Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
6. feb 2011

ahojte...
@maxara by som im tam pekne vynadala....mne sa najviac pozdava ten Cybex,z tych co si sem dala,na to PP som sa ja pytala v Auparku a vlastne uz ani neviem co mi povedali,ze je to taky jednoduchsi kocik,vzhladom k tomu ze Ninka je vacsia by som ho asi nevolila,ale paci sa mi...a tiez by som nechcla dvoje lacnejsie golfky,radsej jedny poriadne...

maxara
6. feb 2011

@bellablonde ale ani ten hauck nema vela latky.. nahodou dobre vyzeral.. ale z tychto ten Cybex mal najlepsiu striesku, najvacsiu a celkovo asi najviac sa mi pacil, ale nasrali ma, lebo mali len cerveny a potom ten hrozny oranzovy.. a este ten bielozlaty 😅

@kafoditka on to myslel tak, ze ked sa mi nahodou jeden lacny pokazi, kupi mi druhy rovnaky a stale zaplati menej, ako za jeden drahy.. ale.. ja si vyberiem, som mu povedala, ze do 150 si vyberiem
a ten zeleny pliko je naozaj krasny

@mirka285 Ninku som tam posadila a pacilo sa jej vo vsetkych, ale v pliku ozula hned vsetky popruhy 😀 a navyse ten ma naozaj krasnu farbu.. no nic, idem este do toho aladina popozerat a do bambini, tam je ta inglesina.. a potom sa rozhodnem

gabika41
6. feb 2011

@mirka285 ....ja uz som si tak trochu zvykla,vzdy spravi vyber napr.5 druhov a z toho urobime finalny vyber....my mame Leviroo Core 2009 kocik... 🙂

@ maxara mne sa paci aj ten Hauck....

inak sa chcem spytat,co sa poziva na velmi suchu plet na tvaricke?normalne malu niekolko krat denne natierm tou baby Niveou,ale stale ma licka velmi suche....

bambola
6. feb 2011

@maxara este som ti chcela napisat, ze som rozmyslala preco som vlastne nepozrela blizsie ten bumbleride ked je taky pekny a pozrela som este raz popisku a uz mi doslo. ma plastove koliecka 😠 to podla mna posrali 🙄

mirka285
6. feb 2011

@maxara podla mna sa nakoniec rozhodnes spravne,podla mna ked zuzis vyber na tri kociky ako ja,tak ked uz potom kupis ktorykolvek z nich tak budes spoko...ved ja som nakoniec kupila prego a uz by som nemenila,zatial som na nom nenasla ziadnu chybu....
@gabika41 no ved hovorim,ze si si asi zvykla...ja som taka,ze ja si vsetko podla seba robim,ale niekedy aj lutujem,ze som si nenechala od Gaba poradit...
@bambola plastove kolecka to asi brutal hrkoce coo??

mirka285
6. feb 2011

pisem ako jebo...

noemarta
6. feb 2011

sevas holky,
mirka preco pises ako jebo ??? 😀 😀 😀 😀
mam tu este pat cestakov, a taaaak sa mi do toho nechceeeee..... 😒 😒 😒
Ide v telke bermudsky trojuholnik, chcela by som to vidiet.....
@maxara to som prekvapena z toho brendonu, mna sa zas vsetci vypytovali, ci mozu s niecim pomoct, az mi to liezlo na nervy....kedze som bola medzi oblecenim 😖 😖
Neboooj, vyberies dobry golfac, ktory ti padne najviac do oka, ten treba brat a nespekulovat. 😉

noemarta
6. feb 2011

@tatianka.g ako chces pracovat popri rodicaku??? mozes ist kludne pracovat, aj na dohodu, aj na polovicny uvazok, neviem ci aj normalne a nic ti nezoberu, a ani dieta nemusis mat v jaslach, proste to nemusis preukazovat ze s kym mas dieta. A ani prijem nie je nicim ohraniceny. 😉

bambola
6. feb 2011

@mirka285 urcite a aj sa rychlo deru 🙄 ved len ked si vezmes, neviem ci si niekedy videla/pocula, ked sa zacali vyrabat tie koleckove brusle tak najprv mali hlavne plastove koliecka a to narobilo dost bordel. na takom vymakanom a stylovom kociku by podla mna taku chybu nemali robit 😠

bambola
6. feb 2011

@noemarta joooooj to ja si idem pozriet Pradu 😉

maxara
6. feb 2011

@bambola ano som pozerala.. ale jeden typek by mi ich v pohode vymenil.. ale mas pravdu, za tie prachy na tak krasnom kociku, to uz chcelo normalne kolesa.. aj tie oth co si dala, vyzeraju dobre, ale prisla som na to, ze ja ho chcem ako druhy.. ty si si vyberala pre seba kocik ako prvy, cize preto asi mi staci lacnejsi..

@noemarta aj ja som prekvapena z toho brendonu ☹ lebo som chcela normalne pocut ake su rozdiely.. inak hauck mi pripadal ako napodobenina toho peregaca, takze by mi vobec nevadil.. ale napisem potom, ked vyberiem a kupim..

@mirka285 no presne, ked zuzim vyber, ked omrknem vsetky co chcem, tak potom si vyberiem

noemarta
6. feb 2011

@bambola to som uz videla...

noemarta
6. feb 2011

@maxara neboj dobre vyberies.

bambola
6. feb 2011

@noemarta ja tiez, niekolkokrat 😉 ale mam teraz naladu na take 😎
popkorn napeceny 😉
@maxara mas pravdu, ja som si to vyberala ako kocik na pouzitie od marca do novembra, ty ak to chces ako druhy kocik tak to je ine. navyse ja som prvy kocik nekupovala tak som si povedala, ze za ten golfac pustim viac 🙂 inac corry nevsimla som si, ze v tych linkoch su take drahsie, mi to nedoplo 😉

maxara
6. feb 2011

@noemarta ja viem 😉

@bambola no ved nevadi 🙂 treba aj drahsie pozriet.. navyse ja som si naschval dala k sebe tie drahsie kociky, cybex a perego a k tomu ten hauck, aby som videla rozdiel a napr ta strieska, co sa nam zdala mala, tak aj perego ju malo taku istu.. potom som skusala, ze ked bude v lahu Ninka, ci jej nebudem kopat do hlavy a veru ze pri pliku som suchla do tej podlozky.. a pritom vyzeralo byt vacsie.. to zalezi uplne na tom, ako je to nafotene, takto na nete sa tazkoz toho clovek vysomari.. ale zas pliko sa lahsie asi skladalo, resp som na to prisla hned a hauck ani neviem.. a cybex bol uplna malina, ma strechu obrovsku, je velky, lahko sa sklada aj vsetko, ale ma nechutnu farbu

mirka285
6. feb 2011

@maxara peti vsak ten cybex ked mas obkukany uz,prinajhorsom objednas cez net inu farbu..

ywett
6. feb 2011

@bambola
okey, zatial nijaky iny okrem maclaren ma nechytil za srdiecko :-ň

Baby, prave som odsala z jedneho prsnika 130 ml a keby odsavam dalej, tak este ide...
Mozem to dal do chladnicky? vydrzi to okey do zajtrajsieho rana? co myslite?

merikac
6. feb 2011

@maxara peti ty si za den preluskala tolko co hadam Mirka za mesiac, som zvedava, pre ktory sa nakoniec rozhodnes,,,kem mm, nazrel cez plece a spytal sa,co stale rozperame kociare, ved uz mame,,tak som mu le povedala ze to je taky kocik, ktory je vzdy v aute v pripade dovolenie,, nakupov,,,,,je lepsie dat dieta do kocika ako do spinaveho nakupneho kocika- a na to som ho nechtiac dostala,,vraj si mozem aj ja nejaky taky kupit,ale vraj to bude posledny kocik :DDD...........a pripajam,,nas polsky tank,,tory sme aj tak tutp zimu vyuzili,

merikac
6. feb 2011

sprosta,,,a aj tak som ich nepripojila :DDD

merikac
6. feb 2011

a jasne, ze rozoberame a nie rozoperame,netusim ako sa mi to "p" tam vtrelo,,,,,,,,,, 😒

bambola
6. feb 2011

@ywett v chladnicke moze byt 24hodin 🙂

mirka285
6. feb 2011

@merikac jaka je Emma zlata na tych fotkach....ja som uz vysmejdila na nete kocku co mi usije obojstrannu podlozku do mojho golfacu,tak som tesiva...a chcela som dnes pozerat telku ale vsak zas davaju filmy co uz sto krat davali...

ywett
6. feb 2011

@bambola
dikes

ywett
6. feb 2011

baby, idem vas potesit fotkou, lebo ta nema chybu...
cez vikend sme boli v rakusku v detskych kupeloch 🙂 preto sme nestihli to stretko,

maxara
6. feb 2011

@mirka285 no ved ano, prinajhorsom.. celkom sa spolieham na tu inglesinu, ale tiez ju musim vidiet aj nalezato.. a potom, ked ma neoslovi, tak cybex z netu, ale musim ho vysmejdit este, lebo zatial som pozerala len nejake dve tri stranky a vsade bol oooovela drahsi ako v brendone.. inak ja som normalne cumela, ze skoro vsetky kociky tam mali v super cenach.. 😕 az som bola mimo, lebo brendon mam zafixovany ako drahy

@merikac no Meri, preluskala som toho naozaj dost, ale rozhodne nie vsetko.. 😉 a este si si aj ty pekne zavarila.. pockaj ked budes musiet teraz luskat aj ty.. inak ako sa ma @nununka ? vobec sa neohlasila.. 😒

maxara
6. feb 2011

@mirka285 ozaj a aku si si dala tu podlozku usit? ake farby?

mirka285
6. feb 2011

@maxara v Brendone maju drahe iba oblecenie,ostatne veci su v pohode ...no vybrala som si z jednej strany cierny podklad a farebne gulicky a z druhej biely podklad a farebne zvieratka,ked bude hotova hodim foto...

mirka285
6. feb 2011

@ywett zlata je mala,asi ju to nudilo v tych kupeloch tak si hodila slofika 😀

maxara
6. feb 2011

@mirka285 no, to bude pekne 🙂 inak mne stale vrta v hlave ten bielozlaty cybex 😀 akoze nahodou bol pekny.. 😅 a tym, ze bol taky extravagantny, tak stal iba nejakych 95 e aj s nanoznikom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre