Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
19. feb 2010

naša sa zas vobec nevie hrať,...muž jej hádže loptu, frisby a ona kuká na mňa jak puk, že čo s tým má robiť... iba so mnou sa šali až tak že ma akože kuše...,ale to len raz za čas. ona má ťažkú povahu vystresoovanú...

maxara
19. feb 2010

a raz som prisla domov, na zaciatku tehu, ale uz som to vedela... zacinali mi ranne nevolnosti... a ja som prisla preve z gyndy, cize skor domov a este v chodbicke som zacitila nejaky puch... no to som este nezazila... 3 grcky cez schody, cize na 6 schodoch, 2 stanky a 3 extra smradlave riedke sr...y . . a musela som to odpratat... naplo ma asi 13x

maxara
19. feb 2010

oacka to ako keby si popisovala nasu Vinku (nebohu), ona bola ratlik, ty mas aku rasu?

oacka
19. feb 2010

naša je kríženec neznámo čoho, taká menšia, váži asi deväť kíl. máme ju z útulku a asi to na nej zanechalo stopy. je to taký utajený nerváčik. ale taká herečka! pre žrádlo by zaprela aj pánička. keď máme návštevu sa tvári akoby dva roky nežrala,úplne tak vychcane chúďatkovsky - na ňu sa výraz psie oči presne hodí! ale veľmi počúva a od začiatku sa pýtala von. je rozumná.
a nemá byť toto chat o deťoch? 😀 😀 😀 😀

mojalili
19. feb 2010

JEJDA KOčKY, nemam sancu vas docitat.
Dnes som v jednom kole, isla som z prace pre dcerku, prisli sme domov, varila som hrstkovu polievku a parene buchty, snicle pre manzela, zajtra ide do Rakuska lyzovat na cely den....a ja som teraz len od rana 6 hod zasadla konecne 😒 😒 😒

Spominali ste TROJKOLKY - mam doma JANE s prednym otacavym koleckom....je to super vec, mam aj brzdu, na korculiach sme super jazdili s kocikom...je to fajn. Ale bez otacaveho predneho kolesa by som veru nebrala ani napad...

MANZEL PRI PORODE- moj ide, je pevne rozhodnuty a ja som rada...prvykrat sa na mna prvy manzel vykaslal a este ked som mu volala, ze uz to na mna ide, tak mi vynadal, ze nestihne tam prist...ale on ani nechcel ist k porodu....

MAXARA - tabulka je supeeer. JA mam aj budem mat 31 v case porodu🙂

Dnes som si kupila tehu ifle, take moderne za 4€ 🙂 Kamaratka ma sekac, tak take pekne nove rifle mi odlozila. Tak som sa vytesovala 🙂

maxara
19. feb 2010

oacka nasa bola tyrana, nas znamy veterinar ju zhbal niekomu (tu Vinku)... no a nasi s nou tak sucitili, ze z 1.5 kg ratlika ju vypasli na 8 kg svinku... no dovidenia... vyzerala ako vysavac... a bol to aj jej zivotny styl 🙂 preto aj zomrela skor... ☹ ... to ale ved tu su nase deti... aspon tie moje co mam teraz rozhodne...
mojalili - uz som ta opravila... super kupa, tie rifle

maxara
19. feb 2010

baby ja mam taky blby cudny pocit tam dole... moze ma boliet podvozok? cele panvove dno... 😒 neviem to popisat

oacka
19. feb 2010

podvozok ťa podľa môže bolieť, aj klby,aj stehna, hlavne nech to nie sú silné kŕče.

mojalili
19. feb 2010

Maxara - super, ze si pochopila, ze ifle su rifle....pááli ti to 😉 . Mne už nie 🙂 🙂 🙂 NO idem sa natáhnut, este vas pridem pozret... 🙂

maxara
19. feb 2010

oacka nie su to krce, len ma normalne boli ta kost... lonova kost a panva zdola...

maxara
19. feb 2010

idem si asi aj ja lahnut... ☹ som dnes pri konikovi zehlila, oprala dve pracky, navarila a este som aj tabulku urobila ... som ja ale sikovnica...

ericica
19. feb 2010

kocky asi uz spite...akurat som kuk nase bruska noo ale sme narastli 😵
zelam vam dobru nocku aj vasim bruskam 😵

jaruska8
19. feb 2010

A keď sme už pri tej cibuli, tak ja som mala na večeru mladú cibuľku. 😉 😉 Mne totižto nič nevadí, iba ementál mi smrdí. 😀 😀 Zuzik1983, ty si presne ako ja, aj ja budem mať v novembri 27, ty máš kedy presne narodky, ja 26.11. 😀

jaruska8
19. feb 2010

Baby, dnes sme sa rozprávali o horoskopoch, znameniach, tu je celkom dobrá stránka, nás totiž ovplyvňuje nielen Slnko, ale aj iné planéty, tak ak vás to zaujíma, tak sa pozrite:

http://stary.astromat.cz/index.php?mb=1&pm=1

dugyna
19. feb 2010

ronit diky za tip stranok..tu porodnice.cz som navstevovala ked som sa ucila na statnicu 😉
ten herpesin a zovirax..som vedela a z tymi leimi ze ked zena krvaca..ako si pisala pamba,dicynone mas pravdu u nas sa davaju velmi casto...a niekedy ani mozno riziko neprevysi riziko lieku..no je to tem na ktoru sa da dlho debatit.. 🙂 a ja sa mam este co to ucit.. 🙂 lae niekedy to zavisis aj od lekara...
a pokial viem leiky sa moc neskumaju v studiach na tehu..takych studii sa robi malo..a preto sa firmy chrania ze napisu nepouzivat...aby neprisla dalsia era talidomidova... 😒 a ja sa riadim pravidlon pokial sa da nedat si ziadne liek pocas tehu...aspon si odvyknem papkat ibalgin od kazdej boliestky 😉 zatial som si nedala ziaden liek..

no vit C ak si das jeden za den je to v pohode..femibion je podla mna tiez dorby..a ja pouzivam klasicky bude k.listovu alebo acidofolan..tiez je to v poho

ronit zalozime novu temu ze lieky v tehu 😉 😀 a budeme diskutovat

dugyna
19. feb 2010

janat a penicilin uzivas odkedy? nastup atibiotik je do troch dni...

maxara vybrocil su super kvapky..ale presla som na morsku sol..mne pomaha aj pocas nadchy a mozes si ich davat kolko chce len´bo mimi to nemoze uskodit

a na nadchu mi pomohlo coryzalia a na hrdlo homeogene 9 a kloktanie slanej vody alebo florsalminu..
a na kasel je tiez homeopatikcy sirupcek ale neviem nazov

a skuste na kasel nastruhat cibulu vytlacit ctron zmiesat s medom a papakat po lyzickach

dugyna
19. feb 2010

bella tak to netusim ci ma lanza nejake opticke rozjasnovace..a ani bohuzial neviem co to je..viem len ze vraj dobre perie..niektore kokcy ju davaju miesto toho jadroveho mydla..
a ten ocot davam aj ja skvapkou vonneho oleja

bella tak super tip lebo si chceme kupit este macicku 🙂 a mame krizeneho labradora..ale posledny tyzden pardon za vyraz sa chova vonku jak blby..dnes ma tak dvajart nastval az mi ostalo zle..taku bitku dostal..az mi je ho teraz luto..taku asi este odo mna nedostal ale fakt posledny tyzden akoby mu vymenili rozum..inak je zlaty aj modr z neba da ..lae ked vidi psa sa rozbehne za nim klapky na usciach ociach a ani za svet prijst nepocuva jedine v tejto veci..nevieme hot o odnaucit..a dnes este aj nieco vonku zozral..a hovorim fuj a veselo zral dalej..to uz neurbillfuha ..naposledy velmi davno..neviem co s nim je..uz mam pocut ze viac bity ako syty...a potom mi je to luto..ale hold musi vediet co moze a co nie...teraz som z toho smutna.. ☹

maxi tak ju nechaj celu noc vonku ak mas zahradu a hotovo mozno sa nauci cistoty..nezneisla by som keby mi cural a kakl psik v byte..ked je chory tak este ok..ale nas ked mal hnacky este ekd bol mensi chodil na balkon...

a skusala si ju za to vybit novinami..aleno jej namoc cmak do toho co si nadrobi..

dugyna
19. feb 2010

😝 a vencit chodime spolu s drahym... ked je v praci tak chodim ja..a ked sa mi nechce vecer tak ide on 😉

vidim ze si tu pisem sama tak dobru noc kocky aj bruskam

a inak ak vas zaujal sliz na pranie: tu su dalsie recepty: http://www.altermater.eu/post/2010/01/25/ekolog...

sunnygirl
20. feb 2010

Dobré ránko bábiky,
som si všimla, že DUGYNA vydrží dlho hore. ja som prvá a ona poväčšine posledná.

Maxara:
tabuľka je super, si ozaj šikulka 🙂 Inak ak som pochopila, máte dvoch psov. A jeden ti stále čúra v byte. No počula som takú teóriu, že možno prečúrava toho druhého, čo máte, proste má tu potrebu prečúrať jeho/jej pach.

Čo sa týka CHLAP PRI PORODE: taj mne je isté, že s mojím nebudem vôbec rátať, Keď mu operaovali na vojene koleno on zaspal už po náladovke 😀 😀 😀 , už nemuseli ani uspávať. Urobili vpich a on odpadil ako polienko 😀 . Jemu ani krv, on zbledne.

Ozaj aby som nezabudla: Viete nejakú peknú uspávanku, dajte názov, melódiu možno nájdem na youtube. Ja nepoznám žiadnu, možno len pár slov 😒

Tak v sobotu určite s vami nepopíšem, idem k našim do Lučenca, inak odporučujem v Lučenci pozrieť park, jedne z najkrajších. Idem kuknúť rodičov.

Tak pekné pííííííííííííííísanie prajem 🙂 pa pa

sunnygirl
20. feb 2010

A nieže to bude 100 strán............................... 😎

janatt23
20. feb 2010

bre ranko kocky 🙂
tak citim sa trosku lepsie. aj som spala skoro celu noc vkuse.
dugy penicilin beriem 4den. mozes mi poradit, ci mozem teraz zacat uzivat ten bioparox? aj ked mam penicilin? aby mi to neublizilo ☹ no viem, ze mi velakrat pomohol a teraz si ho mozem zohnat bez receptu. dakujem.

no tak ja dnes budem pomaly balit... dufam, ze zajtra budem ok.
konecne sa uz roztopil ten trapny sneh 😀 a ja sa trepem tam, kde ho je jak nas.aneho... co uz, musim sa obetovat kvoli druhym. keby som nebola tehotna, tak sa tesim aj ja. ale aspon tam nakupim veciciek 😀

tak vam prajem krasnu sobotu babenky 😀

tutifruti
20. feb 2010

Dobre rano,
tak som sa aj ja dnes zobudila s plným nosom, bolí ma hrdlo, všetky zuby, uši.... ☹
Neviem fakt kde som nachladla keď takmer nikam nechodím....
Našej Dorotke asi idú zadné stoličky, preto ta vysoká teplolta, lebo inak jej nič nie je...
U nás je dnes zvlášť hnusne 😠 , Tma je ako keby bolo 5 hodín večer, prší, no skrátka otras....

katarina7777
20. feb 2010

Dobre ranko.... aj nas tu caka dalsi uprsany den... na depku to je.
Tiez sa mi asi roztahuje panva lebo ma pobolievaju kosti... budem musiet vymysliet nejaky program lebo inak to bude den o nicom...vy co planujete robit? dajte nejaky napad

Chorym tehulkam zelam skore vyliecenie... tu sa zacina rozsirovat zaludocna chripka, tak dufam ze nas to obide 😒

mojalili
20. feb 2010

Dobré ránko kočky,

SKORE UZDRAVENIE choruckým 😒

Moj manzel isiel na jednodnovu lyzovacku do Alp, tak sme doma same a budeme lenosit cely den. 😉 Mozno bojova uloha dna - najst zavinovacku Emitex, lebo som ju tak paradne schovala, ze neviem kde je 😖
Kočkyyy, mne to tak ubieha to tehotenstvo, ze 24.tt....to sa mi nechce ani verit 🙂

Vcera som ulovila pekne kusky na MMB pre maleho, proste ma to tak chyta....ach jaj 🙂

tutifruti
20. feb 2010

Moja bojová úloha je upratať 😒 Včera nám konečne montovali zárubne a dvere, tak je tu brutálny bordel všade...
Najlepšie je, že sme si tak zvykli bez dverí, že baby sa vôbec nezatvárajú na záchode 😀 , izbu chcú mať otvorenú.... No na všetko si človek zvykne....
Už asi hodinu tu manželovi hovorím, že idem upratovať, ale úspešne sa tomu zatiaľ vyhýbam.... 😅

ericica
20. feb 2010

bre ranko sa zela 🙂 🙂 🙂
mojalili to sa mu zije aj ja by som sla na taku dobru lyzovacku 😝 ale kde ja mozem ist....
ja som este stale dorabala torticky ...zda sa mi ze moja robota nema konca kraja cely tyzden robim a roboty neubieha 😝
ja nemusim nic kupovat bo mam veeela veci po malej a minule som kupila take zlaty modre bodynko so slonikom a teraz ho asi darujem sesternici bo ona caka chlapceka 😖
zajtra sa chystame do galanty s malou si zaplavat uz sa velmi tesim 😉 kuk
www.galandia.sk

mirka285
20. feb 2010

dobre ranko..tak ja som mala sexualne sny dnes v noci..ale nie s mojim ale s cudzim chlapom 😒 mala by som sa hanbit 😀 to asi preto ze ten moj tiez nieje doma a pride az dnes vecer...vcera som si poupratovala,tak dnes asi bebudem robit nic...som si pozerala akurat spravu z morfologie a vsimla som si ze doki mi tam osunul termin porodu na konec juna..tak som zvedava kedy pojdem,no cim skor tym lepsie,ked uz som si to vybrala v strede leta v tych najvacsich horucavach ☹ kocky dokedy chodia babatka v dupackach?ja si to uz vobec nepamatam..aku velkost dupaciek ste kupovali najvacsiu?mojalili ty by si mi to mohla pozriet ked teraz robis to triedenie veciciek 😉

ericica
20. feb 2010

ahoj mirka ja som kupovala najvacsiu 86 a to sa ti priznam ze ja som mala uchylku na dupacky 😀
a najmensiu som mala 56 ale to sme dlho nenosili takze nasa druha princeznicka bude mat skoro nove vecicky... 😵

mojalili
20. feb 2010

MIrka, 74 mam najvacsiu, ale overaly este mam aj 86 na spanie. 😉
ERICICA - o tyzden ideme cela rodina na lyzovacku do Spalenej, no som ja zvedava, co ja tam budem robit 😒 zoberiem 3 knihy a budem citat 🙂

TUTIFRUTI - ked manzel odchadzal na lyzovacku, tak povedal, nech neupratujem, ze zajtra dooba on uprace, mam sa venovat sebe a dcerke....no mam ho neposluchnut? To sa nedaaaaaa 😉 😉 😉 Tak sa na upratovanie fakt vykaslem 😅
ERICICA - ja som vcera robila parene buchty 1.v zivote a vydarili sa perfektne, zajtra doobeda idem robit oskvarkove pagaciky, tak hladam nejaky dobry recept🙂

tutifruti
20. feb 2010

Mirka to by som brala aj ja, ak mám čakať do konca júla tak poteš pánboh 😒 Ja som ako som tu už písala pribrala pri dievčatách po 35 kg,navyše som strašne puchla, tak neviem, ako to idem prežiť v lete...
Ja mám plánovanú sekciu /tretiu/, takže tajne dúfam, že mi ju naplánujú skôr 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre