Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
29. jan 2011

@maxara u tych beduinov som aj ja bola na navsteve...

bambola
29. jan 2011

@mirka285 miri vsak a nema kluce od bytu? tak ved mu pizzu spravis potom alebo mu ju nechaj v rure, natolko snad nevychladne kym pride .
no ja uz utekam lebo naozaj odide slnko. paaaaaaaaaa

mirka285
29. jan 2011

@bambola no to je blbe nepockat doma na svoje dieta ktore tyzden nevidim ☹ takze pockam,aj ked s nervami mensimi...

maxara
29. jan 2011

mam aj peknu, s Baskom a jeho bracekom 😵

maxara
29. jan 2011

@mirka285 ale jasne, na tej prvej som normalna, to som dala pre porovnanie.. na tej dalsej sa len zlahka usmievam a na tej tretej vyvalujem oci.. bezne takto vyzeram, hlavne v kine 😀

@bambola no neviem ci si si vsimla to prostredie, ale sme v hurgade na terase hotela pri veceri 😀

maxara
29. jan 2011

@mirka285 no Miri a nemas cislo na niekoho? na ucku alebo spoluziaka? ze ci nahodou nemeskaju? nejaka zapcha alebo tak

sarai
29. jan 2011

@bambola ty este kojis?

oacka
29. jan 2011

ahojte,kočky. @denisse tebe som chcela už týždeň napísať, že odkedy si mi poradila dvihnúť hračku malej nad hlavu, aby sa pretočila sama späť na chrbát, tak odvtedy to robí aj sama! 2x som to skúsila s hračkou,malá pochopila,o čo ide, a odvtedy sa gúľa hore dole... už 3x som ju našla na kraji postele,dnes jej už nohy trčali z postele! zabbijem si jediné dieťa. 😀 😀 😀 😀

bambola
29. jan 2011

@sarai ano kojim, u nas je to s nocnym kojenim ale diskutabilne pretoze mala spava so mnou, tak za prve to ani moc nevnimam ked jej davam a za druhe kolkokrat spi aj na prse. ja viem, ze to nie je dobre ale je to bohuzial zatial takto 😔 😕

bambola
29. jan 2011

@maxara maxi vsimla 😉 my sme minule pri nakupe v carrefoure sermovali, predavali take detske penove mece tak som vyzvala mm na suboj a desat minut sme sa tam mecovali 😀 😀 nam verejnost teda tiez problem nerobi 😀

bambola
29. jan 2011

nasa vychadzka netrvala ani pol hodinu, mala zacala po 10min plakat tak som sa mohla vratit akurat tak dom 😠

cigaretka5
29. jan 2011

babyv vase dietky sa pretacaju jedna radost, nassa malaz bruska na chrbat jedna radost, ale na brusko sama tak raz za uhorsky rok

booklover
29. jan 2011

@noemarta ste super! aj heslo je super 🙂

maxara
29. jan 2011

@bambola 😀 taky mec sme kupili svokrovi na narodky, ked zacal chodit na aikido a snivat o jajto (tupom treningovom meci) 🙂 sa pobavil

@cigaretka5 to nevadi, je este malinka, staci ze to uz dokaze.. inak z bruska na chrbatik cielavedomo je tazsie ako opacne 😉

cigaretka5
29. jan 2011

@maxara viem je to tazsie niekde som to citala, ale vies aky sme my blzenci chceme aby robili, ako my chceme, ale nasa mala na rusku max sekundu potom hop sup na chrbatik

booklover
29. jan 2011

@sarai my mame tiez dceru pri nas, ale kojim v noci po sediacky-bolieval ma chrbat, ked som kojila po leziacky. nasa dcera, odkedy ju neobmedzuje spacak ani palicky postielky, kruti sa po posteli, vytlaca aj mna aj mm, ale prespi nonstop celu noc. uz 5 noci 🙂

mirka285
29. jan 2011

taaak a uz sme doma,aj malu som prevetrala,aj v obchode sme boli,a teraz sa idem pustit do prania a vybalovania 😒

katarina7777
29. jan 2011

@maxara peti uz si ratala kolko nas tam priblizne zajtra bude, lebo citam ze niekto asi nepride lebo dietky ochoreli ☹
Inak to mas doma bezne 31 parov papuc? 😀

katarina7777
29. jan 2011

@mirka285 ja som radsej dneska lea von nebrala, aby nahododou neochorel... on neni zvyknuty na tieto minusy 🙂

mirka285
29. jan 2011

@katarina7777 Kati napodiv u nas v Devinskej bolo iba minus 4...no isla som ku nasim im oznamit ze nebudem zajtra doma a nikto nebol doma...lebo vzdy ked vytiahnem paty z domu mi vola mamina,ze chce ist s malou von...Tomas si nakazal na obed rezne,tak som sa zastavila v obchode este,teraz som pretriedila jeho pradlo,nastastie je to len na dve varky prania a vsetko veci ktore netreba zehlit 🙂

maxara
29. jan 2011

@cigaretka5 jasne, chapem ze chces, ale ono to pride.. napr nasa Nina sa vie sice na chrbat otocit, ale vobec to nerobi a dokonca teraz sa stale otaca na brucho a potom reve.. 😒 ja ju zas ucim teraz za hrackou na chrbatik 😔

katarina7777
29. jan 2011

@maxara aj nas sa teraz prestal pretacat z brucha na chrbat, namiesto toho sa jeduje a pritom to vie... uz nas zacinaju nacvicovat ti nasi drobci.

cigaretka5
29. jan 2011

@maxara no sak hej nasa mala proste nema ada na brusk tak sa tam neotaca. techniku ovlada, uz mi to predviedla ale byt tam nechce

maxara
29. jan 2011

@katarina7777 Kati, no ak pridu vsetky co hovorili ze pridu a odratam tie, co na 100pro nepridu, tak pride cca 18-20 ludi plus my.. ale vies ako to je.. mozno aj menej.. viac by nas byt nemalo. A ano, papuxc mam tolko, lebo ked sme mali ten krst, tak som pokupila nejake rozne velkosti a tie stare som povyradovala.. mala som jedny take mrte pohodlne, ze vsetci si ich vzdy brali a boli take rozlepene, pytali jest... a ked uz sa mi v nich piati hostia potkli na schodoch, tak som ich vydrbala 😒

katarina7777
29. jan 2011

baby idem dneska vecer do kina so segrou, prvy krat co idem vecer mimo domu odkedy sa drobec narodil... dedko s babkou budu strazit 2 hodiny... sa tesia viac nez ja do kina 😉

maxara
29. jan 2011

@katarina7777 😉 veru

@cigaretka5 tak ju nechaj chvilku a o tyzden ta prekvapi 😉 ako mna Ninka, nic sa nedialo a zrazu v jeden den styri novinky 😵

katarina7777
29. jan 2011

@maxara rana ta este boli? zajtra toho bude pre teba asi dost, ale ked budes unavena tak si pojdes poobede lahnut, strcime ti aj 5-6 deti a mozete spolu spinkat 😀 😀 😀

kafoditka
29. jan 2011

Ahojte 🙂 Boli sme sa rodinka vyvetrat na Kolibe, super bolo, akurat ze ludi jak nasratych... 😖

kafoditka
29. jan 2011

Kocky nemam cas vas teraz docitavat, idem piect na zajtra ale prosim vas, nemate nejaky zaruceny grif na vykadenie??? Ja odvtedy, co sme mali tusim 4dni dozadu lasagne, som nebola kadit a uz ma slak triafa ☹ skusala som liter teplej vody nalacno, slivky, kakao, prehanaci caj a furt nic.. ja poriadne ani rifle nezapnem, taka som nafuknuta jak balon 😒 viete mi nieco poradit? sak vyzeram jak tehotna 😠

katarina7777
29. jan 2011

@kafoditka gutalax 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre