Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
20. jan 2011

mne by stacilo takych 25 a mat rozum ako teraz.................. 😀

luludi
20. jan 2011

@gabika41 suhlasim 🙂

mirka285
20. jan 2011

@ericica biely probioticky jogurt sa moze zacat davat od 7 mesiaca,al len raz za tyzden...vcera s Kafko pytala pediny 😉 baymoj kocik mal dnes premieru,a poviem vam,ze je super...konecne mla ejacala ako v tom vajicku a ja om si v klude pokupila co som chcela...no teda en spodne nohvicky mi trebalo,lebo ja som nosila len tangace a odkedy mam zlau zilu,tak doktor dal prisny zakaz ☹

bambola
20. jan 2011

@katty17 kati isiel 200 cez dedinu, uz predtym bol trestany za nejaku havarku, mal problemy s drogami.....no proste cisto anjelik 😒

luludi
20. jan 2011

@mirka285 golfac?

bambola
20. jan 2011

@gabika41 no to ja nemozem povedat kedze mam 26 😀 ale mat 18 a dnesny rozum by som brala 😉 a vlastne uplne by stacilo aj 20 😉
@mirka285 no ja sa uz tesim kedy mi kociarik dorazi v utorok 🙂 a hned ho aj pojdem vytasit tuto v BB do soping centra 😀
inac ja som tiez nosila same tango ale po porode som mala mozno dvakrat. najprv som nechcela a teraz v zime je toto pohodlnejsie 😉 ale nabehne slniecko a bude 🙂 ku podivu sa mi vo vysoko stadiu tehotenstva nosili ovela lepsie ako normalne a to som myslela ze bude opacne 😉

katty17
20. jan 2011

ja som si pocas tehu tak velmi odvykla od tangacov, ze ked som si ich po dlhej dobe dala tak mi to bolo neprijemne. a predtym mi bolo neprijemne si dat normalne nohavicky 🙂 . @mirka285 - miri to je pravda s tou zlatou zilou a tangacmi. inac tangace su nosicmi roznych drobnych problemikov :( odkedy som ich prestala nosit nepocitujem ziadne problemy ... asi na tom cosi bude. Miri uz si napisala Gabovi zoznam? 😉

karinnka
20. jan 2011

Ahojte,ja by som teda nechcela mat menej 🙂 Ja som sa tesila na 30ku a tesim sa aj ked budem mat 40 🙂 A potom veru neviem ci sa to nezmeni 😀 😀
Inak sledujem,ze ani Vasim detickam sa velmi nechce spat...moja od noveho roku uplne zmenila rytmus ...dobeda ked nejdemu von spi max hodinku aj to vynimcne a poobede max pol hodinu a chodi zaspavat najskor okolo pol desiatej 😝

Pekny vecer

katty17
20. jan 2011

sandricka uz sladko spinka, kakavko mam na stole, nohy vylozene a seherezada zapnuta. idem si to ja kuknut prvy krat 🙂

oacka
20. jan 2011

Kristínka zaspáva 19:10, o pol osmej najneskoršie... ona v noci prespí 12 hodín,preto si myslí,že cez deň spať netreba. 😠 spáva od 30 min do hodiny a pol 3x denne... ako kedy výjde. 😉

strasska
20. jan 2011

@oacka ak to nie je za cely den iba hodina a pol tak je to super 🙂

oacka
20. jan 2011

dnes sa mi stala čudná vec, vyšla som poobede vonku aj so psom aj s kočíkom a hne´d ku mne pribehla nejaká 10ročná dievčina,že aký pekný pes,že ona ju pozná, že ona občas stretáva uja - ako mm- so psíkom a všetko o našom psovi vedela...trochu sa so mnou prechádzala,venčila Gejšu, a potom,že musí zbehnúť po svojho psa,že či ju počkám.... nepáčilo sa mi to,lebo vkuse kecala a bála som sa,že zobudí malú, tak som jej povedala,že idem ešte na nákup do Lidlu, to je taká 20 min prechádzka od nášho bloku, dievčine to nevadilo, dobehla ma aj so svojím psom, ten stále obťažoval chuderu gejšu, brechal na ňu,ona naňho,dievča behalo okolo kočíka, evidentne spokojné,že má parťáčku...išla so mnou do Lidlu, pobehala so mnou celý obchod, a išli sme spolu aj naspäť.... 😕 😕 na spiatočnej ceste stretla svoju mamu,tak mi pozdravila a išla domov... 😕 som trochu nechápala.... Romanovi som volala,že som sa prechádzala s jeho frajerkou 😀 ,tak mi povedal,že aj k nemu sa už párkrát takto navterkovala. 😀

katarina7777
20. jan 2011

caute , my sme dneska boli po troch mesiacoch na poradni a maly tam tri razy ocural celu vysetrovaciu lavicu a zakazdym sa rehotal jak divy ... riadny sinter mi tu rastie 😀

ozaj neviete ako sa maxinke dari v nemocnici?

oacka
20. jan 2011

@strasska koľko má prespať polročné dieťa? 15hodín,či už menej?

alllexa
20. jan 2011

Baby, tak sa mi dnes ulavilo, boli sme s Miskom na Kramaroch, a kontrola dopadla celkom ok, mame prist az za mesiac... Ja uz som sa desila toho, ze tam zase ostaneme...

@kafoditka - ja som nakupila tu:
www.primamama.sk

@bambola - aj mne tie osmicky riesili na chirurgii, ale moc to nebolelo, umrtvenie bolo take dokonale, ze som cely den ani ustami nepohla a ledva som slamkou tahala detsku vyzivu🙂 Akurat je blbe to opuchnutie, ale po tyzdni to prejde.

@luludi @emanuel22 - aj ja idem latkovat, uz som si objednala plienky, kvoli tomu, ze mal maly ten absces...

@tinaki1275 - to mas tazke:( A vonku Ti nezaspi? Ja uz som si na to nocne vstavanie asi aj zvykla, Misko je pomaly viac v mojej posteli ako vo svojej, a je to lepsie, lebo len sa k nemu nahnem a papa... A nech si papa aj 4 krat za noc, ked potom zaspime, je to ok.
Ale s tym nocnikom, to je super, ze Ti tak pekne sedi a chape, ze tam moze cikat!

@monline - jej, to uz je pekny vek, to je pre Teba hotova partacka🙂

oacka
20. jan 2011

@katarina7777 si to tam označkoval. 😀 😀 a to chlapci čúrajú na všetky strany, či slušne nadol ako dievčatkká? 😀

katarina7777
20. jan 2011

@oacka na vsetky strany, aj seba celeho ocural, esteze som mala nahradne body 😉 urcite to tam budu dezinfikovat 3 hodiny lebo mlady ma dobry dosah 😀

adelaine
20. jan 2011

ahojte, asi je to pravda, skoro vsetky deti menia svoj spankovy rezim, cez den spia
urcite menej, a je to aj fyziologicke, ked spia, nemozu sa ucit nove veci, tak ficia 😀
aj moj risi spi dopoludnia slabu pol hodinu, obedne kocikovanie je hodina,
a popoludni este pol hodinku spi a koniec, vecer ho ukladam okolo 20.30 a rano vstava
mlady pan medzi 7.00 a 7.30 a celodenny cirkus sa takto stale opakuje 🙂

adelaine
20. jan 2011

@katarina7777 😀 😀 😀 hehe klasik
u nas je to obdobne s cikanim,
ja som sa na malom poucila, ja ho prebalujem na mega prebalovacej podlozke,
lebo tiez mal daleky dostrek 🙂 🙂 ci ako to mam nazvat, az to schytali vankuse 😝

bambola
20. jan 2011

@oacka chuda moje, asi nema kamaratku alebo co 😕

oacka
20. jan 2011

@katarina7777 😀 😀 😀 😀

oacka
20. jan 2011

@bambola no, len takto by ľahko mohla naletieť nejakému úchylovi so psom.... 😖

oacka
20. jan 2011

@adelaine naša kráska ignoruje prebaľovaciu podložku, večer pred spaním ju dávam naholo na našu posteľ na tú nepremokavú podložku,najprv očúra ju a potom sa nenápadko odgúľa a očúra aj plachtu... dnes som dávala novú plachtu a zas je počúraná, moja strana ošťatá ,Romanova oslintaná. ☹ ☹ ☹

meruska
20. jan 2011

nám sa za posledné dni zmenil spánkový režim na úplne že super, asi sme tu jediný 😀

meruska
20. jan 2011

@oacka buď rada že máš babu, náš má tiež taký dostrek pri cikaní že až ..koberec, papuče a kadečo iné si to už odniesli

vierkaha
20. jan 2011

Ahojte, vidím, že tu rozoberáte spanie tak sa pridám. Mne Maťo spí od 20:30 až do 7:30 a viac, doobeda si pospí tak hoďku potom zase jednu keď sme vonku a potom ešte okolo šiestej tak 40 min. Len v poslednej dobe začal v noci reagovať na to keď mu vypadne dudlík, ale už som zistila, že keď mu ho hneď dám naspäť tak spí v pohode ďalej.

@oacka ja mám pravidelne ocikanú posteľ Maťo má z toho normálne show a úplne hurónsky sa rehoce keď sa mu podarí trafiť mňa alebo mm tak pravidelne večer po kúpaní prezleikam postele a podložku proti precikaniu nemá v postieľke Maťko ale aj 😉

emanuel22
20. jan 2011

@oacka my máme tiež často očúranú posteľ, tiež mením plachtu často 😠 a aby sme mohli spať na suchom, tak otáčam matrac, spodná strana medzitým vyschne.... keď trošku vyrastie, matrace budeme isto meniť.. ešteže sme do nich nejak extra neinvestovali... 😅 ale je rád taký holý na posteli, poskáče si tam, tak ho nechávam... naše matrace si odniesli ešte aj moju plodovú vodu... 😅

ywett
20. jan 2011

@booklover
jeeej, 3x, ja stale 1x na obed...neviem, ako rychlo mam pridavat a odstavovat od mliecka..nasa spapa vzdy 120 a viac a davam aj mliecko...tak mozem uz zaviest od zajtra mliecko a mozem jej dat na desiatu uz ovocie aj na olovrant?

vierkaha
20. jan 2011

@bambola ja by som takýchto to anjelikov zatvorila do basy a zahodila kľúč. Ale to je tak soploš má požičané ocinkove auto..... Mňa minule jeden takýto k ..... predbiehal tak že mi sklopil spätné zrkadlo na vodičovej strane a to bolo v zákrute a dvomi plnými čiarami a samozrejme som mala malého na zadnom sedadle. Smolu mal v tom chlapec, že v opačnom smere skoro vytlačil z cesty nejakých týpkov, tak tí sa zvrtli a dobehli ho a donútili zastaviť, aspoň som mu vynadala debilovi, ale tí chlapíci nezostali len pri nadávkach tak dostal co proto
Ešte teraz sa mi búri žlč keď si na to spomeniem

mirka285
20. jan 2011

@meruska aj my mame spankovy rezim super..cez den moc nespime,ale vecer zaspavame dost skoro a rano v pohode potiahneme aj do pol desiatej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre