Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
15. mar 2011

@mirka285 ja som tiez leniva, ale raz za cas ma chyti taka myslienka 😀

zrzulka
15. mar 2011

@maxara jeeeeeej maxi ty si sikula, ta sita macka je perfektna.... Skoda ze ja na taketo veci nie som... ☹ to si rucne sila???ci na sijacom stroji? a o co sa hlasuje, poslem hlas ked hodis link lebo ja precitala len posledne dve strany tak som mimo obraz aj zvuk 😒

zrzulka
15. mar 2011

@maxara jaj a cim si tu kocku vyplnala? tym runom ci gulickami?

zrzulka
15. mar 2011

@mirka285 este ta ta kalenetika furt drzi??? 😕 😕 😕 tak to obdivujem tvoju vydrz...ze klobuk dolu pred tebou....kazdy den cvicis? ja som cvicievala 5 tibetanov ale to bolo este pred malou, rozmyslam ze opat zacnem nieco so sebou robit sa citim furt unavena, mlandrava... vsetko ma neskutocne vycerpava 😒

zrzulka
15. mar 2011

@bambola Maťka je chora ci len zubky trapia? my tiez soplikujeme ale teplotu nema, obe deti nadchu chytili. Tak len im kvapkam nosy a odsavam .... 😒

tatianka.g
15. mar 2011

@mirka tak to klobuk dolu a kolko denne cvicis? a ako hodnoti svoje cvicenie kafoditka? tiez sa jej uz podarilo schudnut? ona myslim cvici tie 8 minutovky

zrzulka
15. mar 2011

@maxara uz som ta nasla na Bonprixe a zahlasovala, ta foto je inak perfis, optimisticka.... krasna....

maxara
15. mar 2011

@zrzulka http://slovakia.vip-yourself.com/index.php?inha...
hasuje sa za mna 😀 uz mam 45 hlasov.. 😀 ale ta prva ma vyse 1000.. 😒
macku som plnila vatou, lebo nic som doma nenasla.. ale do tej vacsej dam molitan

mirka285
15. mar 2011

@zrzulka
@tatianka.g no cvicim 4 krat do tyzdna,trva to presne 1 hod 20 minut a dnes su to presne 4 mesiace co cvicim...stale ma to drzi,lebo som sa chcela navliect spat do svojich veci,mi bolo luto tych drahych handri 😀 este mi treba dve kila schudnut a uz to bude super.... @kafoditka neviem ako na tom je??

maxara
15. mar 2011

@zrzulka to je predsvadobna 😵 stastna

tatianka.g
15. mar 2011

@mirka fuuuha 1hod 20min to je dost, to by sa mne asi nepodarilo dostat od maleho 🙂

tatianka.g
15. mar 2011

@maxara 🙂 a posvadobna je hadam este stastnejsia

maxara
15. mar 2011

@tatianka.g potom este svadobne mam take vesele a stastne..a posvadobne ,.. az po Ninusi 😀

mirka285
15. mar 2011

@tatianka.g no ved ja cvicim vecer ked mala zaspi,cez den ani ja nemam sancu..

zrzulka
15. mar 2011

@maxara uz mas 47 😉 a sila si ju rucne ci strojom???

monline
15. mar 2011

@maxara zahlasované
Ja dnes fungujem od šiestej, keďže malý po kojení nezaspal, až teraz som ho face to face uspala na rukách a uložila..uslintaný je, mňa bolí prso už od noci, pred jednou som ho kojila, aby vytiahol hrče z neho, ustúpilo to, ráno vypi druhé a teraz toto ľavé zase bolí, len trocha z neho pil..akosi mi odmieta kojenie, naschvál som mu dala len polku výživy, nech má hlad, ale i tak nevypil všetko ☹ Teda- len dúfam, že to nie je zápal ☹

zrzulka
15. mar 2011

@mirka285 4 krat do tyzdna?No dost teda... ale to uz si si aj zvykla za tie 4 mesiace hadam. No jak tak citam tak sa tusim vratim k tym tibetanom 😀

zrzulka
15. mar 2011

@monline mlieko musis odsat ak ti nevypije,resp. malo pije lebo to moze prejst naozaj do zapalu.... 😝 tie hrce nahrievaj , musis ich rozmasirovat a hlavne ak sa da oddychuj!!!!

http://dojcenie.wordpress.com/2010/01/02/upchat...

mirka285
15. mar 2011

@zrzulka no ja mam dost pevnu volu,a ked si nieco zaumienim tak to musi byt...ja sa necitim dobre s kilami navyse,ale ti poviem,ze veru to nejde tak lahko dolu ako za mladi,tento rok mam 35 rokov co uz je sakra dost ☹
@monline Mon snad to ustupi a nebude to ziadny zapal

zrzulka
15. mar 2011

@mirka285 A ja chcem pribrat to je ten opacny extrem...zase mi ""pada" oblecko co som nosila pred tehu 😢 cvicit chcem hlavne kvoli tomu ze sa citim dost vycerpano...tvoju pevnu volu obdivujem ja som zase taka ze chcem vediet vsetko hned aj mat hned.... ked nevidim vysledky stracam zaujem i motivaciu 😝

biba25
15. mar 2011

Ahojte baby, väčšinou vás len čítam, a chcem sa vás opýtať ako máte v takomto počasí, ked je vonku 12-15 stupnov oblečené detičky v kočíku, ak indú spať, moja bola vo fusaku a nechcela zaspať svokre, a tak spustila strááášný plač, tak neviem či to bolo teplom, alebo svokrou, lebo už s nou nebola mesiac vonku.Ď.

zrzulka
15. mar 2011

@biba25 maly je vo fusaku takze ja ho obliekam len nalahko lebo on sa dost poti. uz mu nedavam pancuchy a len sveter s tensou ciapkou. ked nie je vo fusaku tak mu dam pancuchy a na sveter vestu

mirka285
15. mar 2011

@biba25 aj ja som uz vcera fusak odlozila,ale pancusky mame,na tom teplacky,mikinu,bundicku,a prikryla som len nanoznikom..
@zrzulka no vidis ja by som ti hned aj tri kila moje darovala 😉 ty aj Bambi ste presne take typy co mozte jest kolko chcete a aj tak budete stale stihle,tak bud rada...

zrzulka
15. mar 2011

@mirka285 bud kamoska a posli 😉 😉 😉 neboj nevratim 😀 no veru mozem zrat od rana do vecera a nist...ale tak este neznamena ze stihla jak lan aj umriem 😉

bambola
15. mar 2011

@tatianka.g ja cvicim 4x8minut , prve dva tyzdne som kazdy den a teraz tri tyzdne kazdy druhy. zatial nevidim, ze by sa mi rysovalo brucho ale citim sa lepsie, nie taka dolamana a aj citim, ze uz niesom taka roztekana, ze proste sa mi spevnilo co to 😅
@monline ja som mala tiez teraz par dni nahrcene prso ale mne sa to stava bezne, ak je to uz neunosne tak mi mm rucne vytlaci 😀 odsavacka mi v tomto nepomoze 😉 a niekedy prejde behom 2-3 dni
@mirka285 @zrzulka baby ja nechcem nikoho provokovat ale ja uz mam zase 46kg a to som sa vazila oblecena 😒 ja sama sebe sa tak nepacim , hlavne v plavkach, ale co narobim. a pritom na brusku vidim, ze to nie je to co predtym, ze tam mi treba spevnit. dufam, ze ked zacnem behat tak priberem trosku 😅

vierkaha
15. mar 2011

@mirka285 naše obrúčky stáli 9.000 skk, ale my máme len také obyč. mne sa nejako žiadne nepáčili 😕
Inak ja som dnes začala delenú stravu - tým si naštartujem trávenie a potom to už pôjde, len neviem ako sa vzdám sladkej kávy ja si dávam 2 lyžičky cukru a dnes som po 100 rokoch pila bez 😝

MM sa cez víkend rozhodol, že prerobí digestor - teraz ho máme von cez stenu, ale má nervy že je všetko cez neho počuť, tak ho ide dávať cez strechu von. Ibaže musí prevŕtať hornú deku čo mu samozrejme vôbec neišlo a ešte zlomil aj búracie kladivo 😒 tak zajtra musí prísť nejaký pán čo má na to stroj ale s tým keď sa vŕta tak vraj z toho tečie voda, aby sa neprášilo čiže sme museli dať dole horné skrinky z linky a potom budeme musieť aj maľovať lebo mi tá voda určite posteká po celej stene 😠 som mu už včera aj povedala, že ma z neho drbne, lebo miesto toho, aby sme to tu konečne dokončili tak mi z domu robí čím ďalej tým väčšie stavenisko 😠

mirka285
15. mar 2011

@bambola Mati ak mam byt uprimna,taku postavu ako ty by som nechcela mat,radsej budem mat dve kila navyse,ale zato mas nohy v pohode,tie mas pekne,ty vlastne si vychudnuta od pasa hore 😀 baby vzdy je to tak ze chceme to co nemame,ta co ma rovne vlasy chce brckave a naopak,to sme my zeny...ja mam brutal celulitidu a je to nechutne,no co narobim?

mirka285
15. mar 2011

@vierkaha no drblo by ma,ja strasne neznasam,ked sa nieco v byte preraba...ale ked je to uz urobene a aj upratane tak som spoko..

denisse
15. mar 2011

@mirka285
ja budem mat v juli 36 🙂

gabika41
15. mar 2011

@vierkaha ...no mas doma sikulu...lebo buracie kladivo zlomit to uz chce chlapa 😀
..definitivne som dneska pochovavam lboky koci,lebo mala my uz v nom vobec nechce spat....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre