Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
7. feb 2011

@strasska uz je vidiet,,,,,,,,,,,, 😀

strasska
7. feb 2011

tak teraz som to dala, ze fotocky mozu vidiet aj ostatni, nielen priatelia a uz mi vidia aj udaje v pase 😒
ako mam urobit, aby mi bolo vidno udaje v pase, ale fotocky iba priatelia

merikac
7. feb 2011

@strasska idem to vyskusat,a mrkni ci mi je vidiet deti

macik27
7. feb 2011

@mirka285 no to je len na rok naštastie...ono to tak sprosto vyšlo že buď teraz dobrovoľne na Cyprus alebo by tu bola hrozba že na rok rozkazom do Afganistanu 😒 a to by som sa bála ...ja som sama zvedavá ako bude malá reagovať, my spolu volávame cez skype a to jej on robí sprostosti a ona sa smeje 😀 ale na živo to bude predsa iné

maxara
7. feb 2011

@strasska ked mas albumy zamknute, tak ti ich nepriatelia nebudu vidiet 😉

strasska
7. feb 2011

@merikac zatial to vidim

strasska
7. feb 2011

@maxara a ako si zamknem albumy?

merikac
7. feb 2011

@strasska uz som to nadstavila,,mam v pase deti?

maxara
7. feb 2011

@macik27 no to mas blbe.. ale tak lepsie asi takto.. asi mu je smutno a tebe tiez, nie?

strasska
7. feb 2011

@merikac mas

maxara
7. feb 2011

@strasska no zamknute iba pre priatelov ich mas.. to vtedy, ked ich vytvaras, tak tam kliknes..

mirka285
7. feb 2011

@macik27 aha,tak uz chapem,no mas pravdu,takto je to lepsie 😉

merikac
7. feb 2011

@strasska sla som do nadstavenia sukromia a uplne na pravo je moznost, zmenit viditelnost prispevokov a fotoalbumov uz vytvorenych, rozklikni a zmen

strasska
7. feb 2011

@maxara idem skusit 😉

merikac
7. feb 2011

@strasska no a jasne,,ked vytvaras nove, tak uz potom mozes samostatne volit viditelnosti pre vsetkych , ci len pre priatelov,,,,

macik27
7. feb 2011

@maxara ja to zvládam lepšie ako on...ja tu mám malú 🙂 jemu to je strašne ľúto keď mu rozprávam ako sa smeje a pretáča a skúša sedkať že on o to prichádza 😒 ale sú chvíle keď sa napríklad vlečiem z nákupom a malú na sebe zavesenú tak si poviem že kde je ten môj chlap 😀

maxara
7. feb 2011

@strasska ty ich mas zamknute, lebo ti svietia na zlto.. keby si ich nemala zamknute, tak su zelene

strasska
7. feb 2011

@merikac mam to, dik si poklad 😉

strasska
7. feb 2011

@maxara teraz mi merikac poradila ako 😉

merikac
7. feb 2011

@strasska jasne,,uz ich mas len pre priatelov, ja by som si ich zamkla rada tiez, ale chdi sem rodina z chieh,,a ti nie su registrovany,,asi im to zatrhnem 😀

katka55
7. feb 2011

@bambola som trafila tie dni 😀 uvidime teda, ako sa rozhodnu luludi a katty17 a dohodneme hodinu 😉

strasska
7. feb 2011

@merikac 😀

maxara
7. feb 2011

@strasska ano, aj ja som tam cosi poklikala 😀

maxara
7. feb 2011

pozeram particku, bavim sa

merikac
7. feb 2011

@maxara aj ja,,,jedna z mala veci, ktora ma zaujme,,,,,,,,,,,,ozaj peti,,vy ste to vase auto, co ho ocekovali vsetky deti dostali, ci kupili a kde, a,da sa postupne demontovat?

vierkaha
7. feb 2011

Ahojte,
nič nestíham svokra je v nemocnici tak mám na starosti 2 domácnosti, tak som vás len tak letmo preletela,
Maťko má dnes výpolročie, ale sme ho nestihli odvážiť, normálne sme ho zničili tak, že spí v dupačkách 😀
@maxara takže miery do tabuľky budú až zajtra (pokorne sa ospravedlňujem) , inak mne sa tá zopa čo si vybrala tiež veľmi páči a tiež by som to riešila tak že čierny a farebná vložka. Ja mám čierny a dokonca Hauck a je úplne super, Jeho jediná chyba je, že nemá nafukovacie kolieska

My sme s mm tiež riešili golfky, ale mm tiež čekoval na nete a našiel toto ( asi ho už nepresvedčím na niečo iné )
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2804...

maxara
7. feb 2011

@vierkaha a videla si ho nazivo? 😕 lebo mna by to videnie ho nazivo presvedcilo, ze ho nechcem.. mne pripadal uplne z kvetu makoveho.. mozno mu krivdim, ale pozerala som nan a teda cely mi pripadal taky labilny.. ale Ninu som donho neposadila a ani som v nom nechodila, takze neviem
a ty mas aky hauck? inak golfky ziadne nemaju nafukovacie.

maxara
7. feb 2011

uz ani nevidim...dobru noc

vierkaha
7. feb 2011

@maxara nie nevidela, ja ho ani nechcem to objavil mm - chápeš chlapi 🙄
ja golfky ešte nemám a Hauck mám normálny kočík tento http://babybrands.eu/hauck-apollo-4-all-in-one

Inak baby Hauck, ESPRIT A Icoo je jedna a tá istá firma ( výrobca) líšia sa len designom a cenou 😉

mirka285
7. feb 2011

dobru,aj ja idem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre