Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
14. jan 2011

@maxara tak na to tajomstvo si este pockam 😀

katarina7777
14. jan 2011

@mirka285 aj moj chodi kazde leto s kamaratom niekam na tyzden, vsak nech si od nas trochu oddychnu a aj my od nich... ja tiez chodievam na dovolenky s nasimi a ked sa vratim je mi taky vzacny.

maxara
14. jan 2011

@zrzulka mame narodky vtedy

Napisala som do sukra, aby sa nam to tam trosku ozivilo 😉

maxara
14. jan 2011

@mirka285 ja tiez Michala pustam trajdat.. bol na 2 tyzdne vo Finsku a veru aj dobre padlo 😀 😀 😀

zrzulka
14. jan 2011

@mirka285 a tu vlozku si dokupovala zvlast? velmi pekne zladene

veru aj ja cakam na tajomstvo a idem spat, mna maly nepusti k netu baby. on vecer bezomna nezaspi, dnes vynimka ale inak musim byt furt pri nom. uz som z toho na prasky...cakam kedy sa to zmeni 😝

oacka
14. jan 2011

@mirka285 mirka,koľkoizbový byt máte? kde sa vám tam zmestia dva kočíky a dve autosedačky???? či budú u mamy?

tinaki1275
14. jan 2011

@mirka285 si fakt dobra ,ja som ziarliva,moj takto cestoval pred tym ako ma spoznal (Kuba,Australia a kade co ine )a vzdy s kamosom a videla som fotky ..no horor..na kazdom mieste nova baba..sak ale to este nepoznal mna nie🙂)a le na Kubu si isli vyslovene uzit ...a obaja boli vtedy zadani...

zrzulka
14. jan 2011

@maxara pockaaj obidvaja? som nejako mimo

luludi
14. jan 2011

@maxara okk

maxara
14. jan 2011

@zrzulka ano mm 31.5. a ja 13.6. 🙂

zrzulka
14. jan 2011

@maxara oki uz som v obraze 😉 obaja mate 30??

tinaki1275
14. jan 2011

baby ja som bola velmi benevolentna..az som sa spalila a skaredo ..a nejako mi to nejde zabudnut..☹tak som strasne podozrievava..uz sa toho asi nikdy nezbavim ..ale mrzi ma to ..☹

maxara
14. jan 2011

@zrzulka ano 🙂

maxara
14. jan 2011

@tinaki1275 ☹ no ved ale my urcite nie sme benevolentne.. len sa tvarime, ze maju dovolene, ale inak su pekne na kratko 😉

maxara
14. jan 2011

kde ste traposky? 😕

mirka285
14. jan 2011

@zrzulka prave ze to neni vlozka,on je taky pekne farebne zladeny a tiez sa mi to velmi pacilo 🙂
@oacka 3 izbovy..jeden kocik mam na chodbe,ten novy teraz v obyvacke,autosedacku v aute predsa a tuto novu som odlozila zatial Tomasovi do izby..ved teb golfac ked zlozim tak ho dam hocikde,aj pod postel sa zmesti 🙂
@tinaki1275 ja som tiez ziarliva,ale doverujem mu,neni taky tupy dufam,aby tam pretahoval niekoho a doniesol nebodaj nieco domov 😠 a ja si tiez oddychnem,baby lebo Tomasko bude akurat na lyziarskom,takze ja budem vegetit s malou,sa tesiiiiim,a este mi v Thajsku aj veci nakupi 😉 Mati ten kocik ma jedinu chybu ten Bebe myslim,a to,ze kvoli tomu kolesu je zle skladny....

bambola
14. jan 2011

@sarai tak ja za prve nechcem aby sa mi dostala sol do kocika co je teraz vsade 😠 nepotrebujem aby mi potom vrzukal a sportak sa mi zda taky "teplejsi". neviem mozno je to len moj pocit ale akoby jej malo byt v golfaci este zima 😕 navyse mala je taka drobna, zatial je jej v tom sportiaku asi lepsie. ale ja napriklad nemam ktovieako oslnujuci sportiak ako mirka a ja golfac nechcem pouzivat ako druhy kocik ale v podstate od toho marca/aprila do konca oktobra radsej golfac ako sportak . podla pocka.ja totizto vlacim kocik v baraku po schodoch. 😠

zrzulka
14. jan 2011

@mirka285 na kolko ide?joj keby ten moj chcel aspon na tyzden niekam vypadnut

tinaki1275
14. jan 2011

@maxara vy nie ste ,ale ja som bola☹(..kazdopadne teraz som uz "mudrejsia"..🙂
@mirka285 mas pravdu ved to nie je ziadny 20 rocny ciciak..ma rozum a uzasnu zenu doma🙂)dik za info o kociku..

zrzulka
14. jan 2011

@bambola nemate kocikaren??mas posilku zadara 😀 ja tiez z jari golfac ten nas je polohovatelny ale mozno si ponecham sportak jane este uvidim.

mirka285
14. jan 2011

@zrzulka na dva tyzdne,a kedze aj Tomas ide v tom case na tyzden na lyziarsky,tak ja budem mat normalne veget,pekne sama s malou,nebudem musiet vyvarat,nikto mi bordel neurobi,vsak ja sa normalne tesim 🙂

monline
14. jan 2011

ahojte baby
@maxara teda krásna si bola..ani som netušila, že to už tá akcia bude, myslela som, že niekedy začiatkom februára až..neviem prečo som si to tak myslela..veľmi pekne namaľovaná a usmiata, spokojná...🙂 oplatilo sa ísť..super zážitok taký koncert..
@mirka285 Linde červená veľmi pristane a vyzerá to, že sa celkom udomácnila v golfáči..o to to bude lepšie na prechádzkach 🙂

maxara
14. jan 2011

@mirka285 to aj ja by som sa 😉

Oki, idem buskat, tak packo a bru nocku.. a dakujem za vylepsenie nalady 🙂
a prosim ucastnicky stretka, aby darcek z hlavy vymazali a v ziadnom pripade sa pred mm neprekecli 😵 vdakaaaa

tinaki1275
14. jan 2011

@zrzulka ja nechcem aby vypadol ten moj ..ale ja chcem vypadnut urcite🙂 ono to je tym ale ze moj za p[osledne 3 mesiace bol akoze cely den doma 6x...inac ho vidime tak 2-3 hodiny - z toho hodinu spi na gauci ..☹

maxara
14. jan 2011

@monline veru, po dlhej dobe som bola spokojna s tym, ako som vyzerala.. na moje pomery 😒 samozrejme 😉

bambola
14. jan 2011

@maxara ten golfac co si dala je nadherny, hlavne aj v tej farbe 😵 avsak co som si prve vsimla, ze je tak nakloneny dozadu, ze v podstate nema "kolmu" sedaciu polohu a to si viem velmi zivo predstavit ako to mojej malej vadi a dviha mi tam tu hlavu dopredu. inac funkcne vyzera byt fajn, akurat som sa docitala, ze ma plastove kolieska 😒 to je na prt. 😔

monline
14. jan 2011

@mirka285 takže chlapov dáš preč a vy dve baby si ostanete samé vegetiť 🙂

maxara
14. jan 2011

@bambola ano je nadherny, ale nic som si k nemu necitala.. takze neviem.. ale tak ked vravis 😉 ze je to na prT, tak je to na prT 😀

mirka285
14. jan 2011

@monline Moni no dufam,lebo Gabo ma nakope do riti,ze malej kocare nakupujem a ona sa nechce vozit 😀 ale ja som napr. v nakupnych centrach ju bravala v aotosedacke,ale vcera tam uz taky cirkus robila,normalne sa chcela z nej vymrstit von,tak myslim,ze v golfaci by jej malo byt lepsie ako vo vajicku...
@maxara zamkla som si hubu

monline
14. jan 2011

@maxara ja som dnes behala po senci so snahou niečo na seba kúpiť..po dvoch vyskúšaných veciach som to vzdala, ja na toto nemám trpezlivosť ☹ zajtra ideme na 50tku strýkovi, nakoniec som sa rozhodla, že nedostane prachy ako sa nechali počuť, že radšej tie, ale dostane drevenú veľkú žirafu a vilmošku v darčekovej krabici s troma pohárikmi..ved tam budeme max 2 hodiny, úplne stačí..začína to až o šiestej večer, čo je pre malého prineskoro...a stále neviem čo si oblečiem..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre