Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
26. jan 2011

@oacka waw buchticka krasna.. 😀

mirka285
26. jan 2011

@maxara ja mam maly noteboocik a nevidim ze je zlty,ale tak kuknem sa v nedelu ci neodrbavas 😀

maxara
26. jan 2011

@mirka285 😀 😀 ty traposka 😀 si kup vacsi monitor

kafoditka
26. jan 2011

@mirka285 no super, dobre si kupila tu plachtu 😉 ja som bola dnes v DM a skoro ma zas pri pokladni vystrelo 😠 za plienky, sunar, vlhcene servitky a 9 hippiek som dala 38 euri 😠 😠

kafoditka
26. jan 2011

@maxara Peti ja som asi slepa, mam monitor jak krava a tiez som si nevsimla, ze je zlty 😨

maxara
26. jan 2011

A este.. o kolkej sa planujete dovalit?
Ja budem nachystana tak priblizne 11:30 a odvtedy budem strasne nervozna a vytesena a budem sa trasne tesit, takze.. ak trosku sucitite s mm , tak dojdite co najskor 😅

maxara
26. jan 2011

@kafoditka @mirka285 tak pre vas slepe este mala zvacsenina

bambola
26. jan 2011

@mirka285jaaaj ved mi linde stihlost nebereme 😕 😉
to ja som dala aktualny odhad 😀 na poslednej poradni mala tusim 5550 😅
dnes vecer ju supnem do kosa na pradlo a odvazim lebo som aj maxi slubila 🙂

noemarta
26. jan 2011

@maxara peti, ja skor nez o 13,00 hod. nedojdem.
ale tesim saaaa.
A co tam ma byt vidiet, zlte kvety neeee...

maxara
26. jan 2011

@noemarta jasne ze zlte kvety.. vidis ich? lebo teliatka neeee 😀 😀 😀
oki, pisem si, ze ty o 13tej.. by som rada bola keby ste neprisli naraz v jednej minute vsetkych 20 😀

kafoditka
26. jan 2011

@maxara 😉..... ja dojdem tiez okolo 13tej, vsetko zavisi od toho, ako sa maly zobudi..

noemarta
26. jan 2011

@maxara oni su farboslepeeeeee 😀 😀 😀 😀
ja aj tu pizzu objednam na taku 13,30 moze byt??????? ciiii????

aalexis007
26. jan 2011

Baby, ja dnes už nevládzem - tento môj malý je dnes ako z divých vajec. Celý deň mrnčí a ani poriadne jesť nechce.

A ešte jedna vec- šlak ma z toho už triafa - keď skladám prádlo tak mám pod žehliacou doskou akoby piesok. Neviem z čoho to je. Neviete mi poradiť ???? 😒 😒 😒 😖

mirka285
26. jan 2011

@bambola Mati vsak srandujem 🙂
@kafoditka no taka som bola tesiva,ma to ani nenapadlo,ze tam by to mohli mat a este aj fialovu jak som chcela a k tomu aj hnede navlecky na male vankusiky 🙂 no ja som nakupila dost,aj prasok,dve avivaze,asi 15 hippiek,olivove oleje,mascarpone,prosecca a minula som sto euri,tak celkom som spokojna....
@maxara ja tiez vyrazim okolo obeda,musim dat Tomasovi obed,on v sobotu pride z lyziarskeho...

mirka285
26. jan 2011

@aalexis007 to mas vodny kamen zo zehlicky,musis si ju vycistit...

aalexis007
26. jan 2011

@mirka285 zo žehličky to nieje - lebo to mám aj keď skladám prádlo ktoré nežehlím.

maxara
26. jan 2011

@kafoditka oki pisem si.. noe o 13tej kafko 13:05 😀

@noemarta pizzu neeee tak skoro.. ved ked vsetky pridu este sa usadia a tak a co ja viem, najskor na 14tu, nie?

@mirka285 obed mu das o 12tej a vyrazis?

zrzulka
26. jan 2011

@maxara maxi ahoooj, vdaka za spravu ohladom cesty, dam precitat´mm. tiez sa tesime na stretko, ja neviem kedy dojdeme. budem sa snazit nech o tej 13 sme u teba....

maxara
26. jan 2011

@zrzulka oki, a teda ta len dovezie, hej?

mirka285
26. jan 2011

@aalexis007 lebo ja to mam tiez ale mne ten piesok vypadava zo zehlicky...
@maxara no ved sa budem ponahlat,ja trafim na prvy krat ja nebudem bludit 🙂 normalne som udrzala moju dceru pri zivote doteraz,tak snad ked ju osprchujem a nakrmim hned zaspi...dnes cvicim...

maxara
26. jan 2011

@mirka285 tento krat nebudu ziadne navadzace

zrzulka
26. jan 2011

@maxara jasne dovezie ma, ja nejazdim autom ale musim sa k tomu kroku dokopat....no ale kedze mame len jedno auto tak je to vies ake...idem ti napisat este rychlo ip ohladom zubov nech nezabudnem 😉

@mirka285 vypadava ti aj ked das filtrovanu vodu? lebo ja davam uz len taku a furt sa zanasa...btw cim cistis zehlicku od tej pliagy kamennej?

zrzulka
26. jan 2011

@mirka285 kam chodis cvicit? tiez by som mala nieco so sebou robit:O(

mirka285
26. jan 2011

@zrzulka no ja to necistim,ja tou zehlickou trasem jak sibnuta,nadavam a neviem ako to vycistit 😀

zrzulka
26. jan 2011

chytla som virus ze supeeeeeeeer, zase mi spomali comp... ☹ 😠 😖

noemarta
26. jan 2011

@maxara o.k. tak ked sa vsetky zhromazdime, tak ju objedname. ja len ze to bude potom minimalne hodka dokym to donesu....

noemarta
26. jan 2011

@mirka285 ja mam na zehlicke cistic kamena.... 😉

noemarta
26. jan 2011

idem kupat nelu a uspat ju, zatim paaa

mirka285
26. jan 2011

@zrzulka ja cvicim doma kalanetiku,vsak ty si ako prutik,ked budem ako ty,tak mi nebude treba cvicit 😀 ci chces spevnit?

maxara
26. jan 2011

@aalexis007 @mirka285 @zrzulka aj mne to vypadava zo zehlicky, ale celkom som spokojna, ja ked som si kupovala, tak nam odporucili jednu, do ktorej sa dava obycajna voda z vodovodu a raz za cas staci vytiahnut taku debilinu a dat do octu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre