinaki1275 inac kto akoze nosi vedno do rodiny v grecku zena ci chlap?

merikac
11. jan 2011

@monline no si predstav,ze Emma by zdedila klofak- rozumej nos- po mm a este by sa volala aj rafaela,,,,des,,,,,mama bola na mena expert,,este navrhovala aj Jurgena- sak co by nie,,meno pre slovaka ako vysite,,,este stastie,ze nam vyberal mena ocino,,lebo si nechcem ani pomysliet ako by som sa volala :D

tinaki1275
11. jan 2011

@merikac vacsinou zena..ved preto chcem svajciara alebo sveda..aby bol bohaty a zil v civilizovanej krajine kdenepozeraju na veno ..😉)aspon co som tu spoznala turistov svedov a svajciarov vsetci boli za vodou ..ved si vezmi ze v svedsku su zeny na materskej az kym deti nejdu do skoly a beru plny plat .. a niekedy s priplatkami aj viac ako by brali v praci ..
@bambola ty neprovokuj so zenichmi uz ma tu provokovala @noemarta s nelkou

bambola
11. jan 2011

@oacka ja som mala spoluziacu Ludku, teraz ma 22, cize aj dnes sa davaju take mena 😉

merikac
11. jan 2011

@bambola aj my sme povodne rozmyslali,,ze by sa deti volali po nas,,,cize erich a marianna,,ale s tym nesuhlasil Denis,ze ked on ako prvorodeny neni Erich- tak ze by bolo nespravodlive, aby sa druhe dieta volalo tak,,, 😀

merikac
11. jan 2011

@tinaki1275
@monline - vsimas ako taktne odpisala manzelstvo so slovakom:DDDDDD

bambola
11. jan 2011

@tinaki1275 😀
@noemarta mne sa paci aj Linda ale vola sa tak nasich pes 😠 tak to by bolo divne keby sa tak vola vnuca aj pes 🙄

tinaki1275
11. jan 2011

@merikac nie ja som povedala okrem slovaka..ale slovak je na prvommieste..🙂)

merikac
11. jan 2011

@tinaki1275 a ake prvenstvo okrem povahy vyzdvihujes u slovaka- teda- ako nadejneho zata,,odhliadnuc od toho, ze by mal oci na zalubenie aj pre svokru 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre