Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
15. feb 2011

@mirka285 ja momentalne netusim, ake by som dala, keby.. 😵

kafoditka
15. feb 2011

@maxara Peti, to by prislo spontanne casom 😉 a tebe sa pacila aj Zoja, este stale by hrala ulohu??

mirka285
15. feb 2011

@maxara ja ano,Viliam...a Zoja sa mi tiez paci...

kafoditka
15. feb 2011

@mirka285 a keby bola zasa baba??

maxara
15. feb 2011

@kafoditka @mirka285 Zoja je este v hre.. lebo minule mm povedal, ze ci by sme mali Zoju, keby bola druha baba a mne sa to meno proste paci, takze ano.. ale vyradili sme definitivne Juliu. Akoze paci sa nam, ale ze k Nine by sa hodilo nieco ruskejsie 😀 (to bola zamienka na Zoju 😀 )

maxara
15. feb 2011

@kafoditka tak Vanda urcite 😀

mirka285
15. feb 2011

@kafoditka
@maxara tak tak Vanda by to bola...

maxara
15. feb 2011

Inak k tym menam vam napisem nieco tajne.. ale nikomu to nehovorte a hlavne sa mi neposmievajte 😀 ked sombola mala mala malinka, tak sme mali na zachode kalendar s menami a ja som vtedy mala tri oblubene babiky, ale boli po sestrach, tak uz mali mena a tak som tuzila po tom, ze ked budem velka, budem mat tri babiky, resp deti dievcata, ktore sa budu volat Zoja, Zora a Perla 😀 😀 😀 😝

mirka285
15. feb 2011

@maxara vsak to nie je az taky hrozny vyber 🙂

mirka285
15. feb 2011

idem,dosla mamina,pa

noemarta
15. feb 2011

caute holky,
a vy cooo rozoberate mena, pre dalsie babatka, fiha....
poviem vam, ze je tazko dnes vybrat meno, hlavne pre chlapca, lebo obpocuvanych ako je filip, adam, lukas je plna rit.... neviem ake by som vybrala chlapcenske... mne sa dievcenske strasne paci Ela, aj by sa to hodilo k Nele, ale neviem ci by sa nam to nemylilo, ze nela a ela... dost podobne.. a chlapcenske, nevieeeem....paci sa mi momentalne Damian.
Nela mi zaspala na teraske, tak sa idem trosku obriadit, lebo vyzeram origos jak zena na materskej, hlava mastna, nenamalovana, akurat ze som neni ogrcana, spinava, dala som si rano ciste veci 😀 😀 😀

monline
15. feb 2011

@maxara tak ale ešte stále si môžeš splniť detský sen zo záchoda, akurát skončíš so štyrmi bábikami 😀 prípadne šikovne kúp Ninke dve bábiky Zoru a Perlu a Zoju nech ti zabezpečí mužík 🙂

bambola
15. feb 2011

moja sesternica stvorrocna sa vola Julia a volaju ju Lula, ale jej to strasne sedi, je take male sidlo 🙂

maxara
15. feb 2011

@mirka285 az na tu Perlu, nie?

bambola
15. feb 2011

inaaak co sa mien tyka mne sa dost spajaju s ludmi, ale to asi kazdemu. cize niektore pekne su vylucene uz len kvoli tomu, ze ich nosia mne nesympaticki ludia 😠

monline
15. feb 2011

@kafoditka to ja som ti len dala na výber, pokiaľ nebudeš vedieť čo čakáte 🙂 Petra sa páči aj mne

kafoditka
15. feb 2011

@mirka285 jaaaj zabudla som na Vandu 😉 lucim sa, idem s malym na tie klbiky, pa

monline
15. feb 2011

@bambola my sme takto nemohli mať Natáliu..lebo muž zatrhol, pozná nejakú desnú natáliu..a tiež preto, že bábo má pipíka 🙂

monline
15. feb 2011

@kafoditka dobre vybavte..a dávaj si pozor na prudké vstávanie

bambola
15. feb 2011

@mirka285 jaaaaaaaaj, a ako by si vandu volala zdrobnene 😔 ja druhe dievca netusim, kedze aj s tymto menom bol problem 😀

monline
15. feb 2011

@noemarta ja som vyrážkatá, lebo krámujem, mastná hlava, tiež idem niečo so sebou spraviť, prišla nika zo školy, tak dohliadne na spiaceho daniela

maxara
15. feb 2011

@monline ja by som dala mozno aj Zoru, ved je to krasne meno 😵 😔

noemarta
15. feb 2011

veru, clovek si spaja mena s osobami....
My mame v rodine juliu, a oni ju volaju po anglicky Džulia, po slovensky som vam to napisala, ako je to pekne, ale nie k slovenskemu priezvisku... 😕 😕 😕

maxara
15. feb 2011

@bambola Lulu volam Laru nasu 😉

noemarta
15. feb 2011

@monline hi hi, tak sme dve 😀 😀

monline
15. feb 2011

@maxara odhliadnuc od czoborky a čokolády hej 🙂 trocha drsnejšie ako Nina, ale pekné

maxara
15. feb 2011

@bambola presne tak.. napr ja mam tak Zuzanu, Kristinu.. ale teraz sa mi celkom paci frantisek 😀 😀 😀 zartujem

noemarta
15. feb 2011

@zrzulka co je to za vakcinu mmr ??? nevyznam sa v tom.... ja tiez co su vakciny na vyse, nepovinne, nedavam. 😒

maxara
15. feb 2011

@monline a Nataliu tiez.. ani jednu natalu nepoznam normalno

monline
15. feb 2011

@noemarta poznám jednu Džulu, tá má maďarské priezvisko 🙂
ozaj- minule som pozerala tvoje tehotné fotky, prekrásne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre