Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
21. feb 2011

@mirka285 pýtam sa ako laik, ale dá sa ohrádka poskladať do tašky a vziať so sebou na dovolenku? Aký je rozmer ohrádky? Lebo cestovná postielka má rovnaký ako drevená.

meruska
21. feb 2011

@mirka285 väčšina z nás má tuším na hranie v obývačkách cestovné postielky 😉 ja ju využívam aj keď ideme k rodičom a plánujem so sebou vziať aj na dovolenku

mirka285
21. feb 2011

@meruska ved prave,ze tie ohradky maju rozne velkost,ale cca 1oo krat 8o cm a daju sa poskladat ...som z toho debil...

meruska
21. feb 2011

@mirka285 😀

maxara
21. feb 2011

@mirka285 no ja mam pocit, ze ta ohradka nema madrac a je vacsia.. tato sa mi paci http://www.hrajko.sk/detska-drevena-ohradka-dem...

alica26
21. feb 2011

@maxara ..aj mne sa páčia drevené ohrádky... 🙂 myslím, že cestovné postielky majú sietku napevno v ráme a ohrádky tak navolno...

mirka285
21. feb 2011

@maxara ja nechcem drevenu,mne sa zda ta sietkovana lepsia,mne sa tato lubi http://www.babymarket.sk/sk/4060/23/giordani

maxara
21. feb 2011

@alica26 no ja neviem.. cestovnu postielku mam, ohradku nie.. neviem.. ale ja kebyze kupujem, tak vacsiu ako postielku, ale tak ja mam miesta dost

maxara
21. feb 2011

@mirka285 ano, na tu som pozerala, ale ja by som k nam domov vacsiu, tak preto drevenu

alica26
21. feb 2011

@maxara ...aj ja chcem preto drevenú, lebo sú vačšie... 😉

alica26
21. feb 2011

@mirka285 ..ale táto je velmi pekná 🙂

kafoditka
21. feb 2011

Caute, tak som doma, stihla som nakupy v Auparku a potom hned hodinovu prechadzku s malym - skoro mi odmrzla tvar, sak zima je ako v Rusku 😠 Ale spokojna som s nakupom, lebo som kupila vsetko, co som chcela a hlavne malemu bundicku 🙂 a musim sa priznat - dnes som bola po sto rokoch na obed v McDonalde na kuraciu rolku, mnam, pochutila som si 😝 Tesim sa zajtra k Max na kavicku, skoda, ze nas nebude viac, ale tak vasa chyba! 😝 😀
@mirka285 Miri bundicky v benettone boli svetove, ale len 68 a jedna 74 😔 keby mali 80, hned ju beriem.. inak ja mam cestovnu postielku doma v CA, buduci tyzden ideme domov a maly bude mat v nej premieru, tak som zvedava, ako sa mu bude pacit...

alica26
21. feb 2011

@kafoditka ..ja mám u maminy tiež cestovnú postieľku a Dominikovi sa v nej páči, dokonca spal v sobotu od 12-tej do 15,45! 😅

kafoditka
21. feb 2011

@alica26 wau, tak to u nas nehrozi taky spanok.. 😉

kafoditka
21. feb 2011

my mame tuto, zboku sa da otvorit a maly z nej moze vyliezt http://www.najnakup.sk/Porovnaj_postielky_4-BAB...

mirka285
21. feb 2011

baby ja preto pozeram tie sietkove,lebo mne sa do bytu ta velka nezmesti,respektive zabrala by mi vsetko volne miesto v obyvke....
@kafoditka a kde si nakoniec kupila bundicku?baby nasla som tu na bazare taku ohradku tak som napisala tej kocke,ak by ju este mala,bolo by to super...

kafoditka
21. feb 2011

@mirka285 Miri nakoniec som kupila v h&m.. jednu krasnu mali v zare, ale bola biela a ta mi u peta nepresla..

cigaretka5
21. feb 2011

@maxara ako to ze nie? my chces povedat ze 2 percenta z tvojej dane by boli menej ako 4 evra?

cigaretka5
21. feb 2011

@maxara
@mirka285 nasla som novu drevenu za 70 evri na mimibazare

mirka285
21. feb 2011

@maxara Peti nechcem drevenu,tie drevene su velke a Gabovi sa nepacia...on uz vybral,ked mi neodpise ta baba,pojde kupit do Babymarketu,tam sa nam pacia tri...
@kafoditka nam vcera priniesla Gabova kamoska z Talinska biely balonacik a biele kozene topanocky,a neviem si predstavit ako to bude vyzerat ked to mala da do parady 😖

maxara
21. feb 2011

@cigaretka5 no myslim ze nie 😒

maxara
21. feb 2011

@mirka285 hej jednu som ti dala aj nedrevenu

mirka285
21. feb 2011

@maxara skaredu bielu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre