Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
10. feb 2011

baby nerobte si zo mna srandu lebo este ma vystresujete a dostanem zas kramy 😀

adelaine
10. feb 2011

@mirka285 ale kde, nerobime si srandu, to ti len ticho zaavidiiime ten burlivy zajtrajsi sex 😀 😀 😀

monline
10. feb 2011

@mirka285 inak- dnes som pozerala tvoje staré foto, tuším na stretku u noe a poviem ti- ty si veľmi výrazne odvtedy schudla..a podľa mňa si schudla aj za tie tri týždne, gabo bude uveličený

mirka285
10. feb 2011

@monline ty mi vies zlepsit naladu takto k veceru,ani nezaspim 😀

monline
10. feb 2011

@mirka285 tak ked chceš, aj srandu si môžem robiť 🙂 ale toto je fakt pravda

kafoditka
10. feb 2011

Tak mne sa fesak zobudil a skace v postielke akoze je vyspaty 😕 😠

monline
10. feb 2011

@mirka285 peťa asi dymí v posteli, čo?

mirka285
10. feb 2011

@monline dakujem,potesilo...
@kafoditka moja to iste,akurat,ze ona sa iba posadi lebo nevie sa este postavit,ale som vdacna,ze som stihla vecer cvicit aj prichystat co som chcela....a inak najoblubenejsie hracky mojej dcery su snurky,spagatiky,pripadne stitky na obleceni..

mirka285
10. feb 2011

@monline asi ano,zakuruje v izbe 😀

katarina7777
10. feb 2011

@mirka285 uz sa tesim na fotku podlozky... velmi dobre vyzera robota tej baby.

merikac
10. feb 2011

@mirka285 viem, ze uz tu niekto hadzal link na tento kocik,,ale zaujima ma tvoj nazor,,,,mne sa paci cim dalej viac,,v prvy moment- par dni do zadu som ho uplne zamietla a sa na nom vysmiala,,ale sa do neho zalubujem 😀 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9647463&tab=3- taka chutovecka to je,,len tak na vymenu na spacirku :_D

merikac
10. feb 2011

@mirka285 no idem si ta omrknut,,ci mon, ti len tak nelichoti a chce ta prebrat maxi 😀

monline
10. feb 2011

@mirka285 štítky aj u nás, plastové fľaše, drevené varešky, noviny, káble pri počítači, mobil, foťák, ovládač...mobil je top 🙂

kafoditka
10. feb 2011

@monline mobil je top aj u nas 🙂 a tiez kable od notebooku a ovladac..a potom moje zrkadlo na rolldorke
@monline jeeej pekna fotecka 🙂

monline
10. feb 2011

@merikac akože či som sa včera nebuchla? 😀 nieeee....mirku nepreberiem maxi, však ony sú do seba 🙂

monline
10. feb 2011

@kafoditka díky..ja som aj zabudla pochváliť tú tvoju ale pozerala som, že je to super fotka..si na nej veľmi pekná

mirka285
10. feb 2011

@merikac mne sa nuna paci,ja som ju uz pozerala ale ako golfac ma vela nedostatkov...dost hrkoce,nedaju sa polohovat nozicky,a myslim,ze aj polohovanie chrbatika je najako zle riesene ☹ a ten link co sem dala tusim @ vierkaha na tie abc golfky,tak pozor,tie su zase moc tazke...

merikac
10. feb 2011

@monline len, aby, teraz hras formu,ze akoze ty nic,,ja byt @maxara tak si dam na teba bacha 😀 . a @mirka285 teba som sice nenasla,,ale Lindusku ako babo ano,,a teeeda ta je komplet ina,,,,nevymenili ste to dietatko niekde za nejake ine??? 😀

kafoditka
10. feb 2011

@merikac no pozri tuto foto a porovnaj so sucastnostou 😉 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/kafoditka/al...

monline
10. feb 2011

@mirka285 mirka, aj ty si daj nové foto..s novými vlasmi a štíhlejšia 🙂 a hlavne Linda nech je staršia 🙂

kafoditka
10. feb 2011

@monline dakujem 😉

merikac
10. feb 2011

@mirka285 noo a mam to,,nemusim nic studovat- som vedela ze na teba je spolah,,lebo baby vo foore ju sopevovali,,sice hrkotanie pripustili,,ale len v prvy den, ze im prekazalo,,no co ine im zostavalo, len zvyknut si 😖

monline
10. feb 2011

@merikac aj ja by som mala byť do niekoho, že? trávim tu hodiny času.... nemôžem byť predsa do koňa.. 😀

mirka285
10. feb 2011

@kafoditka to co si vyhrabala,tam mam este pneumatiku okolo brucha,ale vysmiata som aj tak 😀

kafoditka
10. feb 2011

@monline preco? ja som na koni zavisla, tak som asi donho 😀 😀

mirka285
10. feb 2011

@merikac ale pacit sa mi paci,aj ked Maxi tvrdi ze jej stolicka ku pocitacu je krajsia 😀

kafoditka
10. feb 2011

@mirka285 no usvedcujuci material, ze akaaa laňka je z teba teraz 😉

merikac
10. feb 2011

@kafoditka jeee, jej zmizlo brusko,,,,,,,,,,,,, 😀 ,,nabuduce hod hned dva linky,,nech nemusim hladat 😀 😉

monline
10. feb 2011

@merikac sila, ked niekomu štíhlemu zmizne bruško, čo? to mne by na to moje nestačil ani coperfield

merikac
10. feb 2011

@mirka285 ved aj mne sa paci,,ked ja potebujem kocik, ozaj len ako nahradu za quinny, lebo ja som s nim max, spokojna,,,cize len* ak by sme sli na dovolenku a do auta nieco male,,,,,sice ten quinny sa dobre skada ale aj tak oproti golfiek zaprace dost miesta...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre