Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
15. jan 2011

@kafoditka kafko a to iba tieto dva druhy kocikov? 😀
akurat som niekde citala ze baba skusala to chicco a kopala pri chodzi do tej zadnej casti, tak si to vyskusaj.

adelaine
15. jan 2011

@tinaki1275 v takejto akutnej faze treba naozaj ritku trosku vysusit, ten repik je ok, ja davam potom Imazol crem,
co najviac nechat vetrat a neutierat mokrymi utierkami, lebo ich utieranim sa napr. stolica vie zaniest do poskodenej koze a moze sa to infikovat, je dobre umyvat detskym mydlom a pod tecucou vodou oplachovat...

nam sa to stalo raz, ked som nevedela, ze je pokakany, bol v hovienku max. 3 hodiny, pocas kocikovania a zadok vyzeral uuplne katastrofalne, ale tym imazolom mu to zmizlo do 3 dni

kafoditka
15. jan 2011

@meruska to je ono, dakujem 😉
@mirka285 moja sestra ma zajtra meniny 😉

alllexa
15. jan 2011

@noemarta - dakujem!

@mirka285 - rada!🙂
www.sashe.sk/Alejandra

@maxara - no tak Ti budem drzat palce, nech to prebehne vsetko co najrychlejsie a najbezbolestnejsie...
My ideme zase v stredu s malym na kontrolu...

kafoditka
15. jan 2011

@bambola ja stem tento 😔 http://www.chiccousa.com/gear/strollers/liteway... ale kde ho zozeniem??

denisse
15. jan 2011

@alllexa
krasne veci robis ...
tiez sa o nieco pokusam, ale teraz pri malej nejak nestiham, ale uz sa tesim, ked trosku vyrastie a vratim sa k svojim tvorivym zalubam ...

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=13462435...

miki060707
15. jan 2011

ahojte, tak čítam, čo tu píšete, ja som si začala čítať začiatok, neviem, čo ma to napadlo, ako sme našli II a tak...
pekný večer vam prajem..

miki060707
15. jan 2011

@alllexa jeeeej, ty robíš naučnice, peknučkééé

mirka285
15. jan 2011

@alllexa
@denisse vy ste ake kreativne,naozaj pekne 🙂

alllexa
15. jan 2011

@miki060707 - dakujem, dufam, ze sa z toho aj nieco preda🙂

@denisse - fiha, to je zaujimave, napadite! Ja si zase vravim, ze ked uz bude maly vediet chodit, tak to nebudem moct robit, lebo mi tie veci zramuje🙂

denisse
15. jan 2011

@alllexa
nie je to moj napad .. ja som to skusala podla navodu, lebo som si sama robila aj tie kusky z drotikov ... tak som najprv chcela skusit nieco podla navodu ... potom som este urobila niekolko kuskov podla vlastneho napadu ... robim aj koralky z FIMA ... ale teraz som rada, ze zijem 🙂

aalexis007
15. jan 2011

Kto chcel tie články z Mama a ja - náročné deti ? (tuším marec a apríl). Registrovala som to tu, že to niekto chcel, ale neviem to už nájsť spätne a zabudla som potom na to. Mám ich doma, tak by som ich mohla poslať. Pošli mi IP s e-mailovou adresou a ja ti to pošlem🙂

merikac
15. jan 2011

dobry vecer krasulky,,,,@monline ked ta citam -tak presne akoby si pisala o Emme, tiez takto spava- po tom ako si presla hnackami a teplotami,,stale sa to nevie nejako vratit do normalu,,ale ja stale dufam a verim,,Aku garderobu si si nakonicec na tu oslavu vybrala? @tinaki1275 moj mm, stale bez uspechu hudie do Emmy,,- povedz tata,,tata,,povedz tata,,,,tak som mu dnes povedala, ze tvoja Leia hovori baba( vlastne aj nasa) a tvojho mm, to tesi, lebo v grectine to znamena otec,,,tak moj mm sa vitazoslavne pozrel na EMmu a zahlasil- mam doma genia, co od mala rozumie cudzej reci 😀 😀 - oazj ako bolo na kavicke?? @maxara- a ty si bola jaka cajocka- normalne, ze za herecku - velmi ti to pristalo 😉 ozaj,,tiez sa mi velmi pacili - Ninka na nocniku- na spapanie bola tiez....a je to riadna ksichtoska( rozumej pochvalu) @luludi - akoby moj otec povedal,,doma je tolko roboty a ty sa v nemocnici vyvalujes? 😉 - Verim, ze David by ta len tak nadarmo oddychovat neposlal,,ale aj tak,,sup sup,,uvolni postel inym- drzime vam palceky 😵
@alllexa- prosim ta,,ty si ako v sebe objavila taky talent?? ako si k tomu vobec prisla,,ze toto budem robit, lebo ma to bavi?? velmi pekne niektore kusky,,ozaj 🙂
@mirka285- linda jaka cica v kociku,,,vidiet, ze sa jej v nom paci 🙂 - tak ty si uzijes rolu slamennej vdovi- noe mala spravnu pripomienku- nie ze potom v zapale tutu mutu urobite Viliho 😀 -

merikac
15. jan 2011

@denisse tiez velmi pekna praca,,ja na takuto mravenciu pracu nemam dostatok nervov

bambola
15. jan 2011

@aalexis007 myslim, ze @denisse chcela
@kafoditka je pekny aj ked...co mu nekupis nieco veselsie, ako ten modry co davala mirka link? na tmavom inac bude viac vidno zvysky jedla 😉 no ale skusala som ti aj ja pohladat ten hnedy a fakt som nenasla ☹ jedine teda, ze by si si ho objednala z US ale tak to je zbytocne drahy potom

noemarta
15. jan 2011

@mirka285 jasne ze to tak bude, postras ho, ze thajsko je sice vychytena destinacia na uzivanie si, ze je tam v celku lacno, aleee kazdy druhy chlap sa tam dava prerabat na dievcata, hi hi tak mi mm hovoril...
@kafoditka aj moja sestra ma zajtra meniny, ideme na obed k nasim. a aj oackina kika ma meniny 😉

noemarta
15. jan 2011

akooo my pozerame na hbo stupidny film ze 2012 a a ja taketo filmy nemusim, lebo potom mam z toho deja iba depku, ze ako dopadneme my ludia 😒 😒 ☹ ☹

mirka285
15. jan 2011

@noemarta on uz bol v Thajsku,tak vie ako to tam chodi 😀 ja nadavam,ze nic v tej bedni nedavaju,to co pozeras mam na dvd a je to pekne pritiahnute za vlasy...

alllexa
15. jan 2011

@merikac - dakujem, to ma len tak napadlo, lebo raz bolo v damskom magazine o vyrobe nausnic, tak som si povedala, ze to skusim a kupila som si zakladnu vybavu. Ked som bola mala, tak som rada vyrabala vseliake nahrdelniky z koralok a ani som netusila, ze taketo komponenty a pomocky vobec existuju. Inak sa to dost nabaluje, lebo stale vidim nieco pekne, a napadne ma, co by sa z toho dalo urobit, tak ma laka dokupovat nove veci...

luludi
15. jan 2011

ahoj, dnes sme sa s bubom vratili domov, david nas vzal do nemocky, lebo sa bal, ze ked je bubo chory a ja na liekoch, aby sa nam dvom nic nestalo, ked sme sami doma, ale bubo bol v nemocke taky zly a mrzuty, ze nas dnes predcasne vratili domov, ze to hadam bude lepsie a raz za 3 hodiny, nas pride pozriet nejaky davidovec, keby nieco... boze, ako sa ja velmi tesim na mm... dufam, ze sa vsetci mate dobre a ste zdravi a uzivate si oteplenie vonku.. som unavena, risi spal v noci spolu 4 hodiny, cez den hodinu a pol a teraz funguje biedatko ako duracelko, aj by spal, aj sa mu od unavy neda ☹

mirka285
15. jan 2011

@luludi Luci vitaj doma...a kde je vlastne tvoj manzel?pocuj a to ta chodi z Rakuska kazde tri hodky niekto kontrolovat?som zvedava,co...len mi to nejde nejak do hlavy,a to by nebolo lepsie keby ti nejaku opatrovatelku dali kym sa ti nepolepsi?

luludi
15. jan 2011

@mirka285 mm isiel vo stvrtok v noci domov do Popradu, jeho oblubena babka mala dnes pohreb...a co sa lekarov tyka, som stastna, ze ma nezamestnava david, lebo kebyze ja mam byvat niekde okolo viedne a ist kontrolovat domov niekoho, kto byva v BA, tak prisaham, ze vrazdim

luludi
15. jan 2011

@mirka285 teraz to citam znovu po sebe a pisem ako hotentot... samozrejme, ze nas kontroluje len jeden clovek, ktory byva zrejme niekde medzi viednou a bratislavou.. ale na jeho mieste by som sa na to z hlboka vykaslala.

strasska
15. jan 2011

@luludi vitaj doma, tu vam uz bude urcite lepsie aj bubo si viac pospi...teda dufam 😅
Zacinam toho tvojho Davida obdivovat, tak ze mu odkazujem, ze je clovek na spravnom mieste 😉

meruska
15. jan 2011

@luludi som rada ze ste doma, i ked mi je luto ze sa bubkovi pohorsilo ☹
inak s davidom mate ozaj nadstandartne vztahy..si mu musela velmi padnut do oka, ked sa u vas tak udomacnil

mirka285
15. jan 2011

@luludi vlastne uz si spominam,ze si pisala ze babicka zomrela ☹ a on sa pride na teba pozriet a ide prec hned?to ti nemoze zavolat?

luludi
15. jan 2011

@strasska @meruska david je fajn, len v jeho specializacii mu neostane vela pacientov na zblizenie.. nie je za tym vela osobneho, to uz par krat zdoraznil. Len nech sa bubovi ulavi

luludi
15. jan 2011

@mirka285 mm pride zajtra konecne domov, tesim sa ;) teraz, ked som bola v nemocke, david nechodil casto, mal ine pripady, naozaj sa stara, ale hlavne tak papierovo, osobne nezvykne, to on radsej, ked sme doma pride na kavu alebo na caj

merikac
15. jan 2011

@luludi VITAJTE obaja doma-to sa vam bude obom spinkat konecne

mirka285
15. jan 2011

@luludi Luci nerozumiem tomu,ale ved tiez nemusim vsetkemu rozumiet 😀 hlavne,ze ti pomaha..a co je bubovi,je chorucky,alebo len nema svoj den?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre