Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
4. mar 2011

a čo je dnes s maxi? nevidím ju ani na FB, ani na gmaily..nečítala som dnešok, má lepší program?

mirka285
4. mar 2011

@monline mali poobede romanticku prechadzku so psami,tak mozno zasuvaju 😉

monline
4. mar 2011

@merikac ked ju uvidíš, bude sa ti páčiť 🙂

tinaki1275
4. mar 2011

@monline strach a hroza.tento rok teda -tmavo modra sukna / nohavice a biela bluzka-,cervena kockovana vesta a cervene sako ..co ti budem hovorit Nemci moc vkusu nemaju .. 😒 ale po minule roky som musela nosit na letisko akurat cierne nohavice ,a lebo ciernu suknu a hore co som chcela ale vkusne. ziadne vyzyvave tricka..a samozrejme lodicky ...ale to som bola za greckeho partnera ..teraz som obycajna delegatka..

robika
4. mar 2011

no tak vidim ze odsavat budem este dlho, tak je na case riesit tu na vysavac...
@mirka285 Mirka Ty sa dobre vyznas v kocikoch porad mi nejaky dobry sportovy kocik

merikac
4. mar 2011

@mirka285 ozaj Mirka u nas to jednoznacne vyhrala ta nuna, sme rozhodnuti,,nova 2011 je aj polohovatelna,,ma krajsie farby a cenu tu istu,,,,,

monline
4. mar 2011

@mirka285 sa rehocem...to už prešlo 6 týždňov? 🙂))

monline
4. mar 2011

@tinaki1275 no musíš sem dať potom foto 🙂))

tinaki1275
4. mar 2011

@mirka285 mne by sa pacili hadam v tmavej farbe viac ,takej dzinovej modrej .. 🙂 ale cena super..to by som uz aj ja uvazovala..

tinaki1275
4. mar 2011

@monline sa zasmejete 😀
@merikac ten nepoznam...ja som stale na tej loole up..ale aj inglesina sa mi pozdava- zippy alebo avio(myslim),hod mi link na ten tvoj

robika
4. mar 2011

@monline Moni vtedy ten golfac co si sem hodila link si kupila ci nie?

monline
4. mar 2011

@robika nie, ešte nie...zatiaľ som sa nedostala do obchodov, aby som ho porovnala s inými..

mirka285
4. mar 2011

@merikac aj mne sa paci 😉
@robika chces sportovy kocik,nie golfac,ano?a aky mate teren u vas?chces trojkolku alebo stvorkolesovy?
@tinaki1275 ja som sa nevedela rozhodnut,ja som chcela najradsej obe farby,nakoniec vyhrala ruzova,lebo su zaujimavejsie v tej farbe...

tinaki1275
4. mar 2011

@merikac to je taky avantgardny nie? nie je velmi nizky?ale sedacka sa asi neda otocit nie?

tinaki1275
4. mar 2011

@merikac pisem jak debil ..nie? 😀

tinaki1275
4. mar 2011

@mirka285 tebe aj pojdu lebo si tmava..a ozivia akykolvek outfit...ja milujem tmave farby...

robika
4. mar 2011

@mirka285 potrebovala by som sportovy, teren je tu kamienky aj chodniky, ziadne pekne cesty tu nie su ani nakupne centra, takze golfac by som velmi nevyuzila a skor 4 kolesovy a skor pre vacsie dieta, lebo Filipko drobny teda nie je... viem ze Ty sa vyznas ako jedna z mala 🙂

merikac
4. mar 2011

@tinaki1275 - ano je nizky a to chcem, ked bude Emma vacsia, nech si moze sama sadnut,,aj zliezt a neda sa otacat,,ved taky mam qinny, ten splna tie poziadavky, kym je mensia a ked uz bude vacsia, tak isotne bude chciet byt len v smere jadzy, vsetko sledovat,,,,,jedinu nevyhodu ktoru vidim, je ze sa nedaju plohovat nozicky,,ale po roku mi veru spavat tak ako teraz uz nebude,,

monline
4. mar 2011

@merikac aj kamarátka si ho objednala a vravela, že malá jej v kočíku nespí a predpokladá, že ani nebude

tinaki1275
4. mar 2011

tak idem urobit mlieko pre herecku (urcite je zahodku hore..tak akurat vychladne) a idem do postele..ruka ma boli jak dabel ..zeby z kona?pretazena?a to nemam ani 8000 prispevkov.. 😕

robika
4. mar 2011

@tinaki1275 mozes to mat z chrbtice, nech Ti mm urobi masaz

tinaki1275
4. mar 2011

@merikac paci sa mi ,musim ukazat mm ..ale tu v gr sa vobec nenachadza..kukam na google gr a nic take neexistuje..a ma aj dobru cenu ..

merikac
4. mar 2011

@monline je pravda, ze na zivo som ho nevidela, lebo tu u nas nemali ziaden z kocikov, o ktore som sa infomovala, ale presmirovala som toho po nete dost a toto je jeden - co sa aj ceny tyka, co mi vyhovuje,,pravda pacia sa mi aj ine, ktore by som hned brala- ale ta cena 😠

tinaki1275
4. mar 2011

@robika no to skor umriem ako masaz od mm ..teda ze sa nedockam..uz chrape a robi teraz aj vikend takze to skor ja budem robit masaz jemu .. 😒

mirka285
4. mar 2011

@robika no trojkolky by som ti navrhla bud Peg Perego GT3,alebo Quinny speedy a stvorkolku napr. maxi cosi mura

merikac
4. mar 2011

@tinaki1275 ved ak kupim, lebo ho chceme ist omrknut, (mm mi slubil, ze somnou vybehne,,,ale zajtra pirde az vecer, tak najblizsi termin vidim az o tyzden), tak podam info

mirka285
4. mar 2011

babule dobru noc vsetkym

tinaki1275
4. mar 2011

baby tak mala sa uz mrvi ..odchadzam..dnes nevydrzi ani do druhej vidim .. 😒 dufam ze vy budete mat lepsiu.noc

monline
4. mar 2011

dobrú noc všetkým
ja som práve našla takýto článok o očkovaní, tak koho to zaujíma, kuk
http://najmama.aktuality.sk/clanok/226461/kompl...
http://najmama.aktuality.sk/clanok/226467/kompl...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre