Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
23. feb 2010

maxi...psie oci u mna vzdy zaberaju, ale tentokrat asi nie ☹ Vajnory mam pekne od ruky a okrem toho- vodicak mam sice rok a pol ale najazdila som dokopy asi 100km 😲 😲 Takze sama nejazdim ani za svet! ☹ viem, moja chyba, ale teraz ked som tehu sa obavam este viac...
Nehnevas sa?? 😅 😅 😅 😅 😅 😅

katkaking
23. feb 2010

este k tym krvnym skupinam...ja mam A+ a moj mangel ma A- takze v pohode...a Dominika ma po mne tiez A+.

katkaking
23. feb 2010

mirka, tak si len davaj pozor, lazkaj si a oddychuj. Esteze si nebola sama doma...

maxara
23. feb 2010

mirka - no teda... ja som este nikdy neodpadla ale vraj je to prijemne (ak si nebuchnes hlavu) a ano!!! aj ja som sa cudovala... mala stastie, ze som to nechytila holou rukou... by schytala jak nikdy...
kafko - jasne ze sa hnevaaaam 😠 😠 😠 vrrrrr, uuuplne najviac teraz zuuurim, tireskam riadmi a dverami, cely dom sa trasie... neviem ako si to u mna vyzehlis... 😀 😀 😀

mirka285
23. feb 2010

katka veru aj bude,a tak som sa tesila von,no citim ze radsej nie...a to mi doteraz vobec nebyvalo zle..aspon ze kuriatko sa mi uz pecie v rure,aj plnku som po sto rokoch do neho spravila,ked dojde ten moj hlados z lyzovacky dnes sa potesi 🙂 asi si pojdem aj pospat trochu,tak zatial pekne piste 😉

kafoditka
23. feb 2010

maxi.. co takto pozvanim na dobru kavicku alebo cajik buduci tyzden, po robotke?? 😉

kkubekova
23. feb 2010

Cauko,

som tu len narychlo - vela prace 😝

no ale co sa tyka krvnej skupiny, tak my sme tiez s manzelikom hladali - ja 0 - a manzel ma A1 rh + takze vyhra

maxara
23. feb 2010

kafko - a ty mozes?? 😨 nie si PN? ci vramci tvojich vychadzok?
kubkaaa akurat som rozmyslala, co je s tebou... 🙂

kafoditka
23. feb 2010

ja mozem maxa po 14tej v pohode... 😉

carrie84
23. feb 2010

Caute babule 🙂
Dnes mam za sebou "prijemnu" navstevu zubara - ale nastastie ziadny kaz - ale aj cistenie kamena stalo zato 😒

Kubka - ja som sa s drahym tiez hladala - ja 0-, on B+ .... ale zo mna su zase velmi nadseni vsetci v transfuznej stanici - aj sms mi posielaju, ked im velmi chybam 😀 Ale teraz som ich musela zrusit, ked som tehotna 😔

kenan
23. feb 2010

Ahojte babule 🙂

mate sa?u nas vsetko o.k., setrim sa ako sa len da....02.03. mam kontrolu a 09.03. mam ist na velke sono koli genetickym chybam, to by uz aj mali vidiet, co to bude 😵 aj ked mi je to skutocne jedno, len nech je babatko v poriadku a nic mu nechyba 😔

ach maxara, ked uz ta tu mam .....ty mas v albume to babystrology, ja som sa minule pokusala ,dostat to do mojho albumu, no nejak mi to neslo 😠 akurat som to dostala na facebook....mozes mi poradit?diki

oacka
23. feb 2010

jaj, kočky, taká som šťastná! boli sme na morfo ultrazvuku, všetúčko je v poriadku,malá váži 536 g, za 10 dní pribrala 200g, pažroška! a ešte stále je to baba. len že na ten myóm treba dávať pozor,že je hneď nad placentou a že môže byť problém s porodom placenty, lebo je cievami spojená s myómom. tak je možné,že bude cisársky. ale nech, hlavne,že malá je krásavica. videli sme ústočká, noštek, šušuru, všetko.
a karinnka, môžeš sa tešiť na DOsedlu, je to normálne sexi chlap!!!!! a veselý, no ja som z neho hotová! až sa muž na mňa hneval. 😀 😀 😀 😀

maxara
23. feb 2010

kenan - das sa na tu stranku babystrology a tam si to pekne nastavis tak, aby to sedelo na teba a potom sa ti tam pod tym zobrazi link... ten link si nakopirujes do svojho albumu tu na MK a to tam, kde ked si otvoris svoj album, mas tam moznosti, ze zmenit udaje v albume, na to kliknes a tam to pastnes... akoze do popisu albumu... a ked uz sa tu budes hrajkat, tak si kukni tabulku, co mame vytvorenu a dopln udaje, ak chces (mne ich posli do IP, alebo sem na forum a ja ich potom najblizsie ked budem menit, doplnim aj na web)
http://picasaweb.google.sk/5.valuchova/Julovky2...

maxara
23. feb 2010

oacka 🙂 🙂 super, ze je vsetko tak ako ma byt, sa tesim s tebou... ja idem na poradnu teeraz 1.3... tak dufam, ze ani nasej este nenarastol pipik a a ni uz nenarastie 😀
a na tych sexi gyndasov pozor, nie ze ti popletie hlavu... moj des bol zmenit gyndasa, teraz pred tehu som intenzivne hladala a bala som sa, aby to nebol nejaky mlady fesi... na mastalirov sposob... 😉

maxara
23. feb 2010

kafko - tak potom ok, idem sa objednat ku kadernicke a v priebehu tyzdna sa mozme dohodnut kedy... zatial viem, ze v pondelok nie, to idem na poradnu a potom jeden den pojdem k tej kadernicke... skusim jej teraqz zavolat

ericica
23. feb 2010

ahojky tak uz som sa dostala domov z obchodu 😀
zas som tam nechala majland a dokopy som nic nekupila....
ale sebe som si kupila pikantny salatik a cesnakovy uzol 😝 😝 som to spraskala za 1é min 😖
a teraz som dostala rozkaz od generala v bruchu ze si mam dat koko no odmietli by ste??? 😀
oackatesim sa ze je vsetko ok 🙂
strasska neviem preco ti nedali termin no ja ked pojdem toho 26 tak by som mala byt uz 25 alebo 26 tyzdni tak asi preto mam taky termin 🙂

kenan
23. feb 2010

maxi....zatial dakujem....ja som ten link strkala tam, kde sa stahuju fotky 😅
tak idem na to 😉

kkubekova
23. feb 2010

jaaj maxi - kopec roboty - mam pocit, ze vsetci chcu vsetko stihnut kym odidem na matersku ale to sa u nas neda - aj ked makame o dusu
nie je cas ani sem nakuknut a cez vikend sme boli na oslave, tak som nemala cas ani vas docitat - ale hadam buduci vikend bude lepsie

carrie - no vy ste tiez dvojka 😀
co sa tyka darcovstva, tak najskor som nemala 50 kg (to uz davnejsie nie je pravda) no a navyse mavam casto na ustach herpes a kutiky - staci ked trochu zafukne vietor, takze ako darca nie dom nic moc 😅

maxi -fuuha, ta tabulka je supis - moj vek je 27 rokov a to bude aj v case porodu (az do septembra 😉)

pohlavie este nevieme - staaaale cakame - vcera na poradni si babo lezkalo na chrbte a nic nam nechcelo ukazat - akurat ritku 😉 no takze cakame do dalsej poradne 22.3, alebo na 4D 6.4 - potom uz hadam na 100% budeme vediet co to je

inak baby v sobotu male zacalo kopat - nie len tak steklit, ale riadne kopat - asi mu uskodila ta kofola co som vypila - vela cukru 😀
no ale super na tom bolo, ze aj manzel ho citil na brusku, ako kope, tak mal radost - aj mu klopkal, aby este nieco urobilo 😝

kenan
23. feb 2010

hotovo!!!!!!! ....dakujem velmi pekne a ja som sa minule tak trapila a zlostila

oacka
23. feb 2010

maxi, ďakujem za radu, aj ja som sii konečne úspešne vložila ten baby ticker do albumu. 😀 😀 ešteže ťa tu máme!

kenan
23. feb 2010

maxi, tabulka supiiis.....akurat tam mozes hodit moj vek :33 😉
pohlavie: snad toho 09.03. dievcatko 😅 uvidime.....meno je zatial vo hviezdach

ericica.... 😀 robis mi chute, idem si spravit kavicku, kym maly spi a dam si k nej zmrzku.....sused zacal vrrrrrrtat.....vrrrrrrr 😠

maxara
23. feb 2010

kubka, vlastne som ti chcela este pogratulovat k pohybom, teda ku kopancom... teraz sme z toho nadsene a potom budeme pipkat, nech sa tolko nemrvia 🙂
kenan - supis, sikulka

kenan
23. feb 2010

ty kokso, ale nas je v tej tabulke, neni divu, ze vas nestiham citat 😀

maxara
23. feb 2010

no babule, nemate zac... mne to tiez niekto poradil 😉

kenan
23. feb 2010

babule ...lucim sa, sused zobudil maleho 😠

mojalili
23. feb 2010

AHojte kočky, normalne nemam ani šancu vas opet dočítať🙂 Už nech som na materskej, aby som stihala 😉
OACKA - gratuluje k super spravickam,
KKUBKA - super su pohyby, ze?😉 😉 😉

PRE UCITELKY - hospitacia dopadla v norme, samozrejme, ze sa inak pracuje, ked na teba niekto cumi, decka boli same z toho vykolajene, ale inak v pohode. Este jedna ma caka, na anglictinu.
😉

Dnes ma muzicek meniny, tak som si teraz obnovila podvozok. Dofrasa kocky, mam velky problem...nevidela som si tam, chcela som nadvihnut brucho, akoze sak nieco snad este uvidim...brucho sa nehlo...tak som zobrala zrkadlo. Aby muz aj doktor zajtra neodpadol, ked to tam dole uvidia, co som porobila. AJ moja dcera mi velice chcela asistovat s drzanim zrkadla, tak som ju vykopla. 🙂 🙂 🙂

MAXI - ked tak pozerma, tak do tej tabulky ani nepatrim, som tak o mesiac aj viac popredu...ale ked mne sa tu taaaaaaaak paci 😵 😵 😵

carrie84
23. feb 2010

Baby, ja sa asi zblaznim .... smoklim uz 2.den a ide ma porazit .... teraz neviem, ci je to nejaka choroba alebo mi zacina alergia - tak ci tak budem bez liekov ... no na porazenie!

maxara
23. feb 2010

mojalili - 😀 😀 , veru nepatriiis, tak ale ukecala si ma a si tam, si rada?
carrie - skus si dat vibrocil, ale pozor, len velmi maaalinko, jeden strek do kazdej dierky... ma aj protialergicke ucinky a mne neskutocne dobre zabral... prakticky hned... a este hod ockom do tej tabulky a posli mi udaje, dakujeeeem

mojalili
23. feb 2010

JAsne, ze som rada 😉 😉 😉 To posrali na zaciatku lekari, ked mi tvdili, ze babo je o 2-3 tyzdne mensie, tak ze termin by mal byt v juli.....a babo sa pekne rozrastlo a je take ake ma byt (bodaj by) 🙂

JA by som tak miesala chute, teraz sa napchavam slanymi syrovymi korbacikmi, predtym som jedla banan, jablko...no páte cez deváté.... 😠 Ale budem vyzerat 😒

kenan
23. feb 2010

mojalili 😀 😀 😀 niesi sama, co ma ten problem

carrie...ja to mam za sebou....konecne mozem dychat, ale trvalo to bez liekov dost dlho....akurat som sa naparovala :lipovy caj, 3 lyzice soli, 2 kvapky thymian olej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre