Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
12. jan 2011

@monline tak emma je potom hladna stale,,ona to robi v kuse,,ale iba mne a denisovi mm, nie,,lebo ten ju picha 😀

miki060707
12. jan 2011

@bambola aj mi sa pripajáme a gratulujeme ti k tvojmu sviatku, želáme ti len to, čo si sama praješ a želáš, nech sa ti to splní do bodky.....

bambola
12. jan 2011

@mirka285 miri ani na to plutovi sa nedali polohovat nozicky a ta cast co je na nozicky bola akoby dlhsia, ze malym detom nevysia nozicky ale podla mna to musi trosku vadit ked uz ma prevesene nozicky tak to vyzeralo trosku (omiinavo) 😒
a maclarena si teda uplne vyradila?

bambola
12. jan 2011

@miki060707 @merikac dakujem 🙂

tinaki1275
12. jan 2011

@merikac dakujeme za komplimenty 🙂)

mirka285
12. jan 2011

@bambola maclerena vyradil Gabo lebo povedal ze vyzera ako starina...ale na maclerenovi som nenasla ziadnu chybu,je vyradeny iba kvoli vyzoru 😀 a kedze mi Gabo tieto moje rozmary financuje,tak................ 😔

merikac
12. jan 2011

@bambola ozaj uz vies, ci ides k maxi??

bambola
12. jan 2011

@mirka285 vidis ja to dokonca aj zaplatim aj tak mi kibicuje do farby 😉 ale tak zase chcem aby boli spokojni vsetci 😉
@merikac asi mi to nevyjde ☹ 😖 😔

mirka285
12. jan 2011

@bambola nedaj sa a kup Matke ten druhy,vsak je dievcatko tak ten druhy je aspon dievcensky 🙂

bambola
12. jan 2011

@mirka285 tak ani ta nocna obloha nie je zla ale mne strasne paci kombinacia hneda ruzova 😵

mirka285
12. jan 2011

@bambola aj mne sa ta kombinacia paci 😉

bambola
12. jan 2011

@mirka285 povedal, ze si ho mam objednat 😵 jupiii

mirka285
12. jan 2011

@bambola no a take caviky robil 😉

tinaki1275
12. jan 2011

@bambola no vidis ..matka v nom bude rozkosna 😉

bambola
12. jan 2011

@mirka285 aaaaaaaaale ani nie, len povedal, ze sa mu nepaci ta strecha odspodku a ja proste potrebujem dostat suhlas 😀

tinaki1275
12. jan 2011

aaaa dnes je streda ..preto je tu taky klud🙂)

bambola
12. jan 2011

@tinaki1275 no ja som tu, mirka uz dnes mala sexu v ambulancii dost tak preto je tu tiez 😀 😀

monline
12. jan 2011

čaute, aj ja som nazrela..ale malého mám na kolenách, tak asi len chvíľu budem môcť..spal, ale kakanie ho zobudilo 🙂 a teraz je čulý ako ráno 🙂

mirka285
12. jan 2011

@bambola 🙂 dali sme si anal s doktorkom....ble

bambola
12. jan 2011

@monline tak, ze ho pozdravuju tety z kona 🙂

bambola
12. jan 2011

@mirka285 sak toto 😀

monline
12. jan 2011

@bambola aj by vám napísal keby som mu dovolila..chvíľu stláčal klávesnicu a podarilo sa mu vypnúť pc, netušila som, že sa to takto dá 😀

monline
12. jan 2011

@mirka285 tým prstom si si istá? 😀 (prepáč za štýl humoru)

tinaki1275
12. jan 2011

@monline ano tety coho chcu za zatka🙂)..my mame vlastne vsetky 3 najstihlejsie kockyv julovkach 🙂)esta oackina (Ludkina🙂) Kika tu chyba..🙂)

tinaki1275
12. jan 2011

@mirka285 boze to muselo byt hrozne..ale hlavne ze to budes mat pod kontrolou ..

bambola
12. jan 2011

@monline moja tiez objavila funkcie na pocitaci o ktorych som vobec netusila 😀

monline
12. jan 2011

@tinaki1275 tak ani Daniel nie je bucko, práve som ho vážila, má v body a pančuškách a čistej pampers 8,1kg...a sedem mesiacov

tinaki1275
12. jan 2011

@bambola @monline ja malu zatial k tomu nepustam ..ja mam malinky laptop a ona by nim urcite zahrkala alebo do neho prastila ako ju poznam..kedze rada demoluje..

monline
12. jan 2011

@bambola presne..teraz chvíľu stláčal a nabehlo mi okno na vyhľadávanie v google, také maličké..netuším ako sa tam dáva 🙂 a ked mu dám do ruky mobil, nezablokovaný( lebo dlhšie svieti, inak reve), tak sa mu podarilo viackrát vytočiť muža a niku, mám ich na rýchlej voľbe..a občas vytočí odkazovú schránku a to tiež neviem ako sa vytáča 🙂

monline
12. jan 2011

@tinaki1275 jasne, notebook je niečo iné...ani nika mu nedovolí, pritom tak strašne rád by ho chytal
teraz som ho zaujala lyžičkou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre