Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
5. mar 2011

@maxara neskoro som zbadala príspevok o ohrade, inak už pred chvíľou som sa chcela spýtať, čo ťa osvietilo, že si si na čunder dala sukňu? a kto ti vyberal triesky?

maxara
5. mar 2011

@monline Inak Mon, tie dedinky su bezodna studnica.. vtipnejsie aj menej vtipne.. 😀 napr moj kamarat, co bol s nami raz, bol v tom case panic a rozhodol sa, ze ja ho odpanim 😀 , ale prosteeeee, to sa nedaaa, ved to ako keby som s bratom..
alebo ako sme s mm a jeho kamaratmi strazili vo vode sud s pivom.. pripominam, ze voada ma na dedinkach v horucom lete teplotu max 19 stupnov 😀
alebo ako som zbalila jedneho rockera a ten dostal chut na parenie, lebo kusok od kempu rucat jelen 😀
alebo ako som tam spoznala cloveka, s ktorym sme sa tak neznasali, az sme sa lubili 😀

maxara
5. mar 2011

@monline no keby si tu suknu videla, tak by si nic proti nej nemala 😉 to bola taka retro sukna, dlha, tmavohneda, nadherna a mrte sa k nej hodili slapky bez opatku, alebo tie take sandale a obycajne tielko.. a triesky ja, lebo to boli na mieste asi v polke stehna z vnutornej strany

maxara
5. mar 2011

@monline som sa rano pri ohni rehotala, nikto nechapal, lebo ked som prisla, vsetci nasi uz spali.. a rano vyrehotana som si dosla sadnut k ohnu, ze opeciem nejaku slaninu alebo co a ako som si tak na nohu sadla, tak som zacitila pichnutie a pozrela som sa "medzi nohy" a zacala som sa smiat, ze fuuuha toto nebol sen 😀

monline
5. mar 2011

@maxara fakt máš kopec zážitkov 🙂
ja som bola domased, vzala som si prvého chlapa v 19tich, čo ti poviem?
no ak to nebolo mini, tak beriem..taká sa hodí 🙂

monline
5. mar 2011

@maxara 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no pekne..ktovie, koľko zážitkov si aj nepamätáš, lebo ťa nepichajú sny 😀

maxara
5. mar 2011

@monline neee to bola presne taka, co sa hodi.. este k nej tazka cez telo co sa dava a ides.. vies aka

monline
5. mar 2011

@maxara viem si ťa predstaviť 🙂

maxara
5. mar 2011

@monline praveze ja si pamatam toho straaaasne moc 😀 az ma to serie.. ale akoze dedinky nie su neresisko.. to len tak znie, ale jasne , ze je tam tazka romantika 😀 prave ma napadlo, co som vyviedla jednemu opruzovi, ktoreho som sa nemohla zbavit, chodil okolo mna uz od vlaku. Ale to je nepublikovatelne 😀 😀 teraz by som na to asi nemala sakra 😀 starnem

maxara
5. mar 2011

@monline zajtra najdem foto, chces?

monline
5. mar 2011

@maxara FB...čakám! 🙂

monline
5. mar 2011

@maxara jasnačka, že chcem 🙂

maxara
5. mar 2011

@monline Mon si budes o mne mysliet, ze som uchyl 😔 😀

monline
5. mar 2011

@maxara vieš..mala si 18+, nika má 17, ja si nedokážem predstaviť, že by ona zvládla žiť takto podobne, príde mi ako také trdlo ešte, proste nezrelé dieťa..

monline
5. mar 2011

@maxara ako vieš, že si nemyslím? 😀 😀 😀

maxara
5. mar 2011

@monline whoops 😅 myslis?
No ja som mala vtedy ano tak 18 az 21 a posledny krat sme boli na dedinkach aj s mm. A inak, nikdy sme neplatili za stany 😀 lebo vzdy ked dosli vyberaci, tak sme tam bud neboli, alebo sme poslali Miru, nech to ukeca 😀 a proste baby ich zbalili vzdy. vzdy sme brali so sebou nejake pekne trapky, na ktore letia mladi, nech nemusime platit 😀 ja viem, hrozna som bola.. ja sa bojim, ze aj Ninka bude taka.. ale tak mm taky nebol, tak snad bude po nom

monline
5. mar 2011

@maxara to nikdy dopredu nevieš...ty si po kom? 🙂 a neboj sa...Ninka bude skvelá

maxara
5. mar 2011

@monline ja netusiiiim po kom som v tomto 😀

maxara
6. mar 2011

No a som tu zaaaas.. ani nejdem hovorit, ze uz mam Ninu obriadenu, nakrmenu, upratanu kuchynu, nachystane na varenie a prave ranajkujem. Madam dnes vstala o pol siestej. No dovi.. este chvilku som ju ignorovala, ale potom som uz musela vstat. Dnes dohliadnem na to, aby spala cez den poriadne, bez vyrusovania, nech sa aspon trosku vyspim zajtra. 😔 Inak, pekny den.

bambola
6. mar 2011

Dobre ranko,

tak my uz klasika vstavanie o siedmej. mala tu vyziapuje na cely dom, nasi musia mat radost, este spia lebo prisli bohvie o kolkej z plesu 😀 idem ju nakrmit a snad o hodinu zase zalahne 🙂 peknu nedelu

maxara
6. mar 2011

tu je foto sukne z dediniek, teda este z cesty tam.. ja, mm a Gabo 🙂

maxara
6. mar 2011

@bambola vitaj v klube nespavcov ziapajucich na cely dom 😒

maxara
6. mar 2011

a takto by mi stacilo schudnut ☹

maxara
6. mar 2011

My sme skoro vzdy mali stany na tom istom mieste, konkretne na tejto fotke nalavo dole ta velka skupinka, to bolo uplne na kopci, najvyssie miesto v kempe. A tak cca v strede fotky a trosku viac vpravo hore je ta spominana ohrada. Konstrukcia na vlek a ten kusok je ohradeny. Vyzera na prvy pohlad neskodne a prelezitelne, ale.. je zakerna bestia. A Velky Pes a spol mali stany z tohto pohladu za tou ohradou na takom pidiplace pod stromami, ta skupinka stromov, co tam je.. To je na dokreslenie 😀

maxara
6. mar 2011

aha, tak pozeram, ze hovno vidiet, idem to nejako zvacsit

bambola
6. mar 2011

@maxara chces povedat, ze teraz si vacsia ako na tej fotke? sa mi nezda 😕

maxara
6. mar 2011

vecerna pohodicka

maxara
6. mar 2011

@bambola ano som, to je jasneeee 😀

maxara
6. mar 2011

maxi v stane 😀

maxara
6. mar 2011

tu sme si spravili s mm vylet na muran a cestou spat sme ostali s autom visiet na tych serpentinkach v strede brutalne prudkeho lesa.. vyvrela nam voda a to opakovane, tak sme stali a cakali aspon kym trochu vychladne.. ibaze ja som musela ist na velku, tak som sla uz zufala do toho lesa, ale to sa nedalo.. lebo ten svah bol taky mrtny, ze pri jemnom podrepe som sa uz dotykala zeme. Myslim ze som to tu uz pisala.. no hroooza

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre