Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
15. mar 2011

@gabika41 no neboj, realne mi to hrozi 😉 ved zsr idu prepustat a nas pravdepodobne uplne zrusia 😒 ale nejako mi to zatial zily netrha 😀

zrzulka
15. mar 2011

@maxara ja si tiez hovorim ze sa nevratim, pracujem na tom aby sa mi tento moj sen aj vyplnil.... 😉

gabika41
15. mar 2011

@maxara ...ved pozri,pokial planujes druhe dieta,tak mas relativne dost casu si najst nieco ine....a to odstupne bude len pekny bonus... 🙂

merikac
15. mar 2011

@zrzulka viac krat za den idem domov- mam to blizucko,,,mala je zlata, nasi su na dochodku a zvladaju to,,iste by som ju do jasli nedala,,to by aj mne chodili kadejake myslienky po rozume,,,tak sa len sebazdokonaluj,,,,,vsetok cas venovany detom sa iste raz v dobrom vrati,,,,,,,,

bambola
15. mar 2011

dievcata chcela by som malej dat usit vlozku do golfacu, poradite mi ktore dve latky? rozmyslam nad tou so slnieckami, ale aj ti sasovia sa mi pacia a neviem ci by nemala byt jedna strana taka "neutralna" ako pasiky co su tam. prikladam aj foto golfacu aby ste vedeli tie farby porovnat dakujeeem 🙂

PS tam kde je viac pasikatych latok tak ta v strede co je ruzovo ladena 😉
PS tie slniecka a sasovia sa mi pacia aj preto, ze tam nie je dominantna ruzova, cize golfac uplne zmeni sat 😉

maxara
15. mar 2011

@gabika41 no len ci sa zadari druhe 😒

merikac
15. mar 2011

@bambola slnieckova+ tak pva jemno pasikava............juuj Matka je ake malunkata v tom golfaci,,,,,,,,,,

macik27
15. mar 2011

@bambola tá s tými šaškami je pekná ale pripadá mi byť taká málo výrazná aby sa v tom kočíku nestratila je by som asi volila tú so slniečkami 🙂

maxara
15. mar 2011

@bambola ja som si dala uz usit a vybrala som si tu pri zmensenom nahlade druhu fotku a potom este taku modru so zltymi zvieratkami.. akoze nech mam dve rozne uplne.. a veeeelmi sa mi paci ta zlta pasikava, tretia foto zlava prva latka na nej a aj tie slniecka, ale to je asi potom podobne

bambola
15. mar 2011

@merikac ehm, co je jemno pasikava 😅
@macik27 navyse som si prave uvedomila, ze ti sasovia su biely, to asi neni moc stastny napad 🙄

cigaretka5
15. mar 2011

@maxara maxi a ak sa dobre fiktivne zamestnas po RD mozes dostat aj peknu podporu

merikac
15. mar 2011

@bambola ta, kde prevlada zlta,,,ked zvacsim foto, mam ju hned prvu v tom mixe paskavych

maxara
15. mar 2011

@cigaretka5 nechapem 😅

maxara
15. mar 2011

@cigaretka5 cigi a ty sa nechces pripojit k nam? nejako nereagujes

bambola
15. mar 2011

@merikac ok 😀
tak asi slniecka a tie pasiky ruzovo-zlte

cigaretka5
15. mar 2011

@maxara ja popri vas robim takze citam mozno opozdene, to bolo k tomu ze mozno prides o robotu........ Len akurat riesim s jednou kockou ze pomaly ale isto konci RD a ako sa da zvysit podpora v nezamestnanosti ......
tak reku ak nahodou po skonceni MD nebudes mat robotu a bude to ako teraz da sa pekne odrbat stat a dostat maximalnu

merikac
15. mar 2011

@bambola 😕 tie hrube zlto ruzove?

maxara
15. mar 2011

@bambola podla mna meri mysli tu foto co su tri rozne pasikave latky, tak tu prvu zlava 😉

maxara
15. mar 2011

@cigaretka5 aha, tak to mi potom vysvetlis, napr v piatok?

cigaretka5
15. mar 2011

@maxara jaj ani nevime o com sa bavite , nejake stretko? ja dorabama danove priznania a tak stiham kazdu desiatu stranu..... to vis koniec marca sa blizi a dane platiti nechce nikto tak oprimalizujeme jedna radost

cigaretka5
15. mar 2011

@maxara v piatok? by aj teoretocky slo? v sobotu mam klienta ale v piatok by to slo kedy a kde?

gabika41
15. mar 2011

@maxara ..aby si sa necudovala ako rychlo... 🙂

maxara
15. mar 2011

@cigaretka5 v piatok u nas.. inak to stretko vzniklo na tvoju pocest, lebo si prejavila zaujem o stretnutie, ja to tu zorganizujem a ty citas kazdu desiatu stranu? 😀 😀 😀

merikac
15. mar 2011

@maxara 😵 ano Peti, presne tu myslim,,taka jemnunko vyrazna 😀 .....a je v nej aj nejaka bordova v tom ci aka,

maxara
15. mar 2011

@gabika41 no Gabi, kiez by si mala pravdu.. na Ninusu sme cakali tri roky 😒

maxara
15. mar 2011

@merikac myslim ze je hneda.. a vyzera perfektne.. ja som ju chcela tiez, ale mm protestoval, cize ja mam tu hrubu ruzovozltu

merikac
15. mar 2011

@cigaretka5 tak to stym ofajkom statu som zvedva aj ja ako sa to da 😕

cigaretka5
15. mar 2011

@maxara no zial koniec marca sa blizi ale slubujem koceny ze dorazim, kedy a kde? idem aftom z BA tak ak ma niekto zaujem vezmem

macik27
15. mar 2011

@cigaretka5 no mňa by tiež zaujmalo ako zo štátu vytiahnúť nejaké to euríčko 😀

maxara
15. mar 2011

@cigaretka5 no ty asi vies, kde ja byvam, nie? poslem ti do IP zajtra podrobnejsie. kazdopadne tento piatok o kolkej chces, najlepsie uz doobeda, cca o 11?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre