Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
24. jan 2011

@katarina7777 Kati ja som si dnes nalakovala asi po mesiaci a pol,a to len preto,ze sa mi stale lamu,tak nech ich ten lak spevni...

oacka
24. jan 2011

@meruska Košičanky, a my prečo neohovárame na stretku západniarky????? to sa musí napraviť 😀 😀 😀 😀

meruska
24. jan 2011

@oacka 😀 ale tinaki to moze bonznut

mirka285
24. jan 2011

krasavice moje,opustam vas,lebo tak sa mi huba otvara,ze mi az sanku vykruca.....dobru nocku prajem

maxara
24. jan 2011

@oacka @meruska vychodniarky pockajte na maxi, spolu poohovarame 😀 😀 😀

meruska
24. jan 2011

@maxara 😀

oacka
24. jan 2011

@meruska no veď tinaki sa pridá. 😀
@maxara ty sa kvôli ohováračkám chystáš na východ? 😀

oacka
24. jan 2011

@meruska a ty akože nespíš?

meruska
24. jan 2011

@oacka už sa chystám, moji chlapi už dávno pochrapkávajú 😉

tinaki1275
24. jan 2011

@meruska @oacka ja pojdem najprv na stretko so zapadniarkami a potom ten dalsi tyzden dam stretko s vychodniarkami a zreferujem ako vas ohovarali 😀
@maxara vidno ze si sa nam vratila 🙂 za hodinku co som tu nebola tu su takmer 3 nove strany 😀

meruska
24. jan 2011

@oacka a ty čo nespíš?

oacka
24. jan 2011

@meruska idem aj ja pomaly, čakám,kedy bude chcieť krásavica jesť. dnes jedla papier...

meruska
24. jan 2011

@tinaki1275 výborne, skvelý postup 😉

oacka
24. jan 2011

@tinaki1275 no super! to je doobrý scenár!

tinaki1275
24. jan 2011

baby som mrtva..idem chrapat..@maxara mna sa nezbavis..tak nedojednavaj stretnutie v trojke.. 😠 aj tak sa ti domov navtiram... 😀

meruska
24. jan 2011

@oacka papier? počúvaj, najprv jej dáš jesť stoličku na kŕmenie, teraz toto...to čo z nej chceš vychovať? 😀
keď najtvrdšie zaspíš vtedy si vypýta, neboj 😝

maxara
24. jan 2011

@oacka presne taaaak 😀 najprv pridem za vami a poriadne poohovarame blavacky a potom dam stretko s blavackami a poohovarame vychodnarky 😀 😀 😀 😀 😝

tinaki1275
24. jan 2011

@meruska @oacka kazdopadne dam vediet kedy budem v KE v Bj som od 1.2.do 6.2.tak medzitym ..prajem dobru .. 😉

maxara
24. jan 2011

@tinaki1275 😉

maxara
24. jan 2011

@tinaki1275 oki vyborne, tak uz sme styri 😉

meruska
24. jan 2011

@tinaki1275 ja môžem iba 1,2,3 ☹

tinaki1275
24. jan 2011

@maxara a ty chod oddychovat ..este si jednou nohou akoby v nemocke .. 😠 etse nam do nedele ochories alebo co ...

katarina7777
24. jan 2011

@maxara vsak tie co donesu nieco pod zub pitie nemusia nosit, ja som rada ze som tak lahko obisla 😀 vsak nahadzem par baleni napojov do auta a hotovo 🙂
zajtra si idem dat dokonca aj vlasy farbit aby som bola fesanda 😀

oacka
24. jan 2011

@meruska dala som jej na hranie takú kartónovú magnetku a ona obžrala zospodu taký tenký papier.... ale zatiaľ nevyzeráá,že by ju to nejako poznačilo.... no veru treba sa dohodnúť,komu aký termín vyhovuje... uvidím,čo strasska. tak teda dobrú!

tinaki1275
24. jan 2011

@meruska tak to nejako toho 3.2.hadam, 2.2. budem este zmagorena z cesty .....ja si to nemam problem zorganizovat ja som za hodku v KE..takz predbezne 3.2....
baby dobru padam z noh..a zdrzujem sa tu s vami 😀

oacka
24. jan 2011

@tinaki1275 dobrú!

katarina7777
24. jan 2011

dobru baby, idem aj ja spat, pocujem tu nejaky ohnostroj z postielky 😀

meruska
24. jan 2011

aj ja už idem..dobrú 😉

maxara
24. jan 2011

@katarina7777 ty pocuj, aj ja som rozmyslala, ze sa dam vyfintit, ale nemozem, lebo ku kadernicke si sice do kresla pod umyvadlo sadnem, ale nezdvihnem sa odtial ☹

@tinaki1275 neboj, pozeram flashforward a docitavam vase traktaty 🙂

ywett
24. jan 2011

@tinaki1275
@oacka
mne vypila dnes 30ml jablkovej stavy a 4x som kojila..dost ma to znepokojuje...neviem kolko zo mna vytiahne, ale ze by to bol liter denne aj s tymi 30ml sa povedat neda..

dnes sme mali zajacika s mrkvou a zbastila 240g, dost, ze?

Asi vas dnes nedocitam...tak nepiste zasa vela 🙂 zajtra hadam dobehnem..letim do postielku

dobru nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre