Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
6. feb 2011

@maxara pekny dizajn ale kvalita bude o nicom...by som to neriskovala,aby po 3 meiacoch pouzivanie nvyzeral ako ten po sestre...
@cigaretka5 vigi jasne,ze golfac neni potrebny k zivotu,mna proste jeden kocik nudi a chcem to striedat a ver tomu,ze o auto nejde,ja mam take velke ze tam strcim aj dva kociky,skor ide o to,ze chcem proste dva,to je asi nieco take,ze nechce sa mi chodit tyzden v jednom svetri 😀

maxara
6. feb 2011

@kafoditka presne to je moj favorit a este ta inglessina trip, alebo swift.. ale swift ma trapne farby..
pozerala si ten link, co som dala?

@mirka285 a preco inglessinu? teda preco nie tie ostatne?

@cigaretka5 len to je prave na tych golfacoch to typicke.. ale aj golfky maju rozne priemery koliesok

mirka285
6. feb 2011

@cigaretka5 tu co chces maju v Auperku v peg peregu

merikac
6. feb 2011

@maxara Peti a tento sa ti nepaci?, sice neviem cenu, len tak som si klikla a vyzera zaujimavo http://cybex-online.com/site/uk/pushchairs/topa...

maxara
6. feb 2011

@mirka285 no ved to, citala som o nich strasne veci.. o tych bertoni.. ale skor mi to pripada ako ze zavisi od kusa.. lebo niektore baby si ho nemozu vynachvalit a niektore nadavaju, aky shit to je.. ja neviem

maxara
6. feb 2011

@merikac Cybex sa mi paci velmi.. len neviem preco som ho vyradila.. idem to omrknut

cigaretka5
6. feb 2011

@mirka285 a toto je pre mna argument, jaj keby bolo na mne ja mam minimalne 4 kociky, ale hold zivot je otazka priorit.

cigaretka5
6. feb 2011

@mirka285 inak okuliare uz mama doma a mala najskor rev a potom kukala jak puk, ze jaka haluz

cigaretka5
6. feb 2011

@mirka285 a nevies nahodou za kolko ju tam maju? a to pregeu maju romerky?

mirka285
6. feb 2011

@maxara lebo inglesina je overena znacka,ma sirsiu sedacku o nieco a je lahsi,a za ten Hauck by som ruku do ohna nedala...

kafoditka
6. feb 2011

@maxara ved ten swift v cervenej farbe nie je zly.. skoda, ze ho nemaju v ruzovej

miki060707
6. feb 2011

ahojte, vidim, že tu rozoberate kočiky, kamoška predáva dva, ale vy chcete určite nové 🙂 🙂 🙂 možno sa vam ani nebudu páčiť 🙂
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/3umk/ruz...
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/3umk/ruz...

Dnes sme mali náááročnú noooc, revalo sa o 106, asi zubky a soplik a všetko dokopy a to sme nevedeli nájsť jeho naj dudel, tak ešte rev k tomu...ale už je lepšie, teraz som mu dala jablčko s marinakeksom a idem niečo vymyslieť mu na obed... 🙂
Peknú nedeľu prajeme

mirka285
6. feb 2011

@cigaretka5 neviem,ale videli sme ju tam tento tyzden

miki060707
6. feb 2011
maxara
6. feb 2011

@mirka285 no ale zas, aj moj kocik je super a znacka nic moc.. vcera mi ho chcel kupit cinan 😀
nie je mozno prenadherny, ale funkcne je uplne skvely, bez najmensich problemov.. tak mne by stacil taky.. plne funkcny.. ja znacku nepotrebujem 😒

@kafoditka no presne, nie je zly.. ale ja chcem, aby bol pekny, ked ho uz kupujem

bambola
6. feb 2011

@maxara na hauck sa mi zda mala strieska, ale ja celkovo nemam rada hauck znacku, nepytaj sa preco lebo nemam na to racionalny dovod 😅
mne sa pozdava ta cerveno oranzova inglesina trip 😉 ma aj predlzenu tu striesku, polohovatelna a je lahka 🙂, inac dazdnikove skladanie je podla mna najlepsie 🙂

maxara
6. feb 2011

@merikac ten cybex som kvoli cene asi vylucila, ale pride urcite na rad vtedy, ked tieto lacne omrknem a nebudu sa mi pozdavat

mirka285
6. feb 2011

@miki060707 my pozerame golface,nie sportove kociky....

mirka285
6. feb 2011

@maxara vsak nejde o znacku,ale viem ze inglesina ma dobre kociky,a hauck mi tiez moc nestimuje podobne ako Bambi,proste je ta inglesina lepsia celkovo...

miki060707
6. feb 2011

@mirka285 jaaaj, tak sorry...

mirka285
6. feb 2011

keby mi niekto povedal vyber si mercedes alebo novu Kiu sportage/ta sa mi velmi paci/vyberiem si mercedes lebo je to podla mna kvalitnejsia znacka...

maxara
6. feb 2011

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2977... 😲 😲 😲 tento chceeeeem 😀

bambola
6. feb 2011

@mirka285 heh sme sa zhodli na golfaci 🙂

maxara
6. feb 2011

@mirka285 cybex je tiez super znacka, tak tu by mala byt podobne ako pri inglessine kvalita istejsia a idem tusim do brendonu.. rozmyslam, ze aj dnes tam zbehnem..

maxara
6. feb 2011

mna Kafko namotala na tmavo hnedu a ja som teraz do nej.. ahaa..
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/27166

denisse
6. feb 2011

@maxara
ja mam inglesinu a som uplne spokojna ... mam ju este po nele a vydrzala aj prechadzku lesom 😀

bambola
6. feb 2011

@maxara jasne a este si k tomu zadovaz zlate hodinky, kruhove nausnice a zlaty zub 😀

kafoditka
6. feb 2011

@maxara Peti, hneda je sice pekna farba ale Ninke by sa hodila veselsia farba 😉 Peti ale v brendone nemas bohvie aky vyber golfacov, viem, ze tam je quinny, esprity, haucky a peg perega...

bambola
6. feb 2011

@maxara zavisi aj ci chces tu spojenu rucku, ja som napriklad tuzila po nespojenej rucke 😉

maxara
6. feb 2011

@kafoditka a cybexy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre