Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
22. feb 2010

kafo som si ho skusala,tak mne je dobry,tebe bude tiez,ale ak by ho chcela niaka erdek babizna tak by jej bol asi maly...sa mi ale velmi pozdava,hlavne nato kojenie bude fakt super,sestra ma ten redsi a vkuse nahana tie gulicky nahromadu co su v nom a tiez povedala ze na kojenie je ten moj urcite lepsi...

maxara
22. feb 2010

eri ja to mam u seba opravene... novsiu verziu dam neviem kedy, je s tym trochu piplacka... tak ale dobre, skusim sa s tym pohrat... vydrz, potom hodim, oki?

mirka285
22. feb 2010

lenka aninka mrkni ten link co som hodila na predchadzajucej strane,ja som objednavala odtial postelne navlecky a su velmi pekne.mojalili pekne vecicky su malemu objednala,na mimibazare sa aj mne pozdavaju vecicky..

mirka285
22. feb 2010

ja som zamorila byt po tom leci co som zjedla 🙂 som normalne musela pootvarat vsetky okna a musim tu vyvetrat lebo keby teraz dosiel niekto ku mne ho ani dovnutra nemozem pustit 😀

maxara
22. feb 2010
rybaanka
22. feb 2010

Baby, mangel mi priniesol 1400ml zmrzlinu od nestle cokoladovo-vanilkovu, k tomu slahacku a pikao a uz je tristvrtka pixle prec 😨 😝 ale ked ja milujem zmrzlinu, som sa teraz vybujacila, dufam, ze mi nebude zle 😕

inak dakujem vsetkym za gratulacie 😵 a mam dnes 32,takze maxara mozes to pridat do tabulky 😲

dnes asi prvy krat opijem svojho Riska, planujem si dat deci vinka s mangelom 😝

maxara
22. feb 2010

oki, pridane, ale na picasa az nabuduce, oki? 🙂

ericica
22. feb 2010

maxi si sikulkaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 superrrr
ryban ja som akurat papala corneto jahodove 😝 😝 😝 kazdy vecer si dam 😅
no a mala mi ho vybrala z ruky a ku koncu ho porozotierala po pistaciovej sedacke 😠 😠 😠
chvilku nedavas pozor a uz mozes kefovat 😖

ericica
22. feb 2010

ok mala by som ist malu osprchovat a strcit do postele ...poobede nespala takze o osmej by uz mala byt tvrda 😝

kafoditka
22. feb 2010

mirka.. a ten vankus je ohnuty alebo sa da aj narovnat? Ci by som ho mohla vyuzit aj na spanie..

mirka285
22. feb 2010

kofo je ohnuty..ked kojis si ho das okolo pasa ako kedby a dieta ti na nom pekne lezi,a ked sa babo uci sediet tak je tiez dobre vyuzitelny,tym ze nestraca tvar tak funguje ako taka zabrana...rybanka ozmrzke ani nehovor,ja by som zas nieco zrala ☹

oacka
22. feb 2010

mňam zmrzlinky! my kupujeme z maďarska carte Dor s príchuťou Dobošová torta alebo Esterházy rezy, Šomlo halušky a tak. a ľúbim aj karamelovú.

mirka285
22. feb 2010

kafo takto ti poviem,ak chces na kojenie tak je lepsi ten co mam ja,ak chces taky co si s nim teraz budes podkladat brusko tak je lepsi asi ten redsi..tak zvaz naco ho viac vyuzijes a podla toho objednaj 🙂

oacka
22. feb 2010

mirka, a vankúše na kojenie nie sú také, čo si v noci na nnich ľahneš a máš ich okolo hlavy, chrbta a kôz, aby si pri kojení mohla ležať? moja kamoška mala taký.

mirka285
22. feb 2010

ja som sa z tej carde dor mozartove gulicky cela vyhadzala,tak teraz kupujem obycajny polarkovy sneh ☹

maxara
22. feb 2010

baby ja zdochnem, zase revem kvoli medajle... a ten Sanitra, aky dojaty... 😅

janka256
22. feb 2010

ahojte kocky ten vankus na kojeni co dala mirka je fakt super ja ho mam a perfektne pohodlne sa na nom koji len si ho objednajte neolutujete ja som ho pouzivala aj ked sa mala ucila sedkat 🙂

oacka
22. feb 2010

do kelu,jaká medaila zasa? tá zo včera? či zo štafety majú vari dačo?

mirka285
22. feb 2010

oacka su rozne,ja som ich dost studovala,ten co si obmotas kde chces ako pises mne nevyhovuje,on ma akoby malo naplne a ked ho chces pouzit na kojenie musis tu napln akoby nahrnut na jedno miesto...a v noci ked budem chciet malu nakojit sa mi teda nebude chciet babrat s vankusom 😉 zato tehulky ho vyuziju,podkladaju pod brusko,medzi nohy,proste najdu si v nom polohu na spanie..no a ten plnsi co mam ja,ten drzi tvar,v noci sa zobudis,nasadis vankus a ides 😀 niektore maju nazor ze polohovaci a niektore ze kojaci vankusik..tak presne ten nazov vystihuje rozdiel medi nimi..uf dufam ze som to zrozumitelne vysvetlila 😝

oacka
22. feb 2010

super,mirka,ja som ani nevedela,že existuje taký,ako máš ty. je pohodlný? musíš pri kojení sedieť? ale sa nemusíš nakláňať?

oacka
22. feb 2010

páči sa mi naša olympijská výprava, super moderne vyzerajú,pekné oblečko im dali.Sanitra vyzerá v tom bielom jak taký model! sa mi to ráta!

katkaking
22. feb 2010

mirka, super ze si to takto polopate vysvetlila...ja nie som ten typ, co si nieco sutduje a aky je tam rozdiel...a tak. Ja ale nie som najchudsia a ty si pisala, ze take baculky mozno budu mat problem ho pouzit...? ako je dlhy a kolko je priblizne vzdialenost tych dvoch koncov...neviem ci vies co myslim...? 😉

mirka285
22. feb 2010

tak som to bola vyskusat,este ze som sama doma by si mysleli ze mi preskocilo,no mozte byt aj v takom pololahu,netreba uplne sediet pri tom..a on sa vlastne prisposobi okolo pasu,takze ani silnejsia kocka by nemala mat problem..by sa mi to lepsie opisalo,len som ho este bohuzial nevyskusala v praxi

maxara
22. feb 2010

oacka Hurajtova bronzova... 😒 ta ma tak dojala, aky su zlati...

ericica
22. feb 2010

kde ste kto....pozerali ste panelak??? 😉
mirka a kde mas takto vecer Tomasa?

oacka
22. feb 2010

Tomáš je tuším na lyžiarskom,Mirka má frei! 😀 Panelák som pozerala tak jedným očkom, dobre vybabrali so Zdenou! ale aj ten agátin otec mi ide na nervy.

zrzulka
22. feb 2010

... ja teraz pozeram Afery jednym okom... to je teda iny pribeh.... brutal...

strasska
22. feb 2010

Ahoj,
maxi oneskorene odpovedam, ale
... pre dieta nie je vhodna poloha tvarou od mamy, pretoze malinke dieta ma chrbticu v obluciku a az v neviem akom veku sa chrbtica esickuje. Takymto sposobom na chrbticu tlacis neprirodzene,ako keby sa babo malo vystriet. Preto su naj tie ergonomicke nositka robene tak,aby v nich malo dieta nozicky nasiroko a chrbatik gulaty.
Samozrejme tie ergonomicke nositka su drahsie, ale myslim, ze ak by ti nevyhovovalo, mozes ho predat, teraz je o to velky zaujem.
Sak si predstav samu seba v takej polohe, nieco ta riadne tlaci medzi nohami a zozadu ta tlacia dve kozy a popripade aj brucho. Podla mna nepohodlne. 😀
katkaking - mas elasticke satky tie sa lahsie uvazuju, ale su skor pre mensie deti a potom latkove neelasticke a tam mozes dat aj tazsie deti. Vraj najlepsie su Didymos, Hoppediz a Storchenwiege.
Ale podla mna sa ti oplati kupovat aj z druhej ruky, lebo tie satky su uz pouzite, oprate a su vraj jemnesie a tym padom sa lahsie uvazuju.

katarina7777
22. feb 2010

maxi ja som zas prave doplakala lebo jedna mlada baba v telke vyhrala 500 000 eur, mala uplne malu sancu na vyhru a doma ma 10 mesacne dvojicky... tak som si poplakala s nou...od stastia 🙂

ericica
22. feb 2010

ozaj uz si spominam ze mirka hovorila ze isiel na vycvik 😉
asi si pojdem citat, alebo si chce niekto popisat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre