Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
18. feb 2011

@alica26
neuvertielneeee ... nasa nela s nami spala do 3 rokov a teraz s nou spi v jej izbicke mm ... tak toto je pre mna uuuuplna utopia ... 😀
a barunka sa budi okamzite, ked pri nej nelezim, takze chodim spat s nou a dycham na nu, aby spala 🙂

maxara
18. feb 2011

@mirka285 daj si preventan Akut, medvedia sila 😀 mne zabera na taketo veci super

@noemarta oki, dajte vediet

katka55
18. feb 2011

dobre ranko 🙂 kedze je dnes tak krasne, tak som sa vrhla prvykrat na metrovy kolac. dufam, ze vyjde, lebo mam asi velky srnci chrbat 😒 a poobede si vyzdvihneme mm z roboty a asi pojdeme do auparku objednat golfky a autosedacku. som zvedava, ako dopadneme 😕

kafoditka
18. feb 2011

@maxara Peti no 80% to je sakra silne cislo.. 😒
Baby tak teraz mi klopal na dvere manzelsky par, ze svedkovia jehovovi 😕 totalne neodbitni s umelymi usmevmi 😠 nechapem, ako sa dostali do panelaku, ked mame schodiste aj vytahy na čip... 😖

katka55
18. feb 2011

@adelaine ja som si tiez vsimla, ze je teraz maly viac prisavka ako predtym. stvera sa po mne, lozi a lezat ani za svet. a od 6m sa v noci strasne hemzi a furt sa budi, ze chce cumel. uz ani nespava v postielke, som to vzdala 😅

monline
18. feb 2011

bré ránko baby 🙂

@maxara muž spí po nočnej, ale predostriem mu plán na utorok a predpokladám, že by to malo vyjsť...jediný problém zatiaľ vidím s autom, má ísť na estékačku, tak kým to nebude mať, nechce moc s autom labzovať..
ozaj- musím tebe a mirke vytknúť včerajšie "vískanie", to nešlo prehliadnuť, veď to je vybrané slovo! 😀 však vy obe viete pravopis a takáto hrubka? 😀
aj ja pozerám panelák a nechápem tie zápletky...no a mne sa ešte strašne páči Dudko, tie jeho hlášky ma dokážu rozosmiať..😀

monline
18. feb 2011

@noemarta ja som s ním mala ísť o tri mesiace, čiže v januári..tak ako Peťa, len sme to akosi nestihli...mne nestihol povedať nič o chodítku 😀 ja tam malého dávam, aj Nika mi v ňom behala a vyvíjala sa bez problémov...a Danielovi sa strašne páči trhať kvety...vie, že to nemôže a pozerá sa beťársky na mňa a smeruje ku kvetu a čaká, kedy ho začnem naháňať, že nonono, nesmieš...potom sa strašne smeje...hrá sa so mnou 🙂))

alica26
18. feb 2011

@denisse My sme ho odmalička učili zaspávať samého štýlom: okúpkať, pomasírovať, napapať, položiť do postielky, zhasnúť, spať... 🙂 a pekne si zvykol.. Teraz nemáme so zaspávaním žiadny problém ( klop, klop ), ani poobede... 😎

monline
18. feb 2011

@alica26 to je ideálne, ak sa to takto podarí..super

kafoditka
18. feb 2011

baby co porabate doma s deckami, ked je takto hnusne???? mne maly lozi po celom byte, musim mu byt stale v patach, lebo zrusi vsetky kable, co mame doma, hlavne od telky a internetu 😉

maxara
18. feb 2011

@monline moze sa aj mne stat, nie? 😀 😀 😀

monline
18. feb 2011

@maxara ale iste, aj majster tesár sa utne 😀

kafoditka
18. feb 2011

@maxara Peti aj ja sa chcem pozvat na kavu v utorok 😔

alica26
18. feb 2011

@kafoditka No my sa hráme ... prikladám aktuálne foto... 🙂

kafoditka
18. feb 2011

@alica26 jeeej aky pohodak 🙂 ty mas tiez teutonku?

mirka285
18. feb 2011

@maxara ty sa k nicomu nepriznavaj,my viskame,oni nech si vyskaju 😀
@katka55 milujem metrovy kolac,mnam 😝 my mame doma teraz ten z Ikei,aj ten je fajnovy....
@kafoditka mne mala spi teraz,ale stihla mi dnes zhodit kvetinu a tiez labzuje po celom byte...

alica26
18. feb 2011

@kafoditka ...ano, máme.. 😉

mirka285
18. feb 2011

@alica26 tvoj Dominik sa mi podoba na Strasskinu Julku....

maxara
18. feb 2011

@kafoditka 🙂 ale jasne zlatinko, ze sa mozes pozvat 😉 ved cakam len na to, kto sa pozve 😔

maxara
18. feb 2011

@mirka285 😉 no ved tak som to myslela, ze moze sa aj mne stat, ze zaviskame a nie zavyskame 😀 😀 😀 😝

kafoditka
18. feb 2011

@maxara
@mirka285 a inak mne sa tam to y vobec nehodi 😀

maxara
18. feb 2011

@kafoditka vsak? 😀 😀 ved preto my viskame

bambola
18. feb 2011

@maxara utorok? nooo, mozem sa pozvat? 😀 😀 ak sa mi podari vydrankat auto 😉

kafoditka
18. feb 2011

@maxara no a mne sa hodi y do Ikey a pritom viem, ze je to podla vzoru kost a ma tam ist i 😀 🤐

mirka285
18. feb 2011

baby prave som vyhodila moje oblubene teplaky a stale mam nutkanie ich vybrat z kosa...ale mam ich asi 5 rokov,dokonca som ich nosila aj pocas tehu a je cas sa s nimi rozlucit 😢

maxara
18. feb 2011

@bambola jatneeeee 😀 budem rad

maxara
18. feb 2011

@kafoditka Ikea? Podla vzoru kost? Ved to konci na A, tak bud zena alebo ulica, nie? 😕

maxara
18. feb 2011

@mirka285 ale miriii to preco robis? ved na doma su urcite dobre.. hlavne ked su oblubene.. uz aj ich vyber.. ja mam same zozmolkovane, ale tie mam najradsej 😒 a nikdy ich nevyhodim

kafoditka
18. feb 2011

@maxara neviem - napr. das zene-ikee?? o zene-o ikee?? to mi nejak nepasuje..ulica skor, to A na konci ma nenapadlo a to som mala so sj vzdy jednotku 😕

kafoditka
18. feb 2011

@mirka285 miri pokila nie su derave, tak ich nezahadzuj, ja viem, ako je tazko sa rozlucit s milovanou vecou...ja mam take tenisky ktore som si kupila z prvej vyplaty, maju na malickoch dieru a nedokazala som ich vyhodit tak som ich vzala do Lehnic 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre