Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ivka8255
4. feb 2011

@mirka285 ďakujem, asi mi nic ine nezostava :( len dufam, ze sa nebude budit kazde tri hodinky ako doteraz.. uff

maxara
4. feb 2011

@mirka285 no Miri, takze ja budem vyzerat ako nevysportovana Seherezada? 😀 😀 a ked nahodou nie, tak si to aspon budem mysliet.. ulizem sa na cesticku a natrem vlasy naslom, nech sa mi tak pekne lesknu ako jej 😀

maxara
4. feb 2011

@mirka285 heeeeej, tak dojdite ku mne na kavu ☹

noemarta
4. feb 2011

@mirka285 tak si uzite ludi a cafeeee a ty @maxara neziarli 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mirka285
4. feb 2011

@maxara ku tebe to je daleko,v Auparku som za 15 minut,a ide aj moja suseda,tiez sa nudi,ale k tebe sa mozem dovalit niekedy cez tyzden,ked ma pozves 😀

noemarta
4. feb 2011

@mirka285 po ceste aj ku naaam.....

maxara
4. feb 2011

@mirka285 oki, tak ta pozyvam, okrem stvrtka 😉

maxara
4. feb 2011

@noemarta
@noemarta a doval sa aj ty, aby som neziarlila 😝

maxara
4. feb 2011

@noemarta a po ceste aj Mon vyzdvihni 😀

maxara
4. feb 2011

aka som?

bambola
4. feb 2011

@mirka285 aj ja chcem ist na kavuuuuuuuuuuuuuuuu

maxara
4. feb 2011

@bambola teba pre zmenu vyzdvihne Mirka

bambola
4. feb 2011

ahojte, sme sa vratili z kramarov. boli sme na kontrole u neurologicky. vsetko na poradku tak ako ma byt, je to moja mala sikovnica 😉
@sarai tusim s tebou sme sa bavili o tom preco golfac v tomto pocasi ano preco nie, tak som teraz malu zobrala na tie kramare v golfaci, musim priznat , ze kvoli mojmu pohodliu , a uplne super 🙂 mala spokojna , spala mi cestou tam a teraz sme uz doma a este stale v nom spi 😉 ale vonku na prechadzky este stale asi ostanem pri sportaku 🙂

bambola
4. feb 2011

@maxara zorganizujes stretko ani nevies ako 😀

maxara
4. feb 2011

@bambola 😉 a nebola by to super kava? Mirka vezme teba, Noe vezme Mon a je to.. date si kavu a vypadnete.. ani vela skody nenarobite 😀 😀 😀

noemarta
4. feb 2011

@maxara ty si akcionarka, aleee ja suhlasim, tiez okrem stvrtku, nelu nam bude fotit moja svagrinaaaa 😕 😕 😕
utorok by nebol odveci cooo???

noemarta
4. feb 2011

@maxara to by som k tej kave teraz uz aj nieco napiekla... 😉 tu slubenu tvarohovu tortu.

bambola
4. feb 2011

@maxara
@noemarta ja som za 🙂 nechcem byt protivna ale nemohol by to byt iny den ako utorok? mm ma volno po sluzbe a pojdeme vybavovat policajtov a trvaly pobyt. pondelok?streda?

bambola
4. feb 2011

@maxara len este neplanujem lebo ak ma mirka nevezme tak nemozem prist 😀

noemarta
4. feb 2011

@bambola tak mne lepsie streda vyhovuje.

bambola
4. feb 2011

@luludi lulu ako ste dopadli? uz mozte s nami chodit na rande? 😀
inac ako to vyzera ked ta nechcela pediatricka pustit k novej pedine?robila nejake caviky?

bambola
4. feb 2011

@maxara maxi podla mna ani nemusis ty robit tu kavu, mirka nam ukaze a sa obsluzime 😀

bambola
4. feb 2011

boze baby ja som naposledy z laveho prsa kojila asi okolo polnoci a mali by ste ho vidiet 😕 😀 😀

noemarta
4. feb 2011

@bambola ide explodovat???? 😀 😀 😀
Ja napr. kojim furt len z laveho, pravy davam raz do dna a raz v noci, tam mam menej mlieka... 😕 tak si vies predstavit ten rozdiel, jeden maly, druhy velky...

maxara
4. feb 2011

@noemarta @bambola @mirka285 no ja som chcela aj stredu povodne navrhnut.. 😀 a ani neviem preco.. ja som doma cely tyzden, len viem ze mirka ma pondelok upratovaci, tak ten som vyradila a vo stvrtok idem na 15tu vypalovat krcok, tak to budem na nervy.. Takze streda? Cakam vaaaas 😵 😵 😵
a jasne, Mirka vam ukaze, ako vyzera nasa kanvica a kde sa stlaca gombik a aj kde mame salky 😉 cize ked pridete, len ma zavolajte, nech dojdem dole do kuchyne 😀 😀 😀

maxara
4. feb 2011

@bambola alebo ani nemusim nakoniec prist do kuchyne, nie? 😀 😀 proste pridete k nam, obsluzite sa a ja potom ked odidete pridem dole po vas upratat 😀

gabika41
4. feb 2011

@maxara ...a tu cestu do KE vlakom s malou si aj myslela vazne? 🙂

maxara
4. feb 2011

@gabika41 jasne 🙂 preco?

bambola
4. feb 2011

@maxara posli aspon ninku nech sa ona na nas dojde kuknut, niekto nam predsa musi otvorit dvere 😀
to som sa aj ja chcela opytat, preco idete do KE vlakom a nie autom?
a golfac ten krasny co si nam tu davala link? ten je fakt perfektny 😵

@noemarta no vylieza mi z podprdy 😀 😀

noemarta
4. feb 2011

@maxara ty si bohova, a naco potom mame dojst, ked nezides ani dole, ved na cafe sa chodi pokecat, poohovarat, hi hi ved aj tebe spravime kafe co bojiiiis, aj si upraceme po sebe a az potom sa mozes odplichtit hore do spalne. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre