Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ywett
23. jan 2011

@tinaki1275
dakujem pekne za odpoved, pomohla si mi.
ja kojim a raz denne davam um, to vypije 110 ml..tak neviem kolko si zo mna vytiahne 😖
caj aj vodu vypluva a tvari sa, akokeby to bola najhorsia vec na svete...
kupila som dnes jablkovu stavu a to jej chuti...cize za den kolko bez mlieka by mala vypit vody al. caju?
laktacka povedala, ze mame deti ucit od smadu len vodu, ze ziadny caj, stavy ale len voda..ale co to mam do nej vliat?

ywett
23. jan 2011

maminky už všetky buvateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?
ja som nahrala nove fotecky a do polnoci este daleko 🙂

bambola
23. jan 2011

@ywett asi vsetkym lezie na nervy ten pomaly kon 😒 ja sa snazim ucit ale mala sa mi prave zobudila a vyzera dost vyspano tak sa "tesim". inac ja som dnes prisla na to, ze malej chuti jablkova duzina s prevarenou vodou, cize taky dzusik, ale ja som to kostovala a je to pekny humus 🙄 ale konecne pije nieco ine aj ako mlieko

ywett
23. jan 2011

@bambola
aha..ja som myslela, ze mam nieco s compom, alebo mam vela okien otvorenych..ale to je problem MK
ucis sa? to ti nezavidim a co konkretne? ja som sa posledny krat ucila ako tehotna a uz verim, ze nikdy viac skola..ale iba ucenie toho, co chcem a nie to, co musim 🙂
cize tiez malo pije? nam chutila ta jablcna stava..ale neviem kolko denne mam do nej dostat...zajtra budem googlit infosky

bambola
23. jan 2011

@ywett no ja som chcela hlavne teraz aby pila lebo vsak mala teplotu. ale inac doteraz len materske mlieko.

teraz sa ucim americku literaturu a kedze mala bola cely vikend chora tak nestiham a ani mi to nejde, hlavne ked je zase hore 😠

ywett
23. jan 2011

@bambola
jasne, to treba aby pila viac tekutin,ak je teplota...
a dolezitejsia je dcerka ako ucenie...s z toho sa nestriela..
americka literatura? waw....

luminkasp
24. jan 2011

@tinaki1275 mala by si si kupit aj krem z tej serie a kremikovat vzdy po sprchovani, je to u tychto deti velmi dolezite 😉

booklover
24. jan 2011

@luludi zda sa, ze zatial prijemne skusenosti s latkovanim. tesim sa s Vami a drzim palce eko rozhodnutiam 🙂

booklover
24. jan 2011

@bambola drzim palce na skuske! a dufam, ze aj zdravie sa zlepsi drobcovi...

inak, co sa zehlenia tyka, ja zehlim veci aj plienky len pri koznych problemoch. a kedze pri eko pracom gele ziadne kozne problemy nemame, NEzehlim vobec. krasne vyrovnane veci aj plienky sa ususia dorovna 🙂 ako by som popri upratovani, vareni, prani, starostlivosti o dieta a uceni do skoly zvladala este vsetko zehlit? latkovanie pre mna nema so zehlenim nic spolocne. periem raz tyzdenne plienky na 60tke, ako avivaz a dezinfekciu prilejem trochu octu a je to. ziadne kozne problemy ani strata casu 😎

meruska
24. jan 2011

dobre ranko..to ako zas ide kôň 😠

oacka
24. jan 2011

@meruska akoby mal obe nohy chromé... 😀
dobré ránko!

booklover
24. jan 2011

@oacka
@meruska nie len obe, ale vsetky styri chrome...

oacka
24. jan 2011

@meruska Timko už v noci nepapá? lebo neviem,či sa včera zase telepaticky nedohovárali, Kristínka papala už o 22:30 a potom o 2:30.,. absolútny nezvyk u nej... a zas oči otvorené a čaká na fľašku.. 😀 potom nám ešte robila divadielko s nôžkami. 😀

meruska
24. jan 2011
meruska
24. jan 2011

@oacka väčšinou už nepapá ale včera výnimočna áno...ale až o pol 4 pýtal 😉

oacka
24. jan 2011

@ywett no ja napríklad vlievam doslova injekčnou striekačkou 😀 😀 😀 😀 a dávam pekne krásne sladký granulovaný Hipp čaj. keď od toho iné deti neumreli,tak hádam ani moja neumre... a určite sa za tým ako za sladkým nejde zabiť, ledva do nej 130 ml denne dostanem.

mirka285
24. jan 2011

@meruska Timimu vsetko naj k jeho prvym meninam 😉 a inak caute baby

meruska
24. jan 2011

@mirka285 @oacka @kafoditka v akých časoch a čo papajú vaše detičky? Lebo sa mi zdá, že môjmu dávam často..a včera sa mi stalo že mi nechcel zjesť obed..myslela som že mu hádam nechutí.....ale keď som mu ho ponúkla o hodinu..celý ho spráskal...chcel teda iba dlhšiu pauzu

meruska
24. jan 2011

@mirka285 vdaka 😉

mirka285
24. jan 2011

@meruska Linda papa o 8,11,14,17,20......niekedy dlho spi tak rano zaciname az o 9 a cele to potom trosku poposuvam,ale zhruba takto...

oacka
24. jan 2011

@meruska nie je to každý deň úplne rovnako, niekedy každé 3 hodiny,ale tuším sa mi osvedčuje až každé 3apol až 4 hodiny, potom dobre vyhladne a spráska všetko... aj mne sa stalo,že po 3 hodinách ešte nebola veľmi hladná a nezjedla všetko....potom som jej dala o hodinu dojesť a už sa mi ten moj denný systém rozbil. 😀 😀 konkrétny čas závisí od toho kedy v noci,resp. nad ránom papá,lebo to sa mení,podľa toho, ako sa naje na večeru - odvtedy potom tie každé tri až 4 hodinky.

meruska
24. jan 2011

@mirka285 môj 6:30 mlieko , 9 ovocie 11:30 mlieko 14:30 obed 16:30 mlieko 18:45 kaša 19:20 mlieko..je to veľa?

mirka285
24. jan 2011

@meruska neni to vela,akurat ze nakonci ti ani nie hodinu po kasi vypije mlieko?

meruska
24. jan 2011

@mirka285 ja mam iba 2 hodinove intervaly.. on papa iba 60 ml kase..chvilku sa pohra, okupem ho a ide spat, v postielke este spapa 120 ml mliecka a spi...kasu musim davat pred kupanim lebo sa cely umaze

karinnka
24. jan 2011

Ahojte 🙂
@meruska Timkovi vsetko naj k meninam 🙂
My papame asi kazde dve hodiny mlieko,na olovrant jej dam vyzivu,pom mlieko,potom obed a podvecer kasu alebo vyzivu a vecer mlieko....a v noci sa budi okolo stvrtej a pred siedmou....

meruska
24. jan 2011

@mirka285 tvoja papa len 5 krat do dna a moj 6 krat...ak ratam tu vecernu kasu s mlliekom ako jedno jedlo...inak 7 krat ...a to obcas pyta i v noci

meruska
24. jan 2011

@karinnka 😉

mirka285
24. jan 2011

@meruska Linda zje dost velke porcie,tak jej to asi staci...ale napr. vecer jej zarobim 180 ml mlieka a este jej do toho supnem odmerku kase,aby to mala take zahustene trosku...

meruska
24. jan 2011

inak baby toto bola moja prva pokusna torta, preto je taka mini...na prvy krat som nechcela hned velku...a ta poleva ..horor, samy hrbolcek .. 😝 ale o 2 tyzdne ma mm 30-ku tak to sa uz pokusim urobit riadnu, velku...a dam si na nej poriadne zalezat 😀

oacka
24. jan 2011

@mirka285 ako tvoja zlatá žila? nebolí?
kočky,poraďte mi,ako s malou nacvičovať otočku z brucha na chrbát??????? vie to urobbiť,ale nerobí to, neviem,ako ju k tomu motivovať...
@meruska torta je supiš,mne sa nezdala malá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre