Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
30. jan 2011

dobre ranko....neako ste sa zredukovali na to stretko ...koho budeme obzerat na fotkach???? ☹

aalexis007
30. jan 2011

@maxara júúúúj veľmi rada, ale sme na strednom Slovensku u našich 🙂

bambola
30. jan 2011

@kafoditka ja som sa tiez uz kolko natremovala a stale niekedy mam 😅 ja som si to nejako nenacvicila 😀
inac uz aj moje dieta dalo po piatich dnoch taku malu tvrdu zatku, chudatko nemohla ju asi vytisknut 😔

maxara
30. jan 2011

@bambola Bambi ja tiez, ja dokonca ani neprdim.. a ked naaaahodou, co neviem, co by sa muselo stat, tak si mm vezme mikrofon a nahrava tu krasnu anjelsku hudbu, co sa mi rinie z riti 😀 😀 😀 😝 to som len chcela pre Kafko, ze ved niektori ludia predsalen seru 😀 😀 😀

@kafoditka podla mna by ti to zarucene pomohlo.. a keby nie, tak skus co ti radi Bambi, namotaj sa, ze ti budeme zizat na brucho ake ho mas nechutne, nechutnejsie ako moje Zofreovite a Tinaki? Ten zarucene nesadnes.. a jej muz.. fuuuha, on bude na teba zazerat, ze prebohaaa, toto co je? 😀 😀 😀

@vierkaha ponahlaj sa.. kludne pridte skor ako o 13tej.. to tu bude v ulicke chaos s parkovanim

maxara
30. jan 2011

@aalexis007 😒 tak nabuduce

bambola
30. jan 2011

@maxara si jej dala 😀 😀
@meruska to budu take iste fotky ako minule ale minus moj ksicht a plus tinaki a vierkaha 🙂

kafoditka
30. jan 2011

@maxara hen aka je na mna zla 😝 porad mam krce v bruchu 😀 😀

zrzulka
30. jan 2011

... baby tak kona sa dnes to stretko ci nie??? my sa chystame snad sa nam okolo tej 13 podari prist.

kafoditka
30. jan 2011

@zrzulka jasne, ze sa kona, si ocakavana 😉

katarina7777
30. jan 2011

caute, mna nasi u maxi len vyhodia a pojdu sa flakat do BA, cize o jedno auto menej 😀 ja si myslim ze prideme medzi pol jednou az jednou, inak dneska rano som trochu smutna lebo asi 2 tyzdne nas trapi ekzem, uz sa mu to dost zlepsilo a zase sa mi do rana vyhadzal, to bude tou troskou Hippky slivkovej co som mu dala ☹ a vcera som tu mala cele poobedie sesternicu s dcerami, cize isiel z ruk do ruk a prsia ma cele vyhadzane co sa mu to poodieralo ked sa pestoval, ocina som hned rano vyslal kupit do lekarne biodermu a skoro ho vykotilo ked mu zahlasili 60 euro za 4 veci 😠
takze moj drobcek bude v teplakoch aby ho nic netlacilo, aspon s vami pokecam ci aj vy mate problemy s kozou.

monline
30. jan 2011

@noemarta
@maxara mali sme teplotovú noc, ráno zas 39, stiahla som mu to, ale sme totálne nevyspatí...už o deviatej som ho vzala k nike, nech ho aspoň hodinku varuje, že musím dospať, teraz mi ho vrátila, že si moc šúcha oči, skúšala som ho na prse uspať, ale len sa napil a vykrikuje 🙂
jasnačka..bude aj iné stretko, nezabudnite toto dobre zdokumentovať 🙂
noe super keby si prišla cez týždeň, už aj malý bude v pohode, pokecáme..číslo máš..
tak sa baby dobre bavte, idem uspávať a nezaspať skôr ako malý 🙂

bambola
30. jan 2011

tak mne sa podarilo najst moj pas, ze teda si tam dam zapisat malu lebo chceme ist aj do rakuska sem tam a do ciech a pozeram, prestal platit minuly rok v juni 😀 😀 pozitiivne je ze sa zbavim tej idiotskej fotky co tam mam 😀 a samozrejme ako to na pasoch byva nahradi sa inou s este pridebilnejsim vyrazom 😀 😠

kafoditka
30. jan 2011

@bambola Mati ja si idem vybavit novy pas prave koli tomu, aby som zapisala maleho, lebo mm nechce ist bez toho ani do Rakuska tuto kusok do Pandorfu 😒 Zistila som, ze ked vybavis dietatu do 6 rokov pas, tak ma platnost len dva roky, to sa mi vobec neoplati, radsej si vybavim ja a dam si ho zapisat.... potom mozme porovnat, kto ma debilnejsie foto 😀

katarina7777
30. jan 2011

@kafoditka mne v taliansku povedali ze dieta sa uz neda zapisovat do pasu, ze musi mat vlastny pas, v novembri 2009 vysla nejaka nova smernica EU, cize mna maleho pas vysiel 100 euro a plati 3 roky 😠

noemarta
30. jan 2011

@katarina7777 @kafoditka cooo sto evri, akurat som isla napisat, ze ja som vybavovala nele pas zrychlene do dvoch dni za 30 eur je na dva roky a ked do 30 dni tak tusim 8 eur, takze to je pohoda, aj ked je len na dva roky...
Mne skoncil pas, takze pre mna bola lacnejsia tato verzia nez si robit pre seba a dat ju tam zapisat.... ja chodim vsade na obcanak...
uz mam navarene, idem sa rychtovat, mm je s nelou vonku, lebo strajkovala zaspat doma 😖

zrzulka
30. jan 2011

@katarina7777 my sa tiez trapime s kožickou takze pokecame 😉

@kafoditka super, tesim sa na vas 😉
@kafoditka ja som tiez davala maleho zapisovat do mojho pasu, miska ma svoj lebo ona chodila aj s mm bezomna cez hranice ale s malym este dlho nikam sami nepojdu... mna to stalo tusim 8 euri (zapis do mojho pasu)

zrzulka
30. jan 2011

@katarina7777 cudne patrika este v pohode zapisali, ja som to tiez pocula ze podla akejsi smernice uz len vlastny pas ale nebol s tym problem... za 8 eurovy kolok mi ho zapisali, a este som prisla aj mimo strankove hodiny... ja truba ze ako super ze tam nikoho nie je...ked mi pracovnicka nasrate povie ze ale ved my dnes nemame strankovy den.... 😝

monline
30. jan 2011

baby tak som si pri vás vypila kávu a zjedla kúsok bábovky, malý spinká..zasmiala som sa, bambi super zaklincovala orgován..bambi, ty ani neprdíš, ty to vykašliavaš, že? 😀 maxi nesklamala smejem sa na anjelskej hudbe rinúcej sa z riti 😀 kafko a ty nečakaj s čípkom kým budeš od maxi doma..daj si ho hned, nech všetci vidia ako zázračne zmenšíš brucho 🙂
ani ja nemám pas platný, ked vyzistíte ako je to s tým zapisovaním do neho, tak možno podstúpim dlhé rady a pôjdem si ho vybaviť..inak- včera v správach som videla jedného poliša seneckého, čo bral úplatky za vybavenie ešpézetky ako ho zadržali priamo na pracovisku..keby boli dôslední, tak tam asi zadržia všetkých...vrátane tých na katastri a na iných úradoch...

monline
30. jan 2011

@vierkaha ale ved mne je jasné, že Maťka nekonečne ľúbiš, a že ťa trápi zmena správania...nevyznelo to zle, neboj..ja som sa len snažila naznačiť, že to nie je malého rozmar, že to proste musíme vydržať

katarina7777
30. jan 2011

@noemarta zlodeji co? a to este nebolo ani zrychlene, lebo to sa tu neda, trvalo im to asi mesiac kym mi ten pas dali 😠

monline
30. jan 2011

@booklover metóda ako taká je fajn, pokiaľ si spoznala všetky anomálie cyklu a stále fungujete spoľahlivo, je to super..ja len za seba, že by ma iba táto metóda neskutočne stresovala..ja si fakt nedokážem užívať ako kedysi..mám strach, lebo ďalšie dieťa by pre mňa bol aký úlet 🙂 tie deti musíme aj vychovať a nemáme už 20..okrem toho ktvoie ako by moje dalšie tehotenstvo dopadlo (ale prichytila som sa pri myšlienke, že také malé krásne okaté modrooké blond dievčatko by som prijala 😀) preto potrebujem ešte dalšiu, spoľahlivejšiu ochranu

noemarta
30. jan 2011

@monline a co si myslis, ze ked spravili cistku ze to tam tak dalej nebudu pokracovat, na 100pero ze bude...

bambola
30. jan 2011

dievcata tak este raz prajem vsetkym prijemnu zabavu, vsetkych pozdravujeme. ideme teraz von lebo je uplne nadherne a mala mi doma nechce zaspat 🙄 paaaaaaaaaa

tinaki1275
30. jan 2011

@monline moja napis mi svoj (hadam sa budem moct niekedy buduci tyzden zastavit a pozriet zenicha)aj maxin mobil prosim do ip ..este som vo viedni..dufam ze vyrazim za polhodku ..mala je nervozna ako pes od vcera ,zmena prostredia sa jej nepozdava..

monline
30. jan 2011

@tinaki1275 napísala som ale až teraz, snád som to stihla včas...

maxara
30. jan 2011

@bambola 😀
@kafoditka dufam, ze uz si po porode 5dnoveho hovna 😀

@katarina7777 skusala si holtov krem? stoji euro daco a mm ho ninke mina na ekzem.. je to na take ekzemovite suche miesta.. a je super, nam zabera paradne

@bambola ja tiez idem rok co rok s fotkami do psich.. cim dalej tym vacsi debil 😀 najhorsie som dopadla na vodicaku, lebo mi kazala teta, ze sa nesmiem ani za svet usmievat a ja s najvaznejsou tvarou na svete som tam sedela asi pol hodinu, lebo ona mi stale tvrdila, ze sa usmievam 😀 proste dovi.. potom mi to uz samozrejme bolo smiesne..

@monline nech ta to nemrzi, ja ti potom napisem vsetko, aj to, ako kafko srala z cipku na hornom hajzli 😉 a kazdeho kto prejde dverami odfotim hned pri vchode 😉 JA mojim uzasnym fotakom momentkovym

@monline inak to s tymi policajtami je trapne.. napr mne uplne vyhovovalo, ze som mala oznacenych dementov SPZkami.. a navyse, o stovku, ze vsetci papalasi maju pekne cisla na znackach..
moja sestra si kupila auto a na isla ho prihlasit a na chodbe sa stretla s byvalym spoluziakom. Ten ju hned spoznal, pokecali a videl ze caka, tak ze toto si vypis a potom mi sem zaklop. Bola asi 5ta v poradi, kolky mala kupene, cize nic, len ze obehla 4 ludi, ktorych ani nezdrzala, lebo on nemal zrovna "sluzbu" a on jej vravi, ze ked chce, moze jej dat hocijake trojcislie..a ona mu povedala, ze jej je to jedno, ze tri cisla si este zapamata 😀 😀

@booklover podla mna nemozes porovnavat svoj a Monin status.. napr ja, keby som vedela, ze ked otehotniem, tak vyrazne ohrozim seba a s najvacsou pravdepodobnostou nedonosim babo a navyse mam svoj vek a jedno s druhym, tak skratka urobim preto maximum, aby som neotehotnela, lebo ak by som potratila alebo nedajboze musela ist na potrat, zomrela by som.. takze tvoja metoda je super, pokial nemas ine problemy a ked sa "smykne" tak nevadi.. navyse si zrejme jedna z malinka bab, ktorym to takto presne klape ako hodinky 😒 a to hovoria aj statistiky.. tak ja len tak, ze ja by som si dala aj dve tri ochrany rozne..

maxara
30. jan 2011

ja sa taaaak nudim ☹

maxara
30. jan 2011

ozik, psov mam asi vysmradit von, ze?

bambola
30. jan 2011

@maxara este nuda? 😉
my sme sa uz vratili, mala este chrni von na slniecku 🙂 tak sa mozno aj naobedujem bez toho aby som to do seba hadzala 😀

bambola
30. jan 2011

dnes rano mala nakukala , ze odkialze to prisla 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre