Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
6. mar 2011

tu mm akoze zdviha kravu 😀

maxara
6. mar 2011

aaa posledny den.. odvtedy sme tam neboli ☹

maxara
6. mar 2011

tu ta ohrada vyzera naozaj neskodne, ale bola riadne zakerna ☹

bambola
6. mar 2011

@oacka toto si citala? je to k tomu clanku mama a ja , prispevok dnes rano o 9.

https://www.modrykonik.sk/forum/kam-s-detmi/poradte-kam-ist-s-detmi-plavat-v-bratislave/

maxara
6. mar 2011

@bambola ja nechapem, ten Vajda je kto? asi nejaky trtko, co si chcel zliznut vsetku slavu a smotanu.. odbornik zneuzivajuci postavenie? Alebo ako?

katty17
6. mar 2011

@bambola - mati, ak sa chcete dnes zastavit pre tie plavocky, zavolajte . nebudem na nete.

katty17
6. mar 2011

@maxara - a navyse takto zneistil kopec mamiciek. dilino 😠

merikac
6. mar 2011

dobre ranko babulke,,pre vas
@maxara a
@bambola uz dobry den a vás ostatne,,,tiez zdrvim 😉 ,,,,,,,,,,,,,Peti, citam ta uz od 8 na pokracovanie,,aj na hajzel som si vzala notebook a citala,,,este aj s holou ritou som stala a citala,,,,,,, 😀 😀 😀 ..............normalne mi pride, za ake suche mladi som ja mala,,ale nie je to tak,,,ty si proste clovek, ktory vie podavat zazitky, tak, ze aj tych druhych, co pocuvaju, ci citaju normalne vtiahnes do deja,,,,,,,,,, 😀 ale od sameho zaciatku ako si spomenula stareho psa,,a mladeho, tak som vedela, ze to cele takto nejako dpadne,az na nie triesky v stehna,,to ma fakt nenapadlo 😀 😀 😀 😀 😀

bambola
6. mar 2011

@maxara zrejme nejaky odbornik, ktory samozrejme ako to na slovensku chodi, nevydava certifikaty a potvrdenia len aby bol on jediny a zhrabol vsetky prachy 😠 takychto .ujov mam najradsej, najhorsie, ze na slovensku je ich plna rit a potom sa mladi ani nedostanu k reci 🙄

tinaki1275
6. mar 2011

@maxara tak si ma pobavila..teda to "tve mladi " bolo riadne bujare..to my pripada dobry namet na sfilmovanie.. 😉
ja som chodievala od 16-tich skoro na cele leto na zemplisku siravu ale take divoke to nebolo ani zdaleka ..aj som tam pracovala ,ta som nemala cas "zit" tak ako som chcela.. 😒

tinaki1275
6. mar 2011

@bambola to co je za idiota? takychto mudrych ujov mam fakt rada... 😠

petrap001
6. mar 2011

dobre ranko baby 🙂 no teda,vecer ste sa ale rozbehli s tym pisanim! ja som zasa zalahla o pol 8 ☹ akoze strasne.ale dnes mi je ok,len v noci som sa budila na to,ze mi je strasne zle,tak ako na vracanie,ale nemalo mi byt z coho.aj teraz mi tak je.ledva som nieco zjedla.vobec tomu nechapem.a cosi divne zo mna ide,je to ako taka tmavsia krv,ale to len take spinenie.vobec to nie je ako ked dostanem kramy ☹ a to som mala uz aj vcera a to keby som ich mala dostat,tak uz ich mam.,ze?neviete co do riti mi je?a tito lekari mi tak prd povedia,ved tu ani nieje gynekolog!
inac pekny dnicek vam prajem 🙂

kafoditka
6. mar 2011

Caute 🙂 mali sme celkom dobru noc, maly si rychlo zvykol na novu cetovnu postielku ale hrat sa v nej nebude ani za nic 😒 takze u nas by sme ani s ohradkou nepochodili..
@maxara tvoje hisorky su fakt neuveritelne, originalne v tvojom podani 😀 ty by si mala urcite raz napisat knihu, mas genialny dar reci 😉
@bambola hmmm, velmi mudry panko tento doktorko 😠
Baby mne sa strasne pacia na leto maxisaty, uz minuly rok som po nich poskulovala, ale kedze som bola tehu, tak to bolo pase..ale tento rok by som si ich chcela objednat, len zvazujem, ci v tom nebudem vypadat smiesne, akoze som male pivo a budem mat uplne dlhe saty?? Co poviete, mozem ist do toho alebo radsej nie? nieco na tento styl.. http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=1.10...

kafoditka
6. mar 2011

@petrap001 Peti ja mam prvy den kramov take hnede alebo tmavocervene spinenie, az na druhy den sa mi to poriadne rozbehne a chyti normalnu farbu.. asi ti je zle z toho, ze dosli a budu silnejsie, ved uvidis.. daj si ibuprofen ak mas a ak sa da, skus si pospat alebo si lahni s malym.. snad ti to prejde..

petrap001
6. mar 2011

@kafoditka pekne satky,kup si to je jasne ze budes vyzerat dobre 😉 a vies co,ja som take maxi saty nosila v tehu dost casto,len som ich nosila s takym elastyckym sirokym opaskom pod bruchom,lebo bez neho som vyzerala ako taky balon obrovsky 😀

petrap001
6. mar 2011

@kafoditka no dufam,ze su to kramy,len mne normalne takto nechodia.ale tak dufam,ze je to to 😀

kafoditka
6. mar 2011

@petrap001 Peti ja ma kazdy mesiac super silne a celych 7 dni a teraz som mala kramy len 3 dni a len slabunke 😕 takze asi mi to este stale hapruje alebo fakt neviem, co to bolo..

gabika41
6. mar 2011

@maxara...to nemalo chybu aj som si hovorila vcera ze ked si sa dlho neozvala,tak to potom bude velke..... 😀

karinnka
6. mar 2011

Ahojte,pekny vikend🙂
@kafoditka skus urobit kuk aj tu
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=2&user...
ma celkom pekne saty🙂no aspon mne sa pacia

kafoditka
6. mar 2011

@karinnka dik, idem pozriet 😉

denisse
6. mar 2011

ahojte ..
my sme mali vcera celkom fajn den, pozicali sme si auto, ktore chceme kupit a boli sme sa povozit ... mala zaspala, tak sme si v klude skusili a rozhodli sa, ze ho kupime ... tak mame radost ...

poobede sme boli na prechadzke, barunka spala 2x40 min ... s 20 minutovou prestavkou, kedy som ju musela znova uspat ... ale slo to ...
a videli sme ako jednej pani usiel maly psicek na jazero, tam bol najprv lad, ale potom spadol do vody .. volala hasicov, prisli rychlo, asi pol hodiny ho ozivovali aj veterinarna zachranka prisla, ale uz sa im to nepodarilo ☹

noc sme mali dost zlu, ale nadranom bara pekne zaspala a spala do 8.30 .. co je u nas absolutny nezvyk a celkom jej to narusilo rezim, doobeda som ju nemohla uspat .. ani pri kojeni, ani v kociari ... az nakoniec za urputneho revu na rukach (aspon som pri tom mohla sediet) ... mame vsetko posunute, tak aj vonku pojdeme neskor ... ale svieti slnko, tak snad budeme mat dobru prechadzku ...
prajem vsetkym peknu nedelu, ani som nestihla precitat, co ste vcera a dnes popisali ...

maxara
6. mar 2011

@bambola No ved dobre, ale teraz ma uz akoze nahrabane? Lebo vlastne cely zivot kesoval prachy za to plavanie a teraz asi ked zostarol a uz akoze skoncil aktivnu karieru, tak toto poti, aby ostatnych potopil? Akoze ja som vam asi zabudla povedat, ze od aprila zaciname s Ninusou plavat a normalne pojdeme na par hodin, voda sa jej paci, to ja viem, lebo vo vani sa tesi a cvachce, takze s tym problem nebude a keby sa jej nieco nepacilo, tak potom by som to bud nechala alebo by sme pokracovali, no uvidime.. Ale chapem, ze potapanie nie je pre kazdeho, tak logicky asi nie kazde dieta to chce robit a tak je podla mna na matke, aby ked to s deckom chce vyskusat, nech sleduje ako to zvlada, aby ho do toho nenutila.. Mna by nasi kludne mohli nutit hrat basket, ale v zivote by som nevyskocila ani 30 cm nad zem.. mam tazku rit 😝 Proste som tym chcela povedat, ze pod nalepkou odbornika by sa mal vyjadrovat trosku viac kultivovanejsie..

@merikac tak ale na zachode?? 😀 😀 si sa nemohla odtrhnut? 😀

@tinaki1275 ale nebolo to take bujare.. akoze ked sme mali 16, tak sme s babami vymyslali, ze ked nedostaneme v nejakom mesiaci pusu od chlapca, tak sme toho mesiaca svina. Napr v marci budem nepobozkana, tak budem marcova svina 😀 A toto nas strasne nastartovalo 😀 Ale nedalo sa nadrobit na ostatne mesiace 😒 cize od 1veho nanovo zhanat nejakeho aspon na jeden bozk.. pouzit, pokrcit, zahodit a dalsi 😀 😝 A potom si uz clovek zvykne az kym ho to neprestane bavit.. Dolezite je, udrzat si nohy pri sebe 😉 nech nie si za kurvu, ale skor za ziadanu 😀

@gabika41 😀 ma chytila nostalgia 😀

bambola
6. mar 2011

@maxara peti asi bolo okolo neho ticho a teraz prisiel s novou teoriou, ktora je zarucene najsamsuper a zase sa mamicky k nemu budu hrnut. ja som pisala aj tam do temy, ze moja mala sa dokonca s vody na ociach a tvari tesi, aj ked si ponori ksicht do vody tak jej to pride smiesne, cize zase je to o tom, ze zavisi od dietata.
navyse ten pan neuviedol ziadnu studiu z ktorej by vychadzal a neuviedol ani studiu, ktoru by on k tymto poznatkom napisal. proste jedna pani povedala. 😒 akurat povedal, ze 17rokov deti sledoval....no a co, to moze povedat ktorakolvek ucitelka z MS co vysledovala za 40 rokov praxe a bude to trt platne. toto su slovenski samozvani odbornici 😠

maxara
6. mar 2011

@bambola presne tak.. akurat co vystrasil oacku 😉

maxara
6. mar 2011

Baby, skoro som zabudla @merikac musim veeelmi pochvalit 😉 je sikovnica najvacsia na svete. Vcera hned ako okupala vecer malu a ulozila na ucho, poslala mi 9mesacne udaje do tabulky. A sama od seba, bez akehokolvek pripominania 😵 Tak pevne verim, ze si z nej zoberie priklad napr @mojalili a ostatne baby, ktore startuju pomaly dalsie kolo vazenia..

tinaki1275
6. mar 2011

@maxara no tak teraz som sa pobavila 😀 ja by som asi bola byvala svina cely rok ..v 16 som sa o chalanov vobec nezaujimala skor mi liezli na nervy ,mala som za sebou jednu platoniku s o 4 roky starsim a nechal ma po 3 mesiacoch a ja som si povedala ,ze ma zaidny chlap uz nezaujima 😀 ..ja som sa nastartovala az po 17-tinach zase...ozaj bola si niekedy vobec svina? 😀

maxara
6. mar 2011

@tinaki1275 😀 jane, ze bola.. hlavne kym som sa naucila balit 😉 cize som mala asi 16a pol, ked sme to vyhlasili a mozno prve dva mesiace som svina nebola, ale potom som bola.. v pohode.. uplne bezne.. ale ked som bola raz tri mesiace po sebe svina, tak to uz ma fakt nasralo 😀 😝

maxara
6. mar 2011

baby prave som sa zasmiala celkom.. pozeram program na dnes a jojka a prima vysiela SEFKU s Norou Mojsejovou a pozeram dalej, ze co bude potom a Jojka ma hned po nej Klub hrozy a Prima ze Dokonala vrazda 😀 😀 😀 zeby volne pokracovanie? 😀

tinaki1275
6. mar 2011

@maxara 😀 no to si teda pozriem..ja som mojsejovu nikdy v telke nevidela len som o tom pocula ze aka je "hviezda"

maxara
6. mar 2011

@tinaki1275 akozeeee aby si nebola zhrozena.. ja sa normalne hanbim, ze ju pozyvaju aj do ciexh a do spolocnych ceskoslovenskych relacii, ved aj tak je az prilis na obraze 😖 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre