Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katkaking
23. feb 2010

Karolina sa paci aj mne, ale to by u muza nepreslo...

zrzulka
23. feb 2010

No idem radsej prec, s tymi menami je to fakt tazke....ja som mala problem aj s mojim menom. lebo som si vzdy pisala v zdrobnelej podobe (tak je to aj v kalendari) A kazdeho iritovalo ze si tak pisem ale mozem ja za to ze taku podobu mena mam 😀 Joj jak som nemala to meno rada a pozeram ze aj v dnesnej dobe je dost rozsirene...

lucka_o
23. feb 2010

a ako sa volas zrzulka?

maxara
23. feb 2010

zrzulik ved ty mas pekne meno, take dievcenske... moja svokra je JANKA a musi si ho vlastne pisat zdrobnelo, lebo je krstena Janka a nie JANA a to mi pride sproste...

lucka_o
23. feb 2010

maxara to aj moja sestra tak.....a ked jej povies jana tak sa hneva ☹

maxara
23. feb 2010

lucka - ja som mala kamosku Janu a ja som jej jednoducho nedokazala povedat inak ako Jana... nikdy ziadna Janka, Jani nic... proste ona bola taka velka a taka protivna, ze Janka jej hovorila iba jej mama... a tato Jana ma vzdy volala Petka, lebo nevedela povedat R. No a jej mama mi stale nadavala, ze ju volam Jana a ona mna Petka... 😝 😝

katarina7777
23. feb 2010

ja chcem preto kratke meno aby ho ludia pouzivali v originali, lebo ked je meno dlhe tak ho vsetci skracuju a robia z toho rozne skomoleniny.

petrap001
23. feb 2010

a taky Adam sa vam nepaci?? alebo Bruno?? tieto mena zboznujem,ale nemozem lebo adamko je moj bracek a bruno...no moj zosnuly pes 😀 tak strasne sa mi pacilo to meno,ze som nikdy nerozmyslala nad tym nechat si ho na neskor pre deti,ale hned sa tak musel volat pes..takze mi ostal uz len alex.a olivera ma kamoska.aj taka olivia je pekne meno,ale take babky by ju asi volali olivka.strasne 😀 😀 😀 takze ja uvazujem o emme,ktorych je uz sice pozehnane a este sa mi paci laura,sofia a natalia.no je toho vela 😀 😀

katarina7777
23. feb 2010

mne sa dievcenske meno paci aj Elisa, ale v nitre sa tak vola bordel na hlavnej ulici takze by to asi nebolo moc ono.

lucka_o
23. feb 2010

oooooooo tak to nebolo príjemne....mne by sa to nepacilo....., ale zasa trosku smiesne...ked nevie povedat R tak to bolo akceptovane a hnevat sa na to.... a hlavne ak je clovekj dospely...

mne mozu hovorit lucia a lucka...inak nie akurat mnzel mi vravi lucík....

katarina7777
23. feb 2010

ja keby mam dievcatko tak dam saru alebo stellu, lebo by sa mi hodili k priezvisku...

petrap001
23. feb 2010

maxara,no ja strasne neznasam ked ma niekto vola Peta.to je take tvrde.petra je taky neutral.este ze tu v irsku nase zdrobneniny nepoznaju,takze som len petra a nic ine 🙂 a moj mily ma vola pepiniatko,sice ako male decko ale lepsie ako peta 😀 😀

lucka_o
23. feb 2010

katarina....ja som mala pre prve vybrate Stella, ale kedze sme o babo prisli....tak automaticky ine mena...

katarina7777
23. feb 2010

lucka to ta chapem ze chces ine meno... teraz mate jednu hviezdicku tam hore

maxara
23. feb 2010

no akurat som chcela napisat, ze sestra ma nahovara na Stellu a pre chlapca mi chcela nanutit Artura 😉 hlavne ze svojim dala Matej a Jakub

katarina7777
23. feb 2010

dneska som si kupila tehotensku podprsenku lebo z tych mojich mi uz vsetko kypelo a musela som si kupit o dve cisla vacsiu jak povodna velkost... dufam ze uz viac neporastu lebo budem musiet nosit batoh s tehlami na chrbte 🙂

maxara
23. feb 2010

petrap nastastie na strednej sme boli dve, ja Petra a spoluziacka Peta... 😉 som si to tak zariadila... a druha spoluziacka sa volala Brona a v Nemecku ju volali Bruni (tvrdo), sa jej to pacilo...

katarina7777
23. feb 2010

ozaj a Paulina sa vam nepaci? Ja mam sestru a neda sa jej skaredo povedat.

kafoditka
23. feb 2010

Len tak na odlahcenie a inspiraciu: mojho otca kolega dal svojim dvojickam mena Hermiona a Eunika! 😲 😲

katarina7777
23. feb 2010

kafo ten kolega bol asi fanusikom Harryho Potera 🙂

kafoditka
23. feb 2010

no katka neviem, tie baby maju dnes 10rokov 🙂

maxara
23. feb 2010

kafo tak toto bol klinec 😀 mna byvaly kolega nahovaral na Ignaca, lebo jeho velmi dobry kamarat sa vola Ignac Cverna

petrap001
23. feb 2010

noo tak artur je velmi pekne meno,to ma nenapadlo.a svagrinu mam Bronu.inac my v rodine mame celkom pekne mena,lebo je tam vela deti..takze ja mam vela odsadenych 😖 ako napr.simona,filip,sara,kristian,nela,sona,nikita,tana,alexandra,jakub.
takeho samka by som nedala,mala som bratranca,ktory sa narodil v 6.mesiaci a zomrel a aj byvaly spol.bol samko a zomrel..tak to uz len z toho dovodu.niektore mena su proste pekne,ale hned vas napadne nejaka suvislost s urcitym menom a ked je to zle tak o takom mene ani nerozmyslate.alebo osoby,ktore nemate v laske 😀 😀 mozu mat aj najkrajsie meno..no smola 😝

a mne prsia vobec akosi nerastu ☹ ☹ tak som sa tesila 🙂 tak dufam ze casom to pride,lebo niesom az tak velmi obdarena ako by som chcela 😀 😀

katarina7777
23. feb 2010

kafo tak to je naozaj potom zahada ze odkial ich ma 🙂

petrap001
23. feb 2010

ignac cverna?? tak to je pecka meno 😀 😀
ja som mala susedu co sa za slobodna volala prokopicova a ked sa vydala tak svincakova.no smola na priezvisko 😅

kafoditka
23. feb 2010

katka, no to neviem, ale on je celkovo taky "čapnuty" 😀 😀

maxara
23. feb 2010

no niektori ludia maju proste smolu 😀 😀 😀

kafoditka
23. feb 2010

moja kamoska sa za slobodna volala Micakova a ked sa vydala, tak sa vola Macikova 😀 😀

katarina7777
23. feb 2010

petra ked si pisala o tych Samkoch, ja som bola asi pred rokom u jednej liecitelky (co ja som im veru nikdy neverila), ale pomohla mojej mamine s chrbticou, tak som isla,a ona mi povedala ze niektore mena neni dobre davat a z chlapcenskych mien mi spomenula Samka, suvisi to s numerologiou, ze byvaju viac chorlavi... inak mi povedala ze oktober, november je pre mna idealne obdobie na otehotnenie a to bol marec a ja som si myslela ze v tom case budem uz s velkym bruchom a nakoniec som otehotnela 1. novembra... nahoda? neviem...

maxara
23. feb 2010

a moja kolegyna sa volala Katka Mačičková a jej otec bol znamy doktor a volal kvoli nejakemu konziliu s doktorom z inej nemocnice, konkretne s Dr. Myšičkom... Mysiska si asi tri telefonaty myslel, ze si z neho strielaju 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre