Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
11. mar 2011

@mirka285 som si myslela, ze tie supinate sa ti zapacia 😀

kafoditka
11. mar 2011

Babyyyyy teraz totalne zahaluzim ale tieto na mna zmurkli 😉 😉 kuk ten detail vystrihu
http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/serv...

maxara
11. mar 2011

baby musim ist, Nina uz brutalne vrieska

maxara
11. mar 2011

@kafoditka ani sa necudujem, ze na teba zmurkli, ved su ako zive 😉 😀 mne sa strasne nehodi taky typ toho golieru, alebo co to je.. to si musis overit, ako to sedi, ale ja v tom vyzeram hrozne

kafoditka
11. mar 2011

@maxara tie tvoje prve by mohli pekne sediet, aj podprdu by som mohla mat push up 😀

mirka285
11. mar 2011

@kafoditka nahodou su uplne v pohode,ak by pekne sedeli oblecene,preco nie?

kafoditka
11. mar 2011

@mirka285 mne sa strasne lubia 😉 a mam k nim aj lodicky 🙂 no som zvedava, ci budu mat maju velkost

mirka285
11. mar 2011

@kafoditka pojdem s tebou do mesta a ohodnotim ta...no baby mala by som cvicit,ale nejdem lebo mame zajtra tu rodinnu zeslost a treba mi oholit nohy a nalakovat nechty,tak idem...

kafoditka
11. mar 2011

@mirka285 super 🙂 dohodneme sa.. idem aj ja pred telku k mame a petovi, pa zatial

katarina7777
11. mar 2011

caute , tak my sme sa dneska presunuli na plaz, byvame v takych vilach kde je osem izieb a kazde 3 vily maju sukromny bazen... nadhera 😉 ked sa vratim domov tak urcite zoberiem lea plavat lebo sa mu strasne pacilo v bazene, nenormalne si to tu uziva, by som ani neverila ako sa pekne prisposobi... vela ludi sa pristavuje a obdivuje nasho krasavca cize tu tlacim golfac ako taka pavica 😀 a skoro kazdy kocik je tu maclaren, dneska som ich naratala asi 15.

ozaj uz vam dorazilo to slnko co som vam poslala?

maxara
11. mar 2011

@kafoditka @mirka285 aj ja chcem iiiiist 😅 😅 😅

maxara
11. mar 2011

@katarina7777 super, paradicka.. no a ved Lea musia ti obdivovat, to kvoli tomu nemusis az do Dubaja chodit 😉

mirka285
11. mar 2011

no baby,takze nohy oholene,este manikura a je to...
@katarina7777 ano dorazilo,ma byt pekne cely tyzden,pekne si to tam uzite,verim ti,ze tam je super,hned by som s tebou menila..
@maxara ty vtirka,ked ta Kafko zobere mozes 😀 srandujem,jasne,ze mozes,baby idem si nalakovat nechty,zatim cafte

maxara
11. mar 2011

@mirka285 jasne ze pojdem, ked ma kafko vezme 😎

kafoditka
11. mar 2011

@maxara jasne, ze ta berem, pochybovala si o tom???? 😉

kukucka26
11. mar 2011

@maxara no caute prvy som si robila axiom 25 citlivost ukazal slabulinku druhu ciarku teraz dnes som si robila tehu test znacky dr.max a neukazal nic to je citlivost 10 tak ja neviem a menzes nikde ci som tehu ci nie

noemarta
11. mar 2011

caute holky,

@katarina7777 juuuj, aj ja by som hned menila s tebou, super, len si pekne uzivajte, a kto by neobdivoval Lea 😉 😉
@mirka285 akoooo, tak som myslela dnes na vas, hlavne Gaba, ze ake mal stastie ze je doma a nie v japonsku...
😉 sa skraslujes, ides zajtra za peknu cooo, tak tak. 😉
@kafoditka moja segra si dnes fakt ze pekne kupila v schantall, ale nahodou aj mne sa pacia tie tigrovane, aleee aj tie prve ruzovkaste s tou ciernou cipkou su kraasne, len by to trebalo vyskusat... som zvedava co nakoniec kupis.
idem sa ja dnes venovat mm, lebooo, sa venujem iba pc a papierom... 😔 😒

tinaki1275
11. mar 2011

@kafoditka ano tie tigrovane su pekne..a aj tie ruzove co dala maxi ..a aj tie cierne jednoduche ,myslim tretie v poradi ..ale ty.. hladas nieco zaujimavejsie..ved baby ti poradia.. 😉

monline
11. mar 2011

baby poraďte mi
dokedy je možné vyžiadať si nevydané stravné lístky od zamestnávateľa? do konca roka? či aj neskôr? ako sa to robí? žiadosťou?

merikac
11. mar 2011

ahojte babule,aj sa nieco udialo,,co by mi nemalo ujst? 😀 kooonecne vikend sa tesiiiiiiiiiiiiiiim

merikac
11. mar 2011

@kafoditka tak tie by ti sli,,,, 😉

monline
11. mar 2011

@merikac čau mery..ani ja som dnes moc nečítala ešte, ale postrehla som dalšie linky na šaty, ktoré si tentokrát vyberá kafko, predtým tu boli linky na mirkine svadobné..jaj a leova katka dovolenkuje a majú sa stráááášne dobre, tichúčko závidíme 🙂

merikac
11. mar 2011

@monline dakujem za strucne info @katarina7777 - uzite v zdravi,,,,iste porob foto, nech vidime, co zavidime 😀 ..........a kafko sa kde zbera, ked vybera saty???................... a @mirka285 -ty sa kde zas fintis?...............Inac,,Denis si dnes zlomil ruku a ja nechapem, ci sa bal, ci co,,ale povedal mi to az ked som prisla z prace,,tan trubiroh siel potom este do skoly co mu ju zasadrovali,,,,,,,,

monline
11. mar 2011

@merikac joj...a ako sa mu to stalo? padol? na akom mieste to má zlomené?

merikac
11. mar 2011

@monline noco ti poviem, stupil si na snurku,,,,,,,,,,,a ma zlomenu pravu ruku v zapasti

monline
11. mar 2011

@merikac smola..nakoniec je pravda, že ak si nezaviažeš šnúrky, môžeš sa prizabiť...ale je mladý, raz dva bude v poriadku...ako Emma? čo máte nové?

merikac
11. mar 2011

Emma je teraz ako dobry mop- zotrie z podlahy prah aj z kutov, ktore som nevymietla 😀 robi radost, zacina riadne vymyslat, vie uz dat riadne najavo,ze toto ano,,toto nie,, zacina obcas sama stat,,ale ked zisti, ze stoji, tak sa pusti a rychlo si sadne,,,, Na fotkach som si vsimla, ze aj Daniel riadne podrastol,,,ma taky sikovny kukuc,,,pridku mi dokonca rovnako velki

monline
11. mar 2011

@merikac Daniel má 71cm ak ho postavím k stene, je to skôr drobček, ale spevnel aj pribral a rozhýbal sa, začína štvornožkovať, ale je ešte taký nekoordinovaný, strašne sa na ňom bavím, ako prepletá nôžkami, občas dvihne kolená, takže vlastne robí opačný mostík a čakám kedy dá hlavičku do zeme, ale som pri ňom, tak ho istím 🙂 dnes sa mu podarilo posadiť, len jemne som mu pomohla, ešte mu to moc nejde.....je taký rozumný, dá si povedať..akoby chápal, čo mu rozprávam..🙂

monline
11. mar 2011

@merikac máš nové Emmine fotky v albume? dávno som ju nevidela

merikac
11. mar 2011

@monline veru nemam,,nejako som prestala fotit,,uz to nie je take ako prve mesiace a mam novu zabavku- kameru,tak skor tu beriem do ruky,,,,,ale pridam zajtra vecer nejake,,,,veru s tymi zaciatkami stvornozkovania, je to doslova o drzku 😀 .........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre