Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenuss84
23. feb 2011

@alica26 mohla by si mi ten clanok z toho casopisu mama a ja o tych prikrmoch poslat mailom?vytlacila by som si to.zda sa mi to celkom fajn.a tu to dobre nevidno.vdaka.mail:lenkamarkusova@azet.sk

lenuss84
23. feb 2011

@merikac velka vdaka.ten denny rezim je u nas podobny.kojim naposledy kolo 7mej.potom o 9tej ovocie.hrame sa,ide spat.o 12.30obed.potom ideme von.okolo 17tej kojim.potom hra.okolo 19.30 vecera-kaša.a okolo 21 kojim a ide sa spat.

mojalili
23. feb 2011

@merikac jej, super si to popisala, uz sa pomaly aj ja tak prisposobim, ked budeme vsetci doma a budem varit pre vsetkych. Dakujem 😉

lenuss84
23. feb 2011

@mojalili krasna fotka so zubkami

katty17
23. feb 2011

ahojte babulky.
mam pocit ze so sandrickou sme uz vychytali vsetko co sa dalo :( ocko ma este stale skarede a okrem toho sa trapime s neskutocnymi hnackami. kazdych 20 minut hnackuje :( .
esteze je vyskerena a nic ju neboli . viete poradit cosi na hnacky? pred chvilou som jej dala ako olovrant bananik s keksami. tak uvidime co bude...

merikac
23. feb 2011

@mojalili a coze ste teraz neuplny pocet? 😕

merikac
23. feb 2011

@katty17 cucoriedky,,,,,,,,,si pamatam, tymi zastavola hnacky mamina este aj nam,,,,,,,

mojalili
23. feb 2011

@merikac MM je v MIchalovciach na sluzobke od utorka rana, a LILI som supla k mojim rodicom, uz som nevladala s nou bojovat, nechce jest, potvora mala.Je 3 tyzdne doma uz aj ona je unudena, unavena

katty17
23. feb 2011

@merikac - to vazne cucoriedkami? by som povedala ze vyvolaju opacny efekt, cize ze vyvolaju hnacku 🙂 kazdopadne to skusim, lebo uz ma totalne vystipanu ritulku ☹

kafoditka
23. feb 2011

Baby tak boli sme 1,5 hodiny vonku a taka kosa je hnusna, ze mi az zaslo pod nechty na rukach a to som mala hrube rukavice ☹ teraz ma to fest boli.. maly mi cely cas spinkal, dnes ma dobru naladu a nejak sa mi rozkecal 🙂 mam, ham, mnam bebe pocuvam dnes cely den 🙂
@merikac chudatko Emmka, dufam, ze sa jej polepsi.. ☹

gabika41
23. feb 2011

@merikac...dufam,ze to bude iba ta siesta choroba... 🙂 a pokial by Ti vypila tak treba stale ponukat tekutiny .....drzim palce 🙂

maxara
23. feb 2011

@merikac co to preboha citam ☹ snad nie ste uz v nemocnici..

MNE dnes dosiel KOCIIIIIIK 😵 😵 😵 😵 idem pridat nejaku fotocku

kafoditka
23. feb 2011

@maxara jeeej super 😵 ukaz

merikac
23. feb 2011

@maxara nie cikali sme,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,tolko radosti z prestatej plienky,,,,,,,,,,,,,a zaroven velka ulava,,inac evidentne sa jej polepsilo,,,aj teploty sa od 15,00 drzia len okolo 37,7,..........................no hadz som strasne zvedava,,,,,,,,,,,,

merikac
23. feb 2011

@mojalili tak si uzvas teraz plnymi duskami len Danka,,,,,,,,,,,,pozerala som foto na FB- riadny sibal je z neho

mojalili
23. feb 2011

@merikac SUPER, ze sa polepsilo 😵 😵 😵
@maxara no ukaz, aj ja som bola vcera pre novy kocik 😵 😵 😵

POZERAJTE TERAZ MARKIZU, IDE V REFLEXE O USPAVANI DETICIEK

merikac
23. feb 2011

@gabika41@kafoditka -dakuejme baby, pripravila som maminu na zajtra, ze by sa mohla Emma vyhadzat vyrazkami, tak nech sa nelaka,,,,,,,

mojalili
23. feb 2011

@merikac hej sme jak dva cecky doma 😀

maxara
23. feb 2011

tak kym mi skapal fotak, tak som stihla len 5 urobit, ale ani jedna nie je taka, ze je super vidno

maxara
23. feb 2011
mojalili
23. feb 2011

No moc nam toho nepovedali o tom uspavani, ja som tuto metodu skusala, no mala uspech po 4 dnoch, zaspal do 4 minut sam....ale na zaciatku to bol reeeeeev. A skusajte to aj v noci v panelaku nechat ho plakat 😕 🙄 . No prisli zubky a bolo po metode, aj choroba to zmenila... 😒

mojalili
23. feb 2011

@maxara Ninuške sa paci, velmi pekny kocik, co je to za znacku? Vidim City...ale?

merikac
23. feb 2011

tak som si pri tom prispevku v reflexe spominula na denisse -,,,,,,,,,,,ani ja sama si neviem rpedstavit, ze by som Emmu nechala samu zaspavat,,ona by stala v tej postielke aj do rana,,,,,,,,

maxara
23. feb 2011

@mojalili ZOPA city

maxara
23. feb 2011

Sak ale vraveli aj, ze nie je to pre kazde dieta..

merikac
23. feb 2011

@maxara je bohovska v tom golfaci 😵 - javi sa byt sikovny,,,,nech robi dobru sluzbu 😵

tinaki1275
23. feb 2011

@maxara a evidentne sa Ninke paci 😀 jaka je vysmiata 🙂
no ja sa snazim natlacit nieco do Leie.. 😒 po tom co mi o tretej zjedla asi 100g prikrmu mi teraz zjedla az 4 lyzice kase a 4 lyzice jogurtu ..a pol detskeho keksu .. ☹ mlieko odmieta..nechapem..este ze caj trochu pije..

mirka285
23. feb 2011

@maxara no dobre vyzera Ninusa v tom golfaci,aj strieska je dost vysoko,este farebna vlozka a bude supisny...

tinaki1275
23. feb 2011

@katty17 nedavaj nic mliecne a pit jej daj ryzovy vyvar ..aspon to mne hovorila dr.ked sme mali hnacku ..a ani ovocie nedavaj .. varenu mrkvu mozes...a tiez s ryzou ..

maxara
23. feb 2011

@mirka285 je supersky.. som si ho uz cely vyskusala.. polohovanie ma take, ze plynule, ziadne 4 polohy.. a strieska sa da naklonit az dopredu, keby zaspinkala, tak v pohode 😵 sa tesim.. a jednou rukou ani nie je treba, staci jeden prst na ovladanie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre