Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
5. mar 2011

no baby tak ja uz mam kolacik v rure,vam poviem,ze neznasam ked hodi niekto recept a vobec to podla neho nesedi 😠 mne sa bezne stava,ze recept je ratany na taky mensi plech,este dobre ze som naspodok dala papier na pecenie a mohla to premiestnik do mensieho plechu,som zvedava aky bude..
@bambola Mati to veru potesi ked niekto nam pochvalia dieta ze?pri Linde sa ludia bezne pristavuju a obdivuju ju 😀 no darmo,pekna po mame 🙂

katka55
5. mar 2011

ahojte 🙂 fakt toho nemam vela na citanie 😕 my sme u mojej maminy, dnes sme si spravili dlhu prechadzku v sliacskych kupeloch a boli tu aj zabijackove hody 😉 zajtra ideme oslavovat svagrove narodky a ideme vraj do nejakej novej zednikovej hokejistovej restiky v bb, tak som zvedava 🙂
@petrap001 ja som tiez netusila, ze budem tak skoro riesit golfac, ale my takisto vela cestujeme, kazdy vikend sme prec a cez tyzden shoppingy a s tym obrovskym sportiakom je to otravne 😠 takze preto 😉
@bambola a kde v bb si nasla gofry?? lebo ja som aj minule obsmrdala na namesti pod vezou, sak tam vzdy bolo gofry, a tam nic 😠 ja mam strasne rada gofry 😵 😵
jaj, a dieta mi uz spi, tak idem kuknut missky na jednotke 😎 😎

bambola
5. mar 2011

@katka55 kati aj ja ked som bola minule tak mali zavrete ale dnes bolo krasne, namestie plne a aj gofry pod vezou boli 😝
do zednikovej restiky to asi tam na dolnu nie?
uz sa tesim na utorok 😀

no idem douspavat toho mojho chrusta, nejako sa jej nechce 😠

bambola
5. mar 2011

@mirka285 co si to urobila, teraz som kukla ake topanky ma este ta tvoja kocka na mimib a tieto sa mi pacia

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10722210&tab=7

esteze nema uz 38 😀, ale tolko prachov ☹

katka55
5. mar 2011

@bambola ano, na dolnej by to malo byt. hm, ale ked sa tam velmi najem, tak sa mi uz gofry nezmesti 😒 😝 😀 aj ja sa tesim na utorok, ale akoze sa netesim, aby som to neporiekla. ved vies 😉 a napadlo ma, ze my sa tam vlastne uvidime prvykrat 😕 to je take cudne 😀 😀

bambola
5. mar 2011

@katka55 a neni, ja som si tiez myslela ale ked som sa uz stretla s babami z kona tak je to v pohode 😉 to preto sa ti zda, ze si este nebola na ziadnom stretku 🙂

maxara
5. mar 2011

Pekny vecer krasule.. pekne som sa na vas vysrala, ze?
vcera som musela ist s Ninusou spat, lebo bola strasidelna, od druhej nechcela spat, tak vecer bola uz na nevydrzanie a dnes sme isli k nasim a po obede sme mali navstevu, kamosku z vysky s muzom. Sa vydala do PK, takze sa budeme asi castejsie stretavat 😵 , aj sme zaspominali na stare dobre casy. Celkom fajn. Teraz mm dole dusi hry s Branom a ja "uspavam" Ninku. Rano vstala o 6tej, doobeda spala pekne od 9 do 10 a potom u nasich mala ist spat o pol 13, ale nechcela ani zasvet. Tak si schrupla asi 15 minut cestou domov okolo pol16tej a ked sme dorazili domov, samozrejme sa prebrala a reeeeeeev, vypila mliecko a reeeeev. No nic, tak na kolenach sme pokecali s navstevou a potom som ju o pol17tej ulozila, v sekunde bola KO, spala dve hodiny, ale aj po zobudeni bola dost mrzuta. Nuz tak teraz som ju supla do postielky, dudka do pusky, chvilku sa metala, chcela vytrhnut sprucle, ale uz spi.
Sestra bola na tej operacii nosa, co mala ten uraz, tak jej ho opravili a dnes ju pustili. Ma brutalne nechutny ksicht, uuuplne podliatiny, opuchnuta.. no dovi. Nos cely krvavy, zapchaty krvou, ma na nom dlahu, hroza. A inak nic nove asi nemame. Psi maju novy protiblsaci obojok a to je vsetko.
Idem vas teraz docitat, lebo kukam, ze vcera ste sa cinili... A mimochodom, ta Sehera je riadna krava.. uplne prepnuta, zakomplexovana, paranoidna, tvrdohlava tupana. 😖

bambola
5. mar 2011

@maxara ja som tie operacie/napravovanie nosa videla v telke a to je iny masaker 😕 ale ja rada kukam taketo lekarske brutalitky v telke 😀 😀

maxara
5. mar 2011

@bambola ja tiez rada pozeram takyto hnoj v telke 😀 ale teda riadne je doriadena, jak po nehode 😅

monline
5. mar 2011

čaute baby, ste tu?

merikac
5. mar 2011

jeej,,to je aka nahodicka, akurat som nakukla,,
@monline ja som tu 😀

monline
5. mar 2011

pozerám českého leva, malý spí, Evelinka je ešte stále u nás, teraz je s Nikou vedľa u brata, s Marečkom pozerajú rozprávky, lebo Marekovci šli niekam von, užiť si, že Katka je stále v celku..
@maxara a my sme tu s mirkou tipovali romantiku u vás, mirka dokonca zasúvanie 🙂)
@bambola
@mirka285 aj ja rastiem, keď mi malého pochvália, keď povedia, že je krásny, že má krásne modré očká a pod...aj dnes mi ho susedka pochválila, videla fotky tu na koňovi
My sme tiež boli vonku, krásne bolo..vyžehlené stále nemám, premýšľam, či sa do toho pustím dnes, či až zajtra...

monline
5. mar 2011

@merikac čauko...fajn večer? Dnes som si na teba spomenula, bola som vonku s malým a stretli sme kamošku, ktorá má 9 ročného syna a sťažovala sa, že ho musí uspávať, že bez toho, aby ho hladkala po ruke, nezaspí...a potom spoza rohu vyšiel jej syn a on má tuším 80 kíl 🙂) (preháňam asi, ale je fakt velikánsky a bacuľatý) 🙂 tak to bolo také milé...maminky uspávajú synátorov až do 15tky 🙂)) ktovie ako dopadnem s Danielom 🙂

monline
5. mar 2011

@maxara a nemáš sestrine foto? 🙂

merikac
5. mar 2011

@monline co si budes kazit vecer,uz si aj tak kunavena, nechaj to na zajtra,, 😉

maxara
5. mar 2011

@monline @mirka285 tak aby ste vedeli, som nezasuvala, lebo este nemam po kramoch, resp este ani kramy a toboz nie po nich.. cize az potom mozem zasuvat, vy traposky 😀 ja mozem zasuvat tak akurat Ninu do spacaku

merikac
5. mar 2011

@monline 😀 😀 😀 😀 normalne, som sa pri citani zlakla, ze pre co si si spomenula,,ved moj nema ani 80 kil a ani som ho nemusela uspavat 😀 😀

merikac
5. mar 2011

@maxara a stolicky pod stol 😉

bambola
5. mar 2011

@monline som tu ale odbieham, mala je nejaka nekludna a budi sa mi. asi zmena prostredia aj ked vcera spala pekne.

baby ja sa toho bojim, ze ju proste nebudem vediet uspat ked budem chciet prestat kojit 😒 ako, teraz to neriesim ale toto je moj strasiak v pozadi

bambola
5. mar 2011

@maxara a sufliky 😀

merikac
5. mar 2011

@maxara Peti,,prosim ta, to stredne meno na FB znamena ?! 😕

monline
5. mar 2011

no a ešte okomentujem včerajšiu noc- zaspal pomerne dobre okolo 8, nezobudil sa ani ked som si k nemu okolo polnoci ľahla, až okolo druhej(?) asi som kojila, potom sa zobudil o tretej a točil sa v posteli, mrnčal a kecal, nechcel sa prisať, nechcel dudeľ, nevedel zas zaspať, to trvalo asi do pol piatej až piatej, na cicke zaspal nakoniec..a pred 7 bol svieži a vyspatý hore a ja som ako zmoknuté kura

merikac
5. mar 2011

@bambola tak na to nemysli..............lebo budes kojit do 15-naskty 😀

maxara
5. mar 2011

@monline nemam jej foto, nejako som ju nechcela stresovat, ale vyzerala ako zviera z krasky a zvierata 😀

merikac
5. mar 2011

@monline mna emma prebrala okolo 5 rano,predtym 2x jedla v noci,,,od tej piatej bola hore do nejakej 7 a potom sme obe zaspali,,ja asi skor ako ona,,ale zobudili sme sa az o 11,,,,,,, 😀

monline
5. mar 2011

@merikac tak ja viem, že si ho neuspávala, ale on sa uspal pri tebe, proste maminkin synáčik 🙂 chlapci ževraj viac lipnú k mamám a dievčatá k otcom..Daniel ked je unavený a vidí ma, chce byť iba u mňa

@bambola dokedy ste v BB? máte stretko s katkou? aj ja som doteraz bola pri malom, zle spí, už sa otočil o 90 stupňov, som zvedavá koľko sa ešte pootáča..

@maxara ja som odhadovala, že ti neprešlo ešte šestonedelie 🙂

maxara
5. mar 2011

@merikac @bambola vdaka, naozaj romaticka predstava zasuvania 😀 tak toto sme robili cely vecer vcera.. zasuvali sme stolicky pod stol a sufliky 😒

@merikac Soraya v preklade znamena princezna a je to moje davne rajske meno 😀 som ho dostala od majstra cundrov, sme sa tam stretavali asi 3-4 roky po sebe, nahodne a bolo supeeeer. A pikoska, tam som zistila, ze sposob bozkavania sa dedi z otca na syna 😉 😀 😀 😀

bambola
5. mar 2011

@merikac mne sa tiez kolkokrat podari zaspat skorej ako dietatu 😀
@monline mne nastastie toto este nespravila, ze by sa mi uprostred noci nechcela prisat a zaspat, hned si klopkam

bambola
5. mar 2011

kurnik, vyhaslo mi v krbe 😠

monline
5. mar 2011

@merikac no, tiež mala nočnú dvojhodinovku ako Daniel 🙂 mne potom spal od 10 do 11

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre