Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
17. mar 2011

@maxara pche, povedzmu, ze kozmopsychenergosugestolog je nezabudnutelny a ze si ho on nemoze zapamatat tak ja za to nemozem 😀

katty17
17. mar 2011

@katka55 - kati, nezdviha teraz. zavolam mu neskor a dam ti vediet. jasne ze poznam majku 🙂 uz dlheeeee roky. 🙂 odkial sa poznate?

katty17
17. mar 2011

@maxara - peti mam jednu otazocku kedze si pracovala v hotelierstve. nevies mi poradit nejaky skvely velkosklad s drogeriou a cistiacimi prostriedkami? je to taka otazka odveci MK ale teraz to surne potrebujem. 🙂
alebo aj ine baby, neviete poradit? 😉

katka55
17. mar 2011

@katty17 oki, dakujem. my ideme teraz plavat, tak sa ozvem neskor. s maruskou a jurajom chodil mm do autoskoly pred 100 rokmi a ja ich poznam cez mm a nejako sme si sadli 😉

kafoditka
17. mar 2011

Baby tak uz sme naspat...Polus totalne sklamanie, Mango aj Chantall velke ako krava a jedine schopne saty tam nemali...
@mirka285 buduci tyzden dostavaju tovar v pepe a zrovna tento typ rifli by im mal prist, tak mozes skocit kuk..

aalexis007
17. mar 2011

@maxara 😀 😀 😀 😀

aalexis007
17. mar 2011

Kto je z Ba a ide zajtra k maxi na stretko - nejdete dnes do Ikei ???? 😲 😀 😅

luludi
17. mar 2011

ahojte 🙂 ,

mam navarene, pozehlene, poprane a triedim veci, co su bubovi male, zajtra by mu mali prist vecicky, co som objednala, tak sa tesim.
bubo po 4 dnoch konecne zjedol ovocie na desiatu - hrusku, to je jeho oblubene, som zvedava, ci zje aj nieco z obeda, ten moj maly zazrak. Dnes sa pokusa posadit a nedari sa mu, tak je nervnyyyyy 😀 ale snazi sa, fesak moj

maxara
17. mar 2011

@bambola Bambi, mas tam chybu 😉 (psychOenergo...) tak nie ze sa pomylis pri vyslovovani, mas len jeden pokus 😀

maxara
17. mar 2011

@katty17 ani za svet si nemozem spomenut na ten nazov, ale je to tam ako entozeleziarstvo a prespor.. a inak sme museli brat z vopred urcenych, ako statny podnik 😒

mirka285
17. mar 2011

@kafoditka ok,pojdem kuk....ja som sa prave naobedovala,lebo cakam mojich chlapov a ich nikde,navarila som super masko s ryzou a salatikom,povysavala som byt,povytierala dlazky,idem nakrmit Lindu,pre nu som varia spenat cera a isla by som na prechadzku trosku,len u nas prsi ☹

tutifruti
17. mar 2011

Caute baby... tak ja som sa 100 rokov neozvala.... Ale ked mám cas, tak uz neni síl... 😒
Sem tam som nakukla, čo to prečítala ako sa máte, fotky poobzerala....
Nás furt trápia nejaké choroby... bud baby, Šimonko, alebo ja.... no a tak to ide dookola.... ˇ

Šimonko je ináč riadny "kvások".... len na chrbte leží a mama "porieš ma".... Pohnúť sa od neho nemôžem ani na krok.... reve pri každom, ešte aj pri Romanovi.... no našťastie Alžbetka je moja pomoc, pri nej aj chvíľu vydrží sedieť ticho.... a hrať sa....
Moc toho nenaspí cez den, ale ked čítam, tak je to aj u vás rôzne.... , no a kedze kojím, tak toho zasa ja nenaspím moc v noci....

Ale kedze uz bolo pár pekných dní, tak som naberala energiu a dúfam, že slniečko sa znovu ukáže 🙂

katty17
17. mar 2011

@mirka285 - miri ja som teraz u nasich a mala tak velmi plakala od unavy tak ze ju supne do kocika a pojdeme von. no hned ako za par sekund zaspala som sa vratila lebo tu neskutocne prsalo :( bleeeeeeeeee.
@maxara- peti ak si spomenies na nazov tej spolocnosti daj vediet. lebo co som nasla na nete tak nikde nemali komplet objednavku ktoru potrebujem rezervnut . a nechcem to objednavat v roznych firmach ☹

bambola
17. mar 2011

@aalexis007 spytam sa mm ci naaaahodou dnes nepojdeme lebo potrebujem odtial nejake drobnosti. co by si potrebovala 😉 (ale nic neslubujem)
@mirka285 ja som tiez chcela ist von a kukam a leje ako z konve , som myslela, ze len trosku, to by som sla 🙄
@maxara to bola len mechanicka chyba ale urcite si bola stastna, ze si ku tam nasla 😀

katty17
17. mar 2011

@katka55 - kati, tak vraj tie sicka maju prist o cca dva-tri tyzdne. a romerku king plus 2011 maju.

gabika41
17. mar 2011

@bambola no my ked sme boli kocik kupovat,tak babenka hovori ze su vanicky robene tak,ze v 6 mesiaci treba ist do sportiaka.....mala je celkom slusne velka babizna,ale do sportovej casti som ju dala az teraz a myslim si ze je to tak akurat....zalezi na tom,kedy sa mimi narodi,ked na skoru jar ok...ale ked tak ako nam v juli,tak vanicka musi byt dost velka aj na normalny fusaka+dieta.... 🙂

aalexis007
17. mar 2011

@bambola jééééj, ty si zlatá 🙂 Jasnačka, keď nič, tak nič 😉 😉 poslala som ti IP

mirka285
17. mar 2011

@gabika41 ked ti decko vresti,a nechce byt v kociku aj velka vanicka ti je naprd...a vacsina dnesnych deti taka bohuzial je,su zvedave,chcu vidiet von,ja som mala vanicku tak akurat a aj tak sme od 4,5 mesiaca v sportiaku lebo Linda vo vanicke nechcela lezat,takze ci je velkost vanicky pri vybere kocika az taka dolezita je dost diskutabilne...

bambola
17. mar 2011

@gabika41 moja je v sportaiku od zaciatku 😉 a vyzdvihnuty o jeden stupen mala od 4.mesiaca ako mirka pise 😉 ale napriklad doma u nasich mam taky stary kociar a ten ma obrovsku vanicku a v tej jej nevadi byt a perfektne tam pospi:😉

aalexis007
17. mar 2011

@bambola tak si nemusíš robiť starosti, lebo mm povedal, že cez víkend skočíme do BA. 🙂 Ale inak veľmi pekne ďakujem 😉

bambola
17. mar 2011

@aalexis007 zlaty 🙂

tinaki1275
17. mar 2011

@maxara co si presne robila? nejako mi to uniklo ...

katka55
17. mar 2011

tak my sme uz vyplavani 😎 @katty17 dakujem velmi pekne za infosky 😉 ale je to divne, ze oni su obchod, ktory sa vola PP a kocik dostanu medzi poslednymi?! 😕 no neva.
@bambola a ja ze nenapadne pripojm moju ikea objednavku tvojmu mm a vy ste ma s @aalexis007 takto zrusili 😀 😀 no a na tu masaz sa treba objednat normalne u masera, ze cislo je na nete, tak mu idem zavolat, nech na to nezabudnem. trva vraj 20 min. a baby masaz treba tiez objednat, ze to zvyknu davat po kupani, ked su deti vyhriate zo sauny 😉

katty17
17. mar 2011

@katka55 - kati a inde tie kociky uz dostali? lebo cosi mi splietal do mobilu ze oni ich dostavaju prvy. tak netusim .
ozaj baby, uz aj my zaciname chodit od 4.4. na plavanie. aj s adelaine a malym riskom 🙂

katka55
17. mar 2011

@katty17 ano, v babymarkete ich dostali uz pred dvoma tyzdnami, len nie nasu farbu. a chcela som ho brat od nich, lebo boli fakt mili... no neviem 😒

katty17
17. mar 2011

@katka55 - kati tak chod osobne do toho auparku a popytaj sa kde je problem. a ak sa ti to nebude pozdavat mozes rezervaciu zrusit. vraj s tym nerobia problem 🙂

tinaki1275
17. mar 2011

@katty17 teraz som zaregistrovala ze aj ty chces loolu ,ja ale uvazujem o loola up ,akosi mi je sympatickejsia predstava ze riadim len jednou rukou .. 🙂 ktoru farbu si si vybrala? ja som nasla intense red za dobru cenu v nemecku cc a240 eur..a potom tuna v grecku tu kid art za 259 ...

vierkaha
17. mar 2011

@kafoditka nie som si istá či to bol tvoj ujo, ale na TA3 práve dávali správu o mužovi nakazenom prasacou chrípkou čo leží v kysuckej nemocnici 😕

katty17
17. mar 2011

@tinaki1275 - mati mna zatial zaujali tri kociky a jeden z nich je aj lola up .konkretne ten z prilohy.
nevidela si ho nazivo v tomto farebnom prevedeni?

katty17
17. mar 2011

@tinaki1275 - mati mozes mi poslat link kde si ich videla? lebo co mam ja tak tam take nazvy farieb ake udavas ani nie su.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre