Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
21. jan 2011

@monline : nech sa danielkovi rychlo ulavi.. drzim prst..

som si prave vsimla, ze sa maxinka ozvala tebe, tak mi kamen padol zo srdca 🙂

luminkasp
21. jan 2011

@bambola neviem, mne to nepride az take, precitam rozpravku, poviem dobru noc a do 5 min zaspi, takze to neni az take strasne a ja som spokojna, ze sladko spi 😉

kafoditka
21. jan 2011

Bre ranko z Kysuc 🙂
Baby ja obdivujem niektore vase deticky, co vam prespia celu noc...moj Filip sa posledne tri noci rozhodol, ze si zvoli hodinku pre seba a rodicia venujte sa mi - podotykam okolo 2:30 - 3:00 sa zobudi uplne cerstvy, vysmiaty, postavi sa v postielke a chodi dookola alebo teraz ked sme u nasich a spime spolu v manzelskej posteli, tak labzuje po celej posteli, chce sa hrat... takto vydrzi hodinu, potom zaspi a hodinu co hodinu je hore. Nieje hladny, len proste chce bud cumel, alebo pohladkat, cucnut si caju. Podkovy mam az po kolena asi, nevyspata totalne.. A to uz od nejakej 17tej poobede je hore az do 20:30, cize musi byt slusne unaveny, ved cely cas skace, stvornozkuje...
@luludi pred chvilou som volala s Petou a ma sa celkom dobre. vcera naobed ju operovali, vecer ju prisiel pozriet na vizitu F, ale to bola Peta mimo a dnes je uz lepsie, len ju to fest boli ked vstava z postele. Inak sa na nas strasne tesi 30teho a naratala nove cislo - bude nas 30.. 😕 😉

luludi
21. jan 2011

@kafoditka kafko dakujem 🙂 ake tam mate pocasie?

kafoditka
21. jan 2011

@luludi Luci, trocha snehu napadlo - asi 5cm a je -1stup. takze celkom fajn je vonku...

monline
21. jan 2011

@meruska napriek tomu, že teplotuje, má dobrú náladu, to je super..práve spapal výživku a o chvíľu mu dám mlieko a uspím ho...teda taký je môj plán, uvidíme, čo si o tom myslí malý 🙂)
@luludi díky..dúfam, že tá teplotka rýchlo prejde..aj ked sa obávam, že celý deň a aj noc ešte bude mať, tak ako aj predtým pri prvom očkovaní ☹
@bambola..uznávam- niet nad to, vziať knihu do ruky..keď ale tie knihy sú tak nemornálne drahé! nemôžem mať všetky, ktoré plánujem prečítať, aj ked strááášne by som chcela..tak som rada aj e-bookom..čítam ich v pc, ale tento rok v októbri mám okrúhliny, tak som povedala nike, nech zmanažuje, aby mi nekúpili zlaté kraviny, ale čítačku...tak si počkám, snáď sa dočkám 🙂

cigaretka5
21. jan 2011

baby ako som vcera spomenula, mala vcera kaslala a hlienikovala, vecer som googlila a googlila a vygooglila babsky recept. Na nozicky chodidla prilozit koliesko cibule a vraj to bude OK. Celu noc nam v spalni riadne smrdela cibula ale malej hlieny poriadne ustupili. Zazracna to cibulka

cigaretka5
21. jan 2011

@monline aj mne by si mohla ten zoznam e kniziek poslat, ja iba na e booku zacinam a repertoar je minimalny kujem

luludi
21. jan 2011

@kafoditka sanky ste vzali? ;)

@monline bubo vzdy takto reaguje na ockovanie cele 3 - 4 dni

gabika41
21. jan 2011

ked sa bavimo o tom spanku,tak mne spi menej cez den....ale napr.vcera o 18 zaspala a spala do 5,30 rano,ale ja kupemuz tak okolo 17,30 🙂 a robim to tak,ze na vecer pokial sa hrame,tak mam zapnutu lampicku a ked vypije flasku,tak zhasnem vsetko aby chapala,ze treba ist spat 😀 v noci sa aj preberie,ale to len dudlik zalozim....a stalo sa uz aj to,ze bola zobudena a normalne lezala v tme v tej postielke bez problemov....som rada....zatial mi prespala vsertky noci... 🙂

monline
21. jan 2011

@cigaretka5 musíš mi do ip dať meil 🙂

monline
21. jan 2011

@luludi dúfam, že zajtra budeme fit..predtým teplotoval dva dni, ale len 38 mal..

monline
21. jan 2011

@cigaretka5 to je zaujímavý recept..my sme mali zápal priedušiek, hrudník som mu potierala masťou bravčovou..možno pomohlo okrem liekov aj to 🙂

katty17
21. jan 2011

Baby, tie ktore ste kupovali uz AUTOSEDACKY resp. tie ktore mate urobeny prieskum, viete nejake dobre odporucit? @mirka285, @oacka - vy ste ake autosedacky kupovali?

oacka
21. jan 2011

@katty17 ja mám 0-18kg Britax. teraz ju používame proti smere jazdy, v 9-18kg sa moc nevyznám...

katty17
21. jan 2011

@oacka - dakujem,idem nejake pokukat. risi uz vraj ma nejakych favoritov tak musim ho niecim tronfnut 😀 on chce romerku. 😀

mirka285
21. jan 2011

@katty17 ja mam Romer king plus 9-18kg....

mirka285
21. jan 2011

@katty17 ved aj my s Oackou mame Romerku,Britax a Romer je jedna firma...

oacka
21. jan 2011

@katty17 aj britax vyrába romer... je to kvalita. my sme skúšali aj lacnejšie,ale boli čudné... teda tie 0-18kg.

tinaki1275
21. jan 2011

@luminkasp mala si pravdu je to dermatitida,zatial len v plienk.oblasti a dufam ze inde neprejde..dnes mi dr.radila tu gencianovu violet,a este take 3-4 dni kortikosteroidy ale nie viac..nemyslim ale ze to zmizne..tu znacku nepoznam..nemame ju tu .ale ja kozmetiku prakticky nepouzivam ..od \buebchen som mala nejaky spec.oleja aj na kupanie nieco co je pre novorodencov uplne bez konzerv.latok a parfumov..a len to pouzivam na kupanie -kupem max.3x do tyzdna..a vsetko mame bavlnene..akurat ma napadlo ze asi 2-3 tyzdne to je co sme zacali nosit pancusky -ale tie su tiez na 90%balvna..ale myslim ze aj to moze mat suvis ..predtym mala vzdy len ponozky a take balvnene nohavice..
@monline aj my sme uz v klube..Prevenar a menjugate nas dorazili ..dala som viburcol a ona bol 2 hodiny taka aktivna ze mama podozrenie ze jej uz nezabera 😒 teplota je este len mierna ciim to len rukou ..ale bojim sa popoludnia a nasledujucich 3 dni ..mne uz tie ockovania lezu na nervy .. 😠
@luludi dost ,mozne ze sa k tebe pridam..s tymi plienkami s mm sme to vcera rozoberali aj kvoli tej dermatitide co ma teraz mala a uvazujem ze ked dojdem na svk tak si nakupim plienky a zacnem..aspon mi potom ukazes ako maleho balis..

mirka285
21. jan 2011

babule tak ja som uz jedneho clena domacnosti vyprevadila,vecer vyprevadim druheho a ako tak pozeram okolo seba,zajtra mozem upratovat taky bordel tu ostal 😖 s Maxi som tiez pisala,vykseftila si telkac od sanitara,tak sa vytesuje ze aspon Seherezadu moze pozerat 😀

meruska
21. jan 2011

ja nemam zatial ziaden prehlad o sedackach, dufam ze sa nam ujde ta po bratovom chlapcovi, a ak nie, vtedy uz vy budete take znale, ze mi isto neaku poradite 😝

tinaki1275
21. jan 2011

baby inac mne dnes dr.vyslovene zakazal jogurty az do 8.mesiaca..este som neskusala ale myslim ze to je aja kvalitou tych co tu predavaju ..lenze my napr.mame od znamych aj domaci jogurt z kozieho mlieka myslite ze ten by som potom mohla davat?ja ho nemozem ani citit alemm ho zboznuje..

ericica
21. jan 2011

ahojte baby idem sa postazovat....od rana mam blby den mala ma este skoro rano vytocila hysakom ,pokracovalo to tym ze som chcela zapnut pracku (dnes mam praci den som stiahla pradlo) a zlomila som madlo dveri a pradlo dnuka 😲 😖 tak som volala opravara ktory si iba za cestu k nam vypytal 15 eur a to este ani nic nerobil ....podotykam ze cesta z mesta sem je dakych 9 km...no a este mi aj zhorela piskota 😠 😠 😠 a potom ma este aj manzel zdrbal ked dosiel domov ze naco som volala opravara ze on tu suciastku objedna z netu a vymeni ju 🙄 🙄 🙄 proste tomu sa povie blby den 😒 ☹
@katty17 no dnes som skusila to masko s jablckom ale ani tak nepapala proste zatala pusinku.....prve dve lyzicky v poho ale ked zacitila ze to je masko tak sa proste zatne,,,,a poobednom spanku vyzivku pekne spapa 😝 😝

mirka285
21. jan 2011

@tinaki1275 Mati kozie mlieko je dobre na ekzem...moj Tomas bol ekzemovy a pil kozie mlieko a inak kozie mlieko je nam zlozenim ovela blizsie ako kravske....

tinaki1275
21. jan 2011

ja som stale na tej Kiddy(teda hlavne mm) ale pozdava sa mi aj ta norska- be safe ....neviem asi vyskusam v rakusku vsetky a rozhodnem ale mne sa najviac paci @mirka285 ta vasa...Romerka..uvidim ci presvedcim mm
ozaj kupil tu niekto tu 9-36 kg Kiddy ....dajte vediet...

ericica
21. jan 2011

@mirka285 miri to dnes isiel Gab do Thajska???joj tebe sa zije mas doma klud 😀 super ze maxi ma telku v izbe...ozaj a kedy ju operuju alebo uz je po???a s Ninkou je jej mm???

mirka285
21. jan 2011

@ericica jaaj Eri moja,inak ani ja nemam dnes dobry den,mne zas vsetko pada z ruky,Tomasov obed bol zvnutra surovy a cela som nejaka nemozna dnes ☹ asi bude nieco vo vzduchu..

oacka
21. jan 2011

@mirka285 ja sa už pár dní dívam na ten bordel v byte a tak sa mi nechceeee.....
pred chvíľou som naobliekala malú,seba, malá hotová vyrevaná unavená,vyšli sme na chodbu a výťah nejde, nejaký ......... (nič slušné mi nenapadá) 😠 😠 😠 😠 😠 nedovrel dvere na svojom poschodí a tak nejde,,,ja by som vraždila! tak malú rýchlo vyzliekať a uspať doma, hneď zaspala,taká bola unavená. vonku krásny deň a ja tu trčím!

mirka285
21. jan 2011

@ericica Maxi je uz po,a Ninka je doma s Michalom...no veru isiel,mu aj trosku zavidim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre