Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
14. feb 2011

baby stalo sa vam niekedy, ze ste kupili vacsie plienky z tej istej znacky, ktoru pouzivate a deti sa vam vyhadzali?? 😕 kupila som malemu babylove maxi plus a uz dva dni ma vyhadzanu trochu ritku a okolie pisulaka...nechapem 😒

maxara
14. feb 2011

@kafoditka ale ved to je vsetko v poriadku.. ved aj ja si spomeniem na babku inokedy ako na dusicky 😔 ale na dusicky si na nu spomeniem vzdy a este jej aj sviecku zapalim na stopro.. inokedy jej ju zapalim len mozno..

kafoditka
14. feb 2011

@maxara Petka, jasne, chapem, co tym chces povedat 😉 ja napr. dusicky vnimam presne ako ty, tiez si na mojich blizkych spomeniem aj cez rok a prave na dusicky idem na cintorin zapalit im sviecku na sto pro, aj den matiek je pre mna dolezity, na maminu nikdy nezabudnem, ale valentin day je pre mna uplne normalny a obycajny den ako vsetky ostatne.. Tak to citim...radsej dostanem malickost na den zien 🙂

mirka285
14. feb 2011

ja mam Valentina rada,vacsinou si Gabo v tomto uponahlanom zivote najde cas aby sme isli trebars spolu na veceru alebo do kina.nie je to o darcekoch,my si povieme,ze sa lubime,ze je to aj nas sviatok...aj ked si to hovorime stale 🙂

bambola
14. feb 2011

@kafoditka pripajam sa ku kafko co sa valentina tyka. ja kolkokrat vidim nieco v obchode co by sa mohlo mm pacit tak to proste kupim a ak niesu v okoli vianoce alebo jeho narodeniny/meniny tak mu to dam hned 🙂

som myslela kafko, ze si na tom inak ked si mi odporucala ten obchod so spodnym pradlom v eurovei ako dobry tip na valentinsky darcek pre mna 😉 ale v kazdom pripade podprdy potrebujem tak niekde nabehnut musim 😉

bambola
14. feb 2011

dnes rano ma ale moj najvacsi poklad na svete ale ocikal, myslite, ze z cistej lasky? 😀 😀

mirka285
14. feb 2011

baby ale ved Valentin nie je o darcekoch,ale tak asi kazdy chape tanto sviatok inac...ja dostavam darceky celorocne,Valentin je uplne o niecom inom,aspon ja ho asi chapem inak ako vy...

katarina7777
14. feb 2011

Caute baby, tak ja som dneska dostala uz 3 valentinske darceky od mojho synatora... cokoladu a parfem v jednom 😀

maxara
14. feb 2011

@kafoditka a napr den matiek je prave nahrada za komunisticky ludmi kvoli komunistom zaznavany den zien.. NAPR..

@bambola my si napr s miskom vobec darceky na valentina nekupujeme.. ked tak si nieco male vyrobime, ale vacsinou ani to.

Ale popriat lasku ostatnym na sviatok lasky predsa mozem.. to ma nezabije.. a toto je presne to amerikanske, ze si to ludia spajaju s darcekmi. Je to krestansky sviatok lasky a jeho symbolom je velke cervene srdce. To je vsetko. Tak ako je den boja proti rakovine a kazdy druhy beha s umelym narcisom, alebo den mlieka, ked sa kazdy nema problem napit mlieka.. tak ako poprajem vsetkym stastny novy rok na Novy Rok, tak poprajem lasku na Valentina..

maxara
14. feb 2011

@katarina7777 ja tiez 😉 😀

bambola
14. feb 2011

@katarina7777 aj ja 😀

luludi
14. feb 2011

@katarina7777 😀 😀 😀

mojalili
14. feb 2011

@maxara Pekne si to napisala a pravdivo... 😉 Možno je aj pekné popriať lásku druhým, nielen sebe (manzelovi) a keď je 14.2. tak ta trkne, že by si to mohol/la urobit. Inokedy ta to v tomto uponahlanom svete nenapadne 😉 (teda viacerých)
Takze všetkým mamičkám a detičkám veľa lasky 🙂

bambola
14. feb 2011

@maxara ale ved den zien existuje a aj den matiek, to su dva samostatne "sviatky" ja mamci zvyknem zavolat, ale to skor tak zo srandy to mame 😉 inak ziaden z tychto dni si nejako extra nepripominame. ze je den zien zistime vzdy vecer v spravach lebo sudruh fico robi vyjazdy 😀
inac ako studenti sme dost oslavovali den studentov 😀 😀 😀 ale tak asi viete z akeho dovodu 😀

maxara
14. feb 2011

najradsej na svtee nas maju nase deticky.. take drahe drahe darceky... (to by bolo podla americkeho zmyslania 😉 😀 )

kafoditka
14. feb 2011

baby tak nemali ste podobny problem s tymi plienkami?

meruska
14. feb 2011

pekny valetinsky dnik, vsetkym babam posiela Timko sladku pusinku 😵

kafoditka
14. feb 2011

@mojalili vsetko najlepsie k narodeninkam 😵

meruska
14. feb 2011

@kafoditka ja pouzivam babylove od narodenia a zatial sme nemali problem so ziadnou velkostou

maxara
14. feb 2011

@bambola Bambi ja viem, ze su to dva rozne.. ale den matiek sa zacal oslavovcat az po 89tom, lebo MDZ bol komunisticky, cize zly 🙂 😒 podla tych, co strngali na namesti.. a tiez ho nejako extra nesledujem, ale mame tiez zavolam, alebo kupim jej kvet v kvetinaci, lebo ich zboznuje.. a presne ako si to napisala sa zacal MDZ vnimat, sudruhovia oslavuju... a pritom mna velmi potesilo, ked som robila na urade a moj nenavideny prednosta nam vsetkym dal komunisticke klinceky, este s asparatom a jednou nechutnou stuzkou, uplne kedysne.. dokonca este aj klinceky boli tie nechutne bielobordove prskane s fialovym okrajom 😝 😝 az som sa hanbila s nim ist po ulici.. ale na druhej strane mi to prislo mile, ze nas pausalne obdaril, vsetky zeny a neviem.. nie kazda je matka..

maxara
14. feb 2011

@mojalili a ty si sa nepriznala? vsetko naj 😉

maxara
14. feb 2011

@kafoditka ani my sme nemali problem s babylovekami

maxara
14. feb 2011

inak este poznamocku Valentin ma rovnaky zaklad ako Mikulas, biskup, ktory konal dobro a bol uznany za svateho a v urcity den sa oslavuje jeho dobre konanie.. a Mikulasa oslavujeme vsetci, sladkosti v cizmicke musia byt 😉 a tiez je zamerikanizovany, Amerika ho ale oslavuje na Vianoce Santa Claus = Svaty Mikulas

bambola
14. feb 2011

@kafoditka kafko ja som skor mala problem, s teskovymi ale to bol iny druh problemu, proste novorodenecke boli dobre a tak vyssia triedu uz bola uplne kvalitou na prd. ale nevyhadzala sa mi ani nic podobne. nebol dlho v mokrej alebo pokakanej plienke?

bambola
14. feb 2011

@maxara maxiiii mikulas nie je zamerikanizovany 😉 americania to nerobia s tymi cizmickami a santa claus je prste niekto koho maju oni na vianocne darceky, aj ked to moze mat povod v jednej osobe

mojalili
14. feb 2011

@maxara K mojmu veku sa uz netreba priznavat 😉 a hlavne som ho nechcela spominat, ja to beriem tiez ako sviatok Sv. Valentina. Len vzdy, uz 4 roky ho oslavujem bud v nemocnici alebo s chorymi detmi, co mam i teraz, vsetci doma sme chori.
@kafoditka Mozno to balenie bolo ine, aj to sa stane... A dakujem 😉

OD dnes su v Lidli super akcie na vsetko, Sunar (kto je na UM) je super lacny, aj SUnarek caj, plienky su lacne a mam ich odskusane, su dobre, podbradniky, Walt Disney pancusky a ponozky, Ponozky mame doma, su dobre.... 😉

kafoditka
14. feb 2011

@bambola v pokakanej nie, ale mozno sa mi vela pocikal v noci a preto je vyhadzany.. ja ho prebalim o 23 ked mu dam papat a potom az o 5rano, zasa s papanim. Niekedy ma plienku malo ocuranu, inokedy skoro 2 kilovu 😀 mozno preto... maly je teraz na podlozke, bez plienky nech sa trochu luftuje.. ani my sme doteraz nemali ziaden problem s babylovkami..

meruska
14. feb 2011

@kafoditka ja prebalim o 19:20 a potom az rano...a nie je problem...ale my v noci nepapame, sem tam si da hlt vody tak ani vela necika...

meruska
14. feb 2011

@mirka285 ty v noci prebalujes?

kafoditka
14. feb 2011

v petrzalke snezi 😠 😠 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre