Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
4. mar 2011

@noemarta aka sehera? ja som tvrdo makala na svojich telesnych nedostatkoch 🙂 😝

noemarta
4. mar 2011

@merikac podla mna je to zbytocne ich zvykat do postielky teraz ked este kojime, teda aspon u nas, hovorim, to by som uz ozaj chodila ako mumia cez den....
A ako v praci, uz zarezavas normalne zeee???

robika
4. mar 2011

ja odchazdam k malemu, teraz je jeho cas na mliecko tak prajem pekny vecer 🙂

merikac
4. mar 2011

@monline a uz vies, co varis pre ratolesti?? ja urobim zapekane cestoviny v smotanovej omacke,,,,,rychle a nasi to lubia,,,,,,Evelinka, je aka krasne blondave dievcatko,,,,,,

noemarta
4. mar 2011

@robika ale zevraj studie pritvrdili, ze dieta sa citi bezpecnejsie ked citi rodicov pri sebe a o to ma lepsi start do zivota, tak aspon nejake pozitivum.... 😀 😀

@katarina7777 promiiin, cest vynimkaaaam, pracujuuucim na svojom tele... 😉

noemarta
4. mar 2011

@robika dobruuu, dobre sa vyspi 😉 aj nela sa kazdu chvilu zobudiiii, uz to ocakavam...

noemarta
4. mar 2011

@merikac jak vies ako vyzera evelin?? 😕 😕

merikac
4. mar 2011

@noemarta v praci pohoda,,,ja zarezavam v praci od sameho zaciatku 8 hodin,,ale ja mam pracu 3 minutky autom od domu,,ked treba k lekarovi alebo kde, tak to je otazka tiez maximalne 2 hodin,,male mesto-male vzdialenosti- aspom nejake pozitivum

merikac
4. mar 2011

@noemarta mon hodila link,,,,,,,,,,,, 😀

noemarta
4. mar 2011

@merikac a toleruju ti sem tam nejake tie odskoky k malej, chodis este cez den kojit??

noemarta
4. mar 2011

jeeej, ano teraz som si vsimla, zlatunka je, blondiinka 😉

merikac
4. mar 2011

@noemarta tiez postel neriesim,,denis s nami- somnou spaval dokedy sa nenarodila Emma 😀 -ked prisiel mm, automaticky siel do svojej izby, ked odisliel mm, automaticky si lahol vedla do spalne,,kazdy vecer sme sa rozpravali a spolu porerali TV- posledny krat somnou spal ked v utorok pred porodom, v stredu prisiel mm, v stvrtok som nastupovala do porodnice a viac sa ku mne do spalne nevratil,,,,,,,, 😀

noemarta
4. mar 2011

@merikac jeeee emmka ma uz devat mesiacov, jak to letiiiii, posielam cmuk emmke 😉

monline
4. mar 2011

@robika neboj, v 18tich bude ležať vedľa neho krásna mladá blondínka 🙂))
@noemarta evelinka je dcéra mužovej sestry, má 5 rokov.. @merikac krásna je, že? 🙂 ja som dnes zapiekla zemiaky s kuracími prsiami, a to ževraj nemá rada, tak jedla večer najskôr kakao s rožkom a potom rožok so šunkou..aj ja mám rada cestoviny na akýkoľvek spôsob, dokonca na druhý deň si na ne hodím dve vajcia, syr, kopu pepru a tak mi to chutí 🙂

@katarina7777 ja by som mala popracovať na svojich telesných "dostatkoch", najmä okolo pásu je ma dosť 🙂

noemarta
4. mar 2011

@merikac 😀 hi hi zlaty to chlap, ze ti robil spolocnost...

merikac
4. mar 2011

@noemarta to bola moja podmienka,,ze budem chodit kojit,,,a aj to, ze proste ked budem potrebovat ist domov, tak mozem odbehnut,,,zobrala som si teraz na starost postu,,cize ked idem kojit, automaticky sa zastavim aj na poste, tak to kazdemu vyhovuje, lebo nikomu sa tam nechcelo chodit- cela ta ceremonia mi trva od polhodiny maximalne do hodiny.......

noemarta
4. mar 2011

@monline aj ja by som mala uz konecne zacat pracovat na svojom prevysajucom bruchu, aleeee..... no mam ja caas. hi hi a cooooo, dnes som so sebou spokojna, vsetci ma pochvalili, tak si to nebudem kazit, no neee. 😀 😀 😀

merikac
4. mar 2011

@monline co je "pepru" ? 😕 😀

monline
4. mar 2011

@merikac to fakt? teda...tuším Denis má nárok aj žiarliť na pozíciu u teba v posteli 🙂 ale super vzťah..Nika spala so mnou asi do 4 rokov, potom som jej spravila izbičku, ktorá sa jej strašne páčila, ale nevedela tam spať, tak zaspala u mňa a preložila som ju..mali sme takú dohodu 🙂

noemarta
4. mar 2011

@merikac no tak super, este ze taaak 😉
@monline a ako DAnko, uz je lepsie, sopliky su fuc???

monline
4. mar 2011

@merikac pepř..čierne korenie 🙂

noemarta
4. mar 2011

@merikac cierne korenie asi myslela 😕 😕

robika
4. mar 2011

no tak som spat, este som nesla spat, to je na mna velmi skoro pravidelne chodim okolo pol noci, lebo cez den toho vela nestihnem porobit, na to potrebujem ticho a klud....

noemarta
4. mar 2011

@robika a a a co robis, ako pracujes, ciii???

tinaki1275
4. mar 2011

@merikac ja mam uz treti spaci vak... 😒

noemarta
4. mar 2011

@robika lebo aj ja robim po nociach, hlavne teraz, ked je obdobie daniii..... 😖 ale uz mam polovicku za sebou.. 😉

monline
4. mar 2011

@noemarta ale však ty si fešanda a neviem o čom to píšeš, kde ti čo visí? 🙂
Danko soplíky má....odsávam, kvapkám nasivin a dávam morksú soľ..teraz večer sa mi to zdalo lepšie, uvidíme..teplotu nemá, nekašle, snáď sople rýchlo prejdú...aj dosť slintá k tomu, asi mu vyjdú aj dolné dvojky..však behom týždňa mu vyšli 4 horné zúbky, čo sa divím, že je horší? musí ho to bolieť, nedovolí si vojsť do pusy

robika
4. mar 2011

@noemarta hej pracujem z domu, robim uctovnictvo, robila som to aj pred porodom a zatial to nikomu nevadi, ze ma velmi nevidaju, iba ked naozaj surne treba tak si odbehnem do kancelarie

robika
4. mar 2011

@noemarta no aspon nie som sama, ze maka po nociach 🙂

merikac
4. mar 2011

@monline 😀 - aj som pomyslela, ze by to mohlo byt ono,,ale prevladla zvedavost, ze ci by to nemohlo byt nieco specialne 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre