Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
15. feb 2011

@maxara no my sme mali psa denyho, ale vlani v januári sa nám stratil, aj preto som nakoniec prikývla na Daniela, že nebudeme mať naraz Danyho a Denyho

maxara
15. feb 2011

@kafoditka my sme spolu na siestom mieste, vsimas? 😉 😀

kafoditka
15. feb 2011

@maxara 😉

monline
15. feb 2011

kamoška dala meno Klára...to sa mi páči 🙂

bambola
15. feb 2011

@monline Klara bola u nas uz v tom konecnom uzkom vybere 😉

kafoditka
15. feb 2011

ja mam napr. dve mena na ktore som extra vysadena a nikdy by som ich dcere nedala - Silva a Stanka 😝

katty17
15. feb 2011

@mirka285 - miri ani je neviem kde to stihla sandra nabrat. papa pat krat denne a v noci vobec nepapa.. nechapem. akoze nieje nejaky tucko ale je taka cela pevna a velka. taka riadna babizňa 😀
Baby - ako casto sa mozu davat tie kekse nestle pre deti ? mozu sa davat kazdy den?

robika
15. feb 2011

Ahojte, vidim ze preberate mena, tak u nas bol vyber tazky, mm chcel mena, ktore u mna neprichadzali do uvahy, ako Dalibor, Viktor ... Filip sa nam pacil obom... volame ho Filipko, a keby mu niekto povedal fifo tak ma porazi,...
mne sa pre dievca pacila Meryem, moja byvala kolegyna ma dcerku s takym menom, ale mm bol proti... inak pri vybere sme sa riadne zapotili, lebo co sa jemu pacilo, mne vobec...

maxara
15. feb 2011

@monline 🙂 tak ja ked budem mat syna Maxa, ako ste mi minule predpovedali, tak tiez by bol po nasich psovi

@kafoditka Stanka by som ani ja nikdy nedala, sorry vsetkym, ono je to sice fajn, ale poznam jednu extra nechutnu.. a navyse ked to omylom precitas s diakritikou, no amen tma 😀 😝

maxara
15. feb 2011

@bambola @monline Klara sa mi kedysi zdalo ako meno za trest, ale cim som starsia, tym sa mi viac paci.. ked budem mat takych 50, tak hadam zatuzim po nejakej dcere Klare 😀 😀

maxara
15. feb 2011

@robika uff ze Dalibor 😝 😔 s kamoskou sme tak volali ud.. ked mal nejaky muz napasovane gate a bolo mu vidno ulozeneho cerva, tak sme si takk povedali, ze videla si toho daliborka? 😀 sorry Inak vzniklo to kvoli Daliborovi Jandovi, jemu vzdy tak v tych plesnivych rifliach trcal 😀 😀 😝

zrzulka
15. feb 2011

@bambola ako si ma potesila svojim prispevkom, ja som uz zacala stresovat ze pato vazi necelych 7kg... ze to nie je normalne, uz som sa aj dr pytala ci to nie je nejako malo...tiez je ako maťka, neustale v pohybe. sak ja ho ani obliect neviem aby mi nezdrhal a nepretacal sa 😉

@monline ty hackujes? hackujes aj na "zakazku" chcela by som detom dat uhackovat capicky, na toto som ja lava 😒

co sa zacalo druhe kolo tehulkovania ked rozoberate mena?uz by sa patrilo 😉 s chlapcenskymi je sakra problem vybrat nejake. ja som si myslela ze maly ostane hadam bez mena. ked mne sa ziadne chalanske nejako speci nepaci. Ani patrik nic moc ale to muz vyberal. ja som to vzdala 😒 co sa tyka babskych tych som mala plnu rit ...

zrzulka
15. feb 2011

😀 😀 😀 @maxara ze daliborka...

mirka285
15. feb 2011

Klara sa aj mne paci 🙂
@katty17 aj Linda papa 5 krat za den,ale ona sa strasne chyba,tak asi preto tolko nepribera....a inak moja svokra chcela aby sa mala volala Zita,tak sa mal volat Gabo..

zrzulka
15. feb 2011

ja som inak hrozne chcela denisa ale mm to zatrhol ze vies ako by ho decka volali....

zrzulka
15. feb 2011

klara je svokra. mne sa nepaci ked ju volaju klarika ved to je otrasneeeeee nie??? klara je v pohode ale klarika to ja zrovna nemusim

maxara
15. feb 2011

@zrzulka ja som tiez mala babskych plnu rit 😀 aj mam.. ale chalanske je zabite.. mam vymyslene len jedine, Martin, ale volali by sme ho Martin, nie Matko (lebo ma sestra Mateja)

maxara
15. feb 2011

@zrzulka ano, vtedy bolo moderne meno Klara, Klarika je fakt otras, ale aj Klarka.. a moja sestra by mi Klaru volala Kara

zrzulka
15. feb 2011

martina sme zvazovali aj my ale tych je plno, martinov, matejov, matusov a aj tak ich povacsine volaju mato...
kamosky co mam maju zvacsa synov jakubov. hadam 4 mam co maju toto meno pre syna... tu v julovkach tusim ani jeden nie je

zrzulka
15. feb 2011

@maxara ze kara, no pekneeeeee... a ninku ako vola???

maxara
15. feb 2011

@zrzulka janulienocka ma Jakuba a este Zdenkam a Asihej ale tie k nam uz moc teda nechodia 😒
Ninku vola Ninusa, ale to aj ja 🙂

zrzulka
15. feb 2011

@maxara to fakt tie nicky mi nic nehovoria... Ninusa je nahodou pekne. ja pata volam patuso 😀 A miska ho vola Aapm Sa s muzom smejeme ze sme mu mali dat meno Aapm

maxara
15. feb 2011

@zrzulka 🙂 no keby ste vedeli.. 😉 mozno by ste aj nazvali

zrzulka
15. feb 2011

@noemarta to je ockovanie tusim v 15tich mesiacoch (my sme nedavali takze neviem presne kedy je oficialny termin ockovania) osypky, mumps a rubeola. po nej ma mnoho deticiek problemy... ja urcite nedam ani patusa ockovat. uz teraz mi bolo tazko ked do neho tlacila hexu a pneumo ale aspon na dva terminy to pichla, naraz by som urcite nesuhlasila a oddialili sme aspon o mesiac... nadramec sme davali miske zltacku a tu dam aj patusovi. tychto veci sa bojim. to su dve davky. ked vidim ako miska vsetko olizuje tak som rada ze je ocknuta

zrzulka
15. feb 2011

@maxara 😀 😀 😀 no ale inak ja som strasne chcela Eduarda ale to moj muz na mna kukol ze cooooooo? ja neviem preco ale mne sa to meno neskutocne paci. A j teraz niekedy (samozrejme ked to muz nepocuje) poviem patkovi no co ty moj Edko 😀

maxara
15. feb 2011

@zrzulka ja ninke poviem, ze ty moja Opka (akoze opica, skratka) 😀 moja sestra ma nahovarala na Artura

alica26
15. feb 2011

No Dominik už spinká, takže dočítam, čo ste stihli popísať... 🙂

katarina7777
15. feb 2011

@kafoditka dufam ze ti uz je lepsie, prave som si precitala ze si odpadla ☹

monline
15. feb 2011

@zrzulka Leni neháčkujem, ja som uháčkovala amatérsky malému jednu čapicu a teraz toto..len sa učím..ale inak je to strašne jednoduché, akurát ja ešte neviem tie grify ako pridávať očká, ako uberať, tak zatiaľ mám vlnu, ktorá je hrčkatá a strapatá, všetko sa tam stratí 🙂

kafoditka
15. feb 2011

@katarina7777 Kati dakujem, rano bolo fakt zle, cez den mi to trochu preslo, zajtra rano idem na krv, som zvedava, co mi zistia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre