Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
18. mar 2011

@macik27 preco?? 😕

@katarina7777 matka roka 😀 trupka.. moja kamoska volala svoju matku alkacku gazdina roka 😀 😝 😔
je sice fakt, ze mam dodrbany monitor na ntb, ale super vyzeras 😉 a Leo ani nehovorim 😵

monline
18. mar 2011

čaute, myslím na vás celý deň,že ako sa vykecávate, nemala som čas nakuknúť sem, ale už som tu, aj na panelák kašlem, idem pozrieť fotky od bambi

zrzulka
18. mar 2011

baby caute... ze pokracujeme v rozhovoroch tu na MK 😀 😀 😀 tusim okrem nas zucastnenych tu nikoho niet....
maxi skvely report zo stretka ani nemam co k nemu dodat. Hadam len tolko ze ti veeeeeeeeeeeeeelmi pekne aj takto verejne dakujem za odvoz. veruze si mi to hodne ulahcila lebo stepovat hodinu na zastavke s 2 detmi asi by ma kleplo... takze este raz vrela vdaka si mi to ulahcila... A kedze teraz vies kde byvame tak ak sa nahodou niekedy budete nudit (co v tvojom akcnom life asi nehrozi)radi vas privitame u nas... samoska aj ostatne babulky... nemame to tu take priestranne ako u maxi ale sak sa potiskneme. jak sa sa vravi dobrych ludi sa vela zmesti....Bolo skvele...

@katka55 a teba som rada spoznala, priznam sa ze tu vo fore som ta velmi neregistrovala kedze ja som len taky "obcasnik" co je skoda lebo si velmi mila a prijemna mamina. patko je uzasny okanik....

maxara
18. mar 2011

@katarina7777 neee co si, uz dlhsie to o nej viem.. 😀 ale akoze mna to bavi pozerat, len mi lezie ta mrzana na nervy

zrzulka
18. mar 2011

@katarina7777 skvele fotky kati, maly je uzasny ako vzdy. kde ste to boli? som to nejako prehliadla...

macik27
18. mar 2011

@maxara no neviem nájsť 😖 kde sú 🙂

maxara
18. mar 2011

@monline uz si doziarlila a dozavidela? 😀 pokukaj fotky a prosim nekomentuj moje hrozne bambifotky 😔

@zrzulka 😀 nemas zac Leni, ved cosi.. ani sme nevedeli kedy ide a myslim, ze ak si bola aspon spolovice tak unavena ako ja, tak by to bola samovrazda.. resp z mojej strany tebavrazda 😅

maxara
18. mar 2011

@macik27 su u bamboly.. ja som este nedavala, az zajtra, lebo nemam ako 😒

maxara
18. mar 2011

@macik27 musis bambi poziadat o priatelstvo 😉

monline
18. mar 2011

@maxara no keď ma žiadaš nekomentovať, tak rozhodne neposlúchnem 🙂))

macik27
18. mar 2011

@maxara ahaaa, len či bambi bude súhlasiť 😀 😀 😀

maxara
18. mar 2011

@monline no ty si poklad Mon 😀

@macik27 no to uz neviem 😀 ona je strasne arogantna a namyslena, takze asi nebude suhlasit 😀 😀 😀

Inak baby, dosla mi dnes ta vlozka do kocika a je kraaaaasna

bambola
18. mar 2011

@macik27 no neviem neviem 😀

macik27
18. mar 2011

@maxara a sakra to musím čakať na foto do zajtra ?
@bambola či?

bambola
18. mar 2011

@maxara ocuj ty trapna koza 😠 nesir tu o mne pravdu 😀

maxara
18. mar 2011

@bambola me-e-e ja??? 😀

macik27
18. mar 2011

@bambola krásne fotky a hlavne tie momentky 😀
@maxara úžasné papuče no ja by som sa v nich asi zabila 😀

maxara
18. mar 2011

@macik27 no ved aj ja v nich chodim tak obkrocmo.. hlavne preto, ze su o 5 cisel vacsie ako by boli moje. 😅

katarina7777
18. mar 2011

@zrzulka boli sme v dubaji a hned by som sa tam aj na mesiac - dva vratila 🙂

@maxara ale sak onurove modre oci vyvazia tie ulizane sehine vlasy a jej blbe dvojhodinove pohlady 😀 Inak maxi vidis tu strategiu zakryvania negativnych bodov na mojej fotke? leo zakryva brucho, satka celdu,boky a zadok a este som to poistila tym ze je z dialky 😀 tomu sa hovori strategicke planovanie 😝

maxara
18. mar 2011

@katarina7777 Kati, akoze strategiu mas perfektnu, ale mne by nestacila 😖 podla tychto bambinych fotiek som prave usudila, ze najblizsie stretko na ktorom sa zucastnim bude ked budem mat 65 kil 😒

maxara
18. mar 2011

@katarina7777 a inak Sehra mi leze na nervy hlavne tou jeblou povahou, ved to sa uz neda.. ide sa ospravedlnit, on jej povie, co mu vadilo a ona sa orazi a naziape na neho a este aj odide, ked on navrhne, nech sa porozpravaju o tom?! ved to je cista p..a 😖 😠

katarina7777
18. mar 2011

@maxara no scenarista sa na nej chuderke dost vyburil 😀 Inak ja tie zelene pancusky vyzadujem aj na nitrianske stretko, lebo inak nedojdem ! 😠

zrzulka
18. mar 2011

@maxara ja skor kvoli miske lebo ona vobec nespala tak som sa bala ze bude cirkusovat ... hned ako sme prisli som ju ulozila a zaspala 😀 ze akcny den mala ... ale inak dik za tip na sedacku ani som nevedela ze nieco take existuje... ideme ju kupit miske ale tu od 15kg nam by uz pultik bol zbytocny a pato zdedi romerku po miske. ta je skotro nova. mame ju od leta... dokonca muz pozeral testy a je bezpecnejsia ako romerka co ma teda fakt ze dost prekvapilo... takze vdaka aj za to 😉 😉 😉

tinaki1275
18. mar 2011

@katarina7777 Krasne fotky ..a ty si teda trupka ty nemas co skryvat ..to uvidis zakryvanie na mojich letnych fotkach .. 😒kedze som sa este na ziadnu aktivitu nevyprovokovala.. 😒
@maxara idem hned skontrolovat tie tvoje pancusky /puncosky 😀

monline
18. mar 2011

@maxara ja šehru vôbec nepozerám...ale rozhodne to nie je typ úspešnej architektky (toto slovo neviem nikdy vysloviť, ešteže ho viem napísať) 😀

@katarina7777 nechápem čo ty vlastne maskuješ? 🙂) krásne fotky..a určite prekrásne zážitky na celý život

monline
18. mar 2011

@tinaki1275 také pekné pistáciové má 🙂

zrzulka
18. mar 2011

@katarina7777 tak to ti verim ... urcite to bola sqela dovolenka 😉

maxara
18. mar 2011

@katarina7777 akozeeeee mam ist za Fionu aj po ulici? Ti pipi? 😀

@zrzulka o5 nemas zac 😉

@tinaki1275 no chod 😀 ale tie fialove sa mi hodia viac

@monline no ano, je to nejaka schiza

vierkaha
18. mar 2011

konečne som sa sem dostala a mrkla foto - sú parádne len ja som na nich cez celú fotku 😝

TIe čo ste neboli máte čo ľutovať, lebo bolo supééér. Ja len dúfam, že kočky zo mňa nebolí hlava, lebo som bola vo švungu a občas aj mali problém ma prerušiť. 😅

Inak do teraz tu bol mm bratranec a prišli nás pozvať na svatbu - bude v máji a ja dovtedy musím so sebou niečo urobiť máte nejaké tipy ako dať dole 20 kg za 2 mesiace (mám na mysli niečo menej drastické, ako je orezanie všetkého prebytočného 😀 )

@zrzulka a do kedy spinkal Paťko ?

maxara
18. mar 2011

@monline alebo anizove.. teraz neviem presne 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre