Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
20. feb 2010

kafko najprv som sa uplne triasla a kolega na mna cumel a ked som mu povedala, ze idem poslat mejl tej cuuze a skrytu kopiu riaditelovi, tak najprv, ze neee prestan, ibaze som to rychlo napisala a odoslala a zacali sme sa straaasne rehotat 🙂 uuuplne sa mi ulavilo a zatial mam pokoj...

ericica
20. feb 2010

maxi co svadobnu????myslis foto....

maxara
20. feb 2010

oacka... ani ja by som ich nechcela... preto sa sama sebe necudujem, ze sa tak straaasne tesim z mojej PNky, aspon do konca tyzdna...
ericica ano fotecku... 🙂
inak ja by som bola za take rande... dugy minule pisala, ze sa stretla z "prvy krat tehu"... lenze co, ked je to cela republika...porozmyslajte...

kafoditka
20. feb 2010

babyyyy, akurat mi volal manzel z prace a pyta sa: co robis? a ja ze: konikujem.. On na to: takych zavislaciek ako si ty, je tam viac, vsak?? Nemohli by vymysliet aj nejakeho pivneho konika pre nas manzelov?????? vy budete konikovat doma pri pc a my niekde v utulnej krcmicke pri pivku 😀 😀 😀 No uznajte.. 😉

ericica
20. feb 2010

kafo dobry napad....
kocky kuk do mojho posledneho albumu hodila som tam pre kamosku z regionov dve torticky co si pred chvilou zobrali potom ich idem vymazat.... 🙂

maxara
20. feb 2010

kafko, ale ved takyyych konikov je ako maku... v krcmicke sediet... ved ked sa stretnu kamarati, tak ine nerobia len konikuju o babach a autach a sporte...

ericica
20. feb 2010

a ja idem pohladat tu svadobnu 😵

maxara
20. feb 2010

no eeericicaaa 😕 😕 😕 to teda vaaalim

kafoditka
20. feb 2010

ericia sikulka... cim si naplnila tie ciciky?

maxi, ja by som bola za to stretko.. 😉

maxara
20. feb 2010

kafko aj ja... ved mozme dat nejaky neskorsi termin volaktory marcovy den, nech si uz mame co porovnat 🙂 mozno uz aj krajsie pocko bude... nejake miesto stretu zvolit, kde sa da bez problemov parkovat... mna napadla len petrzalka, ale tak neviem, ci by aj mimobratislavske pricestovali... alebo ak sa niekto chysta do BA, by sme to mohli nejako prisposobit...

maxara
20. feb 2010

len nahlas uvazujem...

ericica
20. feb 2010

no a teraz idem hodit tu svadobnu foto + hodim ginusku ....

maxara
20. feb 2010

sa tesiiim, aj na stretko aj na fotecku

maxara
20. feb 2010

oacka - inak nemyslim si, ze by niekto pridal fotku svojej hradze, ci??? 😀 😀 😀 😀

kafoditka
20. feb 2010

jasne maxi, zvolit rozumnu hodinu, dohodnut sa.. Ja som z petrzalky, ale nerobi mi problem prist aj inde.. teda v ramci BA, inak by som sa musela prisposobit muzovi, lebo mame 1 auto... ale napad je to super

maxara
20. feb 2010

ericica, krasavica si ty... ja na ziadne stretko nejdem... ☹

ericica
20. feb 2010

kafo bola v nich hruskovica 😉
my sa chystame na velkonocny ponndelok do BA do zoo ....nechce sa vam???ale mozme sa stretnut aj v petrzalke tam mam kmotru a mala krsnu 😉
tak kuk foto

kafoditka
20. feb 2010

oacka 😀 😀

ericica
20. feb 2010

maxi preco????????

ericica
20. feb 2010

maxi ved kazda nevesta je pekna a ja ty si bola nadherna 🙂

kafoditka
20. feb 2010

maxi prestan trucovat.. to mi k tebe nejde!! 😉

maxara
20. feb 2010

ved nechajme sa aj ostatnych nejako vyjadrit a uvidime ci len BA, alebo aj okolie, resp. sirsie okolie... ja som len okolie 🙂 ale v BA robim, takze pohodka... ak by som robila, tak mozem najskor o pol tretej niekde byt, do druhej musim byt v robote...no a Petrzku poznam, my sme chodievali na supernu pizzu do Alkatrazu, to je medzi starym a novym mostom... od stareho za billou ta ulica... a da sa tam parkovat prinajhorsom pri tej bille,ale zatial sme vzdy nasli...to by mohla byt alternativa...

maxara
20. feb 2010

tak dobre, ale budem sa hanbit...iank ta zoo je nahodou super napad, ci??

maxara
20. feb 2010

a velkonocny pondelok je idealny den na vypad z domu 🙂

ericica
20. feb 2010

ze aj ja si myslim ....ja som to uz slubila malej a pojdeme tak ci tak....ale inak sa prisposobime a ked budeme moct tak radi prideme.... 😉
idem ulozit malu dufam ze tu este budete lebo ja som si dala kafe a do polnoci nezaspim 😝

maxara
20. feb 2010

chlapi nech idu sibat a my mozme pokecat pri klietkach 🙂

strasska
20. feb 2010

Ahojte,
tak ja ziiiiiiiram, co to tu vy preberate, ale masaz hradze schvalujem, ja som zial nemohla, lebo som furt mala nejaku pliagu. Takze masaz iba vtedy ak nemate nejake problemy tam dole.
Ja som porodila za hodinu od nastupu silnych kontrakcii a sili ma skoro tolko isto a to nehovorim, ze si Dr. 4x vypytala nit, a to som mala aj nastrih. Ale nestihla som preliecit tu pliagu, takze tak, ale rano som v poho sedela. Skvele rucicky mala moja Dr. 😵
Inak maxara, ja mam rada takych ludi, co na srdci to na jazyku. Vzdy lepsie jak za chrbtom.
No asi to dnes dlho nepotiahnem, lebo som unavena, tak pekny vecer.

kafoditka
20. feb 2010

alcatraz poznam, minule som sal okolo, nad nim na terase je dobra predajna pre deti vola sa enikibeniki.... To by bolo fajn, ma to blizko aj bella, dugy a este nejaka kocka je z petrzky, len si neviem spomenut,, a zrzulka ma v petrzke mamu, takze tiez super..

maxara
20. feb 2010

strasska - toho sa presne bojim, toho dotrhania... a dufam v to sitie, ako to dopadlo tebe... inak ja som tiez unavena, asi to zalomim aj ja coskoro... alebo hned po presune do postele....

maxara
20. feb 2010

kafko pockame na ne a uvidime... ved mono dame alkatraz skor a potom zopakneme zoo na velku noc, hm?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre