Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
18. feb 2011

@kafoditka aj ja neznasam nocne kosele..a mam rada obtiahnute vrchy ..a v lete este take bavlnene sortky k tomu ..

monline
18. feb 2011

@kafoditka neznášam nočné košele, spím v tričku, ale nesmie byť veľmi voľné a musí mať krátke rukávy a na nohách neznesiem pyžamové nohavice..ale teraz ako kojím, tak mám voľnejšie tričko a na noc sa mi nechce nosiť kojenecká podprda, tak vždy, ked malý pije z jedného prsa, snažím sa bavlnenú plienku priložiť na druhé, inak mi z neho mlieko tečie prúdom..občas nenájdem plienku v noci a malý je už prisatý, tak v noci mením tričko, lebo je dosť mokré, občas len ráno sledujem aké mapy mi pribudli..😀

tinaki1275
18. feb 2011

@monline no mne by sa tak spat teda nedalo .. 😉

kafoditka
18. feb 2011

@monline Mon sama uvidis, ked ti zacne Daniel lozit, ze takymto modrinam a odreninkam sa nevyhnes, aj ked mu budes stale v patach.. Mne sa Filip snazi vyliest doslova vsade. Dnes napr. v sekunde na seba prekotil golfac a to som sa len otocila. Nic sa mu nestalo a este sa na tom aj bavil 😅

miki060707
18. feb 2011

ahojte, tak som si sadla a idem si vás prečítať, ako tak čítam, že vaše deťúrence vedia loziť, stavať sa, och ten náš lenivček vie sedieť tak pár sekund a páda z boka na bok, a loziť a postaviť sa, och, ale ako rád sa stavia, ale žeby sa postavil to nie, no šak máme čas, dcéra bola ovela šikovnejšia, ale aj ovela nepokojnejšia a revavá....
šikovné su vaše deťúrence...

pekný večer júlovčatká...🙂

monline
18. feb 2011

@tinaki1275 so zadkom dohora veru ani mne 😀

@kafoditka ja viem, že modrinám sa nevyhneme..zatiaľ je to ešte fajn, lebo nie je taký pohyblivý, akurát je nevýhoda, že tie pohyby nie sú ešte riadne koordinované..mne sa páči, že Daniel je také bábo ešte, lebo to strašne rýchlo uteká...ale onedlho bude behať, potom chodiť do škôlky, školy..ach jaj..

mirka285
18. feb 2011

ahojte...ja som cvicila..
@kafoditka no mne tie kila idu uz dlho velmi velmi pomaly dolu,ale ja mam 55,5 kila co je celkom v pohode,mne to nevadi ze sa to tak vlece,do leta to dam na tych 53 aj keby som sa mala na hlavu postavit,ale dietu nedrzim,aj sladke si dam,akurat vecer nezerem....ja do postielky nedavam nic,Linda je mudra,pada na rit...

kafoditka
18. feb 2011

@monline to ja zas pyzamove nohavice - hlavne v zime - milujem. mam take troje, su volne a jedny z nich 3/4, tie mam najradsej. Inak ja kebyze mozem, tak si nakupim kratke sexi krajkove bavlnene kosielky obtiahnute a v tom spavam 😵

monline
18. feb 2011

@miki060707 pekný večer aj tebe...pozri- my máme o mesiac viac a tiež sa nestavia a nelozí a ani nám to nejak nevadí..ved sa naučí

monline
18. feb 2011

@kafoditka a prečo nemôžeš??

mirka285
18. feb 2011

@ywett a neni ti to jedno ake das maslo??? baby ja spim v pyzame a v lete v nocnej kosele ale musi byt kratka,akoze mini 😀

monline
18. feb 2011

@mirka285 predpokladám, že vo fialovej 🙂

mirka285
18. feb 2011

@maxara Peti ten hrniec chcem taky obycajny,si spominala ze mame si kupovala a je fajn,tak taky by mi stacil...ale len ked pojdes nahodou okolo,jo?

kafoditka
18. feb 2011

@monline no nebudem sa producirovat v sexi kosielke pred svokrom.. 😎

mirka285
18. feb 2011

@monline momentalne mam tmavo ruzovu...moj fialovy satnik az na jeden kusok ste uz videli kompletny 😀 vlastne dva kusky

kafoditka
18. feb 2011

ja mam kriklavo ruzovo -zelene pyzamo momentalne s velkym modrym slonikom cez celu hrud 😀

monline
18. feb 2011

@mirka285 tak ja nie, ja som ťa videla len raz vo fialovej, to len Peťa spomínala, že v inej farbe ťa nevidela..a vlastne podľa fotiek by sa dalo..ale ja si všímam skôr úsmevy, výrazy tváre, vlasy, oči ako tričká 🙂

@kafoditka nedopraješ svokrovi! 😀

tinaki1275
18. feb 2011

no mna porazi ,prave na ustipol komar !!! 😠

ericica
18. feb 2011

ahojte babule 🙂
akoze som nasrata je piatok vecer ,decka spia manzel konecne doma a kym som ulozila malu a isla som naspet do obyvky tak zaspal 😠 😠 😠 som sa nasrala a dosla som na kona....vsak ja mu to zajtra spocitam, a ja ako velka zena som brala aj krem do izby nech mi pomasiruje chrbat ,,,juj ale som nasrata 🙄 vsak on este doleze
idem si vas precitat 😉

monline
18. feb 2011

@mirka285
@kafoditka ja som tým, že mám mladú veľkú dcéru prešla do iných farieb..neviem si na sebe predstaviť sloníka, ani niečo ružové..ani niečo, čo patrí do jej šatníka..ešte keby som mala jej postavu, tak možno by to tak nekričalo, ale teraz by som si pripadala ako keď- "chcela stará mladou byť"...možno keby som mala staršieho syna miesto dcéry, by mi to tak nepripadalo..

mirka285
18. feb 2011

@ericica Eri no dnes to mas bez ☹

monline
18. feb 2011

@ericica a možno čaká, že ho zobudíš? či? 🙂))
poood medzi nás 🙂

mirka285
18. feb 2011

@monline ja budem presne ten typ,ze stara chcela mladou byt 😀

kafoditka
18. feb 2011

@monline Mon, nerob zo seba starenu prosim ta, vyzeras super a rozhodne by som ti netipovala tvoj vek 😠 mne sa napr. paci, ked sa zena vie obliest trendy, mladistvo, ale nesmie to prehanat..

monline
18. feb 2011

@mirka285 ty nebudeš stará ani ked budeš mať 60 😉

tinaki1275
18. feb 2011

@ericica nie si sama..moj sa pred polhodinou vyparil ,zavolali mu jedny nasi znami ze su tu blizko nasho domu v jednej restike,a ze ci nezabehne.. atak ma nechal samu .. 😒 a to keby ze bol so mnou doma tak uz chrape na gauci urcite.. 😖

mirka285
18. feb 2011

@monline no ja sa nechcem citit stara,ale snad ked budem mat 50 tak sa poobliekam dostojne k svojmu veku 😒

ericica
18. feb 2011

@mirka285 neuveris mi aku chut som dneska mala 😠 😕 normalne som si dala aj sexi pradielko ,uz len kvoli nemu vsak aj tak neni casto doma reku nech ma radost a on mi urobi toto 🙄 🙄 🙄 juuuuuuuj
@monline teraz ho uz just nezobudim len mu zajtra rano poviem o co prisiel 😝 zajtra vecer moze doliezat kolko chce.....ja viem ze je unaveny ale to som aj ja som sa tento tyzden namakala + este decka a som cula ako rybka... 😵

kafoditka
18. feb 2011

@mirka285 Miri jasneeee, leginy a dlhe tricko 😀

monline
18. feb 2011

@kafoditka díky, potešila si ma..problém je, že tie trendy handry sú zvyčajne len do určitej veľkosti a zas v obchodoch kde je moja veľkosť sú desné strihy, plantajúce, kadejaké šikmé strihy, babkovské a pod..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre