Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
12. mar 2011

@macik27 za ziva? to preco? no ja som tiez nemala bohvieaky krasny zaver tehu.. doteraz sa spamatavam, ale uz len posledna kontrola a je po vsetkom.. a urcite chcem este aspon jedno babo.. aj ked je pravda, ze som rozmyslala uz aj nad porodom a neviem co urobim, ked k tomu pride.. ☹

maxara
12. mar 2011

@tinaki1275 mm by drblo keby sme si ich nechali 😀 jedna sucka pojde k noe a zbytok utopime 😀 zartujem, to by som nikdy v zivote nespravila.. niekomu ich rozdame

monline
12. mar 2011

@maxara vieš, čo urobíš, ked k tomu príde? porodíš 🙂 čo iné? 🙂

macik27
12. mar 2011

@monline ja som vždy chcela dve detičky no teraz by som nechcela...možno teda dúfam na to po piatich rokov zabudnem a budeme mať ešte jedno 🙂

tinaki1275
12. mar 2011

@maxara @macik27 ja som baby aj bola rada ze som si nemohla vyberat a vedela som od zaciatku ze bude cisarak ..ale mala som stastie ze vsetko prebiehalo super hladko a stvrty den som uz bola doma.. 🙂

dugyna
12. mar 2011

@maxara co vam usla fenka? ci ste dali nakryt?

macik27
12. mar 2011

@maxara no mne sa to ten doktor snažil umŕtviť lokálne ale to bolelo ešte viac a moc to nezabralo tak som to celé cítila a keď si spomeniem ako sme celý deň behali od pohotovosti na chirinu a na gyndu a zase na chirinu a nikto sa na mna ani nepozrel až keď mi večer mm volal sanitku tak sa rozhýbali...no proste veď som bola len tehotná a to k tehotenstvu patrí 😖

tinaki1275
12. mar 2011

@macik27 no ja 5 rokov cas nemam 😒 ale neviem ,neviem..asi by sme to s dvoma vobec neutiahli ..ja by som inac asi aj druhe chcela ..ale to by som sa musela poponahlat .a zase rada by som aspon prve tri roky ako tak bola s malou ,aj tak musim v lete 6 mesiacov makat ..tak aspon v zime si ju uzit..

monline
12. mar 2011

@macik27 uvidíš, možno ani nezabudneš, len sa pozabudnete 🙂) a nebude čo riešiť 🙂

maxara
12. mar 2011

@monline no ved ja viem, ale proste neviem ci si spominas, aka som bola nadsena, ze ja budem rodit a ze budem chciet spontanne a tak.. a teraz akoze chcem to tak isto, ale uz mi lepi.. uz teraz a to este ani vyhliadky na tehu nemam 😒

@dugyna dali sme nakryt, budu cistokrvne

tinaki1275
12. mar 2011

@macik27 to muselo byt strasne.. ☹

macik27
12. mar 2011

@tinaki1275 ja som bola prichystaná jak ja budem rodiť 😀 a nakoniec som ležala na chirurgii na sále a doktor vraví ide sa na gyndu to dieťa musí von ledva som stihla zavolať manželovi

monline
12. mar 2011

@maxara čas ukáže...čo bojíš,...druhý bude ľahší

dugyna
12. mar 2011

@maxara maxi co je to za rasu? nepamatam si hrubosrsty jazvecik? ci sa mylim?

monline
12. mar 2011

@macik27 a už to bolo okolo termínu?

maxara
12. mar 2011

@macik27 a mozno uz je teraz neskoro lamentovat 😉

maxara
12. mar 2011

@dugyna dobre si pamatas dugy 😉 farba diviacia

maxara
12. mar 2011

@dugyna o jednu alebo dve strany spat je fotka

tinaki1275
12. mar 2011

@macik27 hlavne ze to dobe dopadlo .. 🙂

tinaki1275
12. mar 2011

@maxara kedy mate termin?

macik27
12. mar 2011

@monline no podľa knižky 37+1, podľa sona tesne pred cisarom 36+3 ale keď sa narodila tak nevedela sama dýchať ani papať tak hovorili že možno ešte menej...aj som si to potom vyčítala že som mohla ešte pár dní vydržať ale hlavne že je teraz ok 😀

dugyna
12. mar 2011

@maxara jej Ninka je chutna v tom auticku 😉 , ten bledy havisko je zlaty.kolko mate tych steniatok?

maxara
12. mar 2011

@monline no ved spolieham sa na to.. a navyse uz to nenecham len tak, ale booknem si nejakeho normalneho dr.. alebo sa necham viest mojim gyndosom, on bol v soku, ked videl moje medzinozie po 600nedeli.. normalne sa ma spytal, kto mi bol pri porode, povedal mi, ze to sitie, ak som nemala epi, muselo strasne boliet a cely cas krutil hlavou

maxara
12. mar 2011

@tinaki1275 @dugyna Lara ma termin 2.4., ja uz mam nastudovany cely psi porod, aj viem, co mam robit.. tak snad zvladneme. Ten bledy strapaty je Basko, to je nas a ten spic, to je Hasko, to je nasich.

macik27
12. mar 2011

@maxara teda z teba bude pôrodná baba 😀 ja by som sa asi bála a volala veterinára

maxara
12. mar 2011

@macik27 psi by to mali zvladnut sami, ale pre pripad to mam nastudovane 😉

idem na ucho baby, dobru

macik27
12. mar 2011

@maxara dobrú

tinaki1275
12. mar 2011

baby idem aj ja dobru vam prajem..

dugyna
12. mar 2011

@maxara jaj ja ze to su steniatka uz 😀 kolko ich ocakavate ci neboli ste na sone?

macik27
12. mar 2011

@dugyna môžeš aj mňa pridať do tej súkromnej témy? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre