Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
27. feb 2011

@mirka285 a ozaj, dobre ze kafko pirpomenula.. ja som bola priamo u matysaka na husacinu a poviem ti, horsiu husacinu a vino som nikdy nemala.. okrem sumiveho jabcaku, to je horsie.. ale bola som riadne sklamana.. 😒

kafoditka
27. feb 2011

@maxara Peti my sme mali v praci kazdy tyzden ochutnavku vin a od Matysaka som nepila jedno vino... a ani jedno mi nechutilo 😝 u mna jednoznacne vedie Mrva&Stanko a Pavelka, ti su bezkonkurencni 🙂

maxara
27. feb 2011

@kafoditka no to ja neviem taketo veci, nevyznam sa, ale teda podla toho, ako mne chutilo tamto, co nam podavalu k tej husi, tak to ocot co mam doma chuti lahodnejsie 😖

kafoditka
27. feb 2011

@maxara ani ja nie som nejaka vinarka, ale ked aj panovi, co nam o vine prednasal a robil nam ochutnavku nechutilo ani jedno a oznacil ho za nizsiu triedu, tak na tom nieco bude.. a co to, pan otrok zacal vystrkovat rozky?? No dobre, ze si ho usmernila, aspon si pripomenie, kto je tu pan a kto pes 🤐 😀 😀 😀

maxara
27. feb 2011

@kafoditka 😀 no zacal byt nejaky cudny.. najprv zacal mna obvinovat, ze nech sa nezalubim a potom ked som ho ubezpecila, ze nie, tak zrejme sa snazil o to, aby som sa 😀

monline
27. feb 2011

@kafoditka a vieš o tom, že mrva býva asi 100m od Peti? inak- je to môj exšvagor 🙂

monline
27. feb 2011

@kafoditka
@maxara ja som už pila aj dobré víno od matyšáka...bol to výber, ocenený aj na nejakej výstave, to nám chutilo..samozrejme mrva&stanko je výborné víno

monline
27. feb 2011

a zabudla som- krásne ránko sa praje...drobec bol zase ako hodinky, točil sa v noci v posteli dokolečka, dosť mrnčal tuším som ho aj častejšie kojila..ráno sa skoro zobudil, doteraz sme to zvládali v posteli (raňajkovali sme obaja jogurty v posteli) a teraz som ho šupla digitálnej Nike na starosť..dnes muž robí, tak ja varím iba rýchly obed, hranolky a kuracie prsia

kafoditka
27. feb 2011

@monline to fakt?
@maxara ty sa ani nepochvalis takymi susedmi? 😉 Mon, no Mrva je svetovy, jeho vina su naozaj dobre a maju tusim najviac oceneni.. minuly rok vyhral s ruzovym vinom majstra sveta a nebola sanca sa k nemu dostat, lebo ho vykupili firmy a restauracie este pred stacanim a okrem toho vyrobil len limitovany pocet...skoda. No keby som vtedy vedela, ze je tvoj svagor, tak vyuzijem kompetencie a prosikam aspon o jednu flasu ruzoveho 😀 😀

kafoditka
27. feb 2011

@maxara asi si ho natolko zmiatla a namotala, ze chudak sam nevie, kde je sever a nevie co so sebou 😀

merikac
27. feb 2011

dobre ranko babulky kvakulky,,,,,,,,,,,snivalo sa mi s @mirka285- ze mala pod bradou taku sosovicku- znamienko,,a a by su zakamuflovala, tak si okolo nej dala vytetovat kvietok, ktoreho lupen jej siahal az po peru 😀 😀 😀 a tiez sa mi snivalo s malou Linduskou,,ale to si uz nepamatam co,,len matne spominam, ze som sa jej stale z hora pozerala na jej bezvlaskovu tmavu hlavku 😀 ....baby, mna uz triafa slak,,,Emma zacina soplit a pokasliavat, vcera mala zvysenu teplotu 37,3- viem, je to malinko,,,,tak si nahovaram, ze to je iste zo zubkov,,,mm zacina byt chory, tak ako ja m inuly vikend,,tak fasa 😠 ............. @monline - preco digitlnej nike?! 😕 😕

meruska
27. feb 2011

dobre ranko, tak moj maly dnes v noci v kuse mrncal...naratala som 13 vstaveni a podavani cumlika... ☹ nechapem preco tak nekludne spi..ja chcem naspat moje dieta 😀 😝

tinaki1275
27. feb 2011

dobre ranko damy,dufam ze vy mate krajsie pocasie ako ja..uz treti den prsi bez prestavky ☹ este ze ma ta voda kam odtekat 🙂 ..nasa noc ako tak,ale klasika zobudena o druhej ,dali sme cajik a zaspali do pol piatej, potom sme papali a spali do pol siedmej a zase caJIK a spali sme do osmej..co ja by som dala za to keby som mohla spat takych 5-6 hodin v kuse..no co uz hadam za take 2-3 roky 😀 ..ideme sa chystat na oslavy , naoniec beriem aj malu ,dufam ze tam od dec 😀 iek nieco nechyti.. 😒

vierkaha
27. feb 2011

Dobré ránko,
včera som vás vôbec nestíhala - to robí to pekné počasie, už mi začínajú povonnosti okolo domu.
@katarina7777 ja som tiež upratovala okolo domu a tiež po psovi ( ešteže máme len jedného ), ale neboli to škvrny od jedla .... 😠
Popozerala som linky čo ste podávali na topánočky a páčia sa mi všetky, ale u nás bude ( okrem vysokého nartu) problé v tom, že sú skoro všetky na suchý zips, iba niektoré od RAKa sú na pracky. Maťko má také adidas capačky na suchý zips a má ich vyzuté do 5 min - vymyselník prišiel na to ako ich rozopnúť.
Čo sa vín táka tak my kupujeme vína z Templárskych sklepov alebo tie na ktorých sú vignety s obrázkami Alfonza Muchu, ale sú hlasím s @kafoditka Dominikou, že Mrva je naj.

Včera sme mali s mm romantikuš večer sviečky vínko, v krbe horelo a tak... ale malý sa asi bál, že mu privyrobíme súrodenca, tak sa o 23:00 zobudil a pol hodinu vymýšľal - krpec jeden žiarlivý 😀

kafoditka
27. feb 2011

@vierkaha no tak vam Matko takto prekazil romantiku? 😉 Templarske vina su tiez dobre a sem tam kupujeme aj Habanske sklepy - Irsai Oliver, mnam 🙂

kafoditka
27. feb 2011

@tinaki1275 Mati, mna vcera schladila svagrova, ze jej Jakub prvykrat prespal celu noc ked mal 5 rokov 😖 az mi padla sanka.. 😕

monline
27. feb 2011

@kafoditka hej hej, je to muž sestry môjho bývalého, čiže nikin strýko, bývajú v dome nedaleko maxi spolu s mojou exsvokrou a exom 🙂 ...to ružové viem, ale tiež som ho nechutnala..

@merikac tak ju volám, pretože "nemá ručičky" ...je lenivá potvora

monline
27. feb 2011

@vierkaha inak- včera u nás podobne, malý sa preberal, tak sme sa ani nepokúsili, a ako dobre! dnes mám ovulku silnú ako sviňa, strašne ma bolí pravý vaječník

monline
27. feb 2011

@kafoditka nebooj, naši prespia najneskôr ako roční celú noc..5 rokov? nehrozíí 🙂

kafoditka
27. feb 2011

@monline beriem ta za slovo 🙂

kafoditka
27. feb 2011

@monline Mon, smejdim na modrejstreche a nad niektorymi prerabkami bytov ci bytovymi doplnakmi len híkam.. 😕

tinaki1275
27. feb 2011

@kafoditka joj nestras a mala som nadej ze uz len take dva roky a bude dobre.. 😒 ale moje krsna zacalo spavat od deviatej do deviatej ked malo asi rok a 3-4 mesiace..a susedkine deti okolo dvoch rokov..a vraj najhorsie obdobie bolo od 6tich mesiacov do roka.. 😠

kafoditka
27. feb 2011

@tinaki1275 neboooj sa, ako hovori Mon, utne rok a a uvidis, ako si pospime 😉 snad....

vierkaha
27. feb 2011

@kafoditka asi si povedal, že od deviatej stačilo 😀
inak aj ja šmejdím po modrej streche hľadám námety na kúpeľnu alebo že by som pootravovala @monline ?

kafoditka
27. feb 2011

@vierkaha kupelni je tam dost.. ja normalne nechapem z tych bytovych doplnkov, co uz ludia nevymyslia..parada

vierkaha
27. feb 2011

Baby mne Maťko spí celú noc, nerátam také, že mu vypadne dudlík a zaplače, ale to mu ho hneď dám a spíme ďalej. A keď sa mi v noci budí tak mu zaručene niečo je.

tinaki1275
27. feb 2011

inac mne dnes mala spapala na ranajky polku jogurt u tak som s a tesila akoby som dostala nobela.. 🙂

kafoditka
27. feb 2011

@tinaki1275 no super, tesim sa s tebou 😉 uvidis, ze postupne sa rozpapa..

gabika41
27. feb 2011

dobre ranko sa praje.....

vierkaha
27. feb 2011

@kafoditka je len ja musím hľadať podkrovnú, my máme tú hornú kupeľku pod šikminou. Ja mám predstavu čo kde bude umiestnené, ale netusím, ako tak napasovať obklad, aby to nevyzeralo tak obyč.
Dúfam, že to už toto leto dokončíme, aby mohlo nejaké to stretko byť aj u nás ( a teraz ma Peťa zdrbe, že sa jej miešam do kapusty 😕 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre