Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
24. feb 2010

oacka...pofotiiim,ale brusko maaam straasnee...a hlavne samu striu.....neni take pekne sumerne...

oacka
24. feb 2010

agi, tu sa takto rozhovoríme bežne! a nevieme prestať. 😀 😀 😀 počkaj, keď dorazí maxi! 😀 aj ja som bývala fajčiarka, a veru asi dvakrát som si na začiaatku tehu zapálila,ke´d som už vedela,že som tehu, neodolala som stresu. a minule som tiež dostala chuť,ale prešlo ma to, radšej som si otvorila nealko pivo. 😀 skús sa trénovať v odolávaní nejakou náhradou, trebárs tým jabkom alebo bonparom, mňam!

sunnygirl
24. feb 2010

agika
pofoť............ 😉 ceme vidieť

oacka
24. feb 2010

ale ako sa naučím správne dýchať, alebo tak? to stále ukazujú vo filmoch...

agika1982
24. feb 2010

nooo niekedy to mas v knihach....a co my kocky vraveli,tak pri porode ti povedia ako dychat a tak...sunny...o chvilku pofotim...len teraz musim varit....teda len vecicky pofotimmmm

oacka
24. feb 2010

a čo dnnes varíte, ja by som chcela dačo bez mäsa,ale nemám inšpiráciu...

agika1982
24. feb 2010

oacka,ja robim rizoto a predvcerom som prvykrat varila bryndzove halusky..a vysli mi

oacka
24. feb 2010

rizoto je veľmo dobrý nápad, agi, len škoda, že tam nejde nič kyslé... iba ak kyslé uhorky k nemu. 😉

agika1982
24. feb 2010

nooo moze byt,ale ja nemam nejake zvlastne chute....spapam hocico xixi 😉

carrie84
24. feb 2010

Ja som dnes dostala chut na ostro-kyslu cinsku - tak varim tu .... a spravim si aspon taky maly kotlik - vzdy sa to u nas strasne rychlo zje! 😀

oacka
24. feb 2010

máš na ňu recept,carrie? dáš mi ho?

agika1982
24. feb 2010

noooo ta cina moze byt dobra.....mozem aj ja poprosit recept carie??

zrzulka
24. feb 2010

babulky dakujem za info ohladom tej nemeckej stranky ....len teraz som pozerala ako presli autosedacky v tstoch a teeeeeda nic moc musim povedat. len 4 presli... A navyse ma dost prekvapilo ze po 5tich rokoch pouzivania autosedacky uz nie je bezpecna... t.z ze vlastne tu co mam teraz pre malu by som uz pre maleho pouzivat nemala. Mne na tej sedacke velmi zalezi aby bola bezpecna lebo uz sme mali 2 nehody co mame nove auto . 1 krat bola v aute aj mala.. Ani raz to nebola nasa vina, no ale stane sa....
Tu je link na tie testy ak by to niekoho zaujimalo....
http://auto.idnes.cz/test-detskych-autosedacek-...

carrie84
24. feb 2010

Oacka, agi - mate recept v IP. To je taky moj jemne upraveny - original mam odtialto:
http://www.asiafood.sk/news/ostro-kysla-polievk...

lenkaaninka
24. feb 2010

ahojte ženy 🙂
ja robím dneska perkelt alebo paprikáš neviem kto ako to volá ...bola som v lekárni a že žiadne kvapky do nosa tak tie z oceánu mi predala ale to je prd ništ to neprerazilo ....som ako debil neviem ako variť nemám čuchu...

🙂 ja som pri rodení ani nerozmýšlala ako dýchať a pre mna to b olo to najmenej na čo som myslela... 😀

jájjj baby ja už mám kotlík ako bulo normálne tragédia ale tu u nás ako vedia všetci že som tehotná ale ked príde jar že fuknem riflovku ale už ju nezapnem to je jasné ...tak potom sa budú pýtať kde som to skrývala 😅

ja už chcem 9.3. idem na morfo...už sa mi o tom aj sníva kurnik zvedavá som ako pes...nechápem ako to môže niekto vydržať že to nechce vedieť ....no ja určite nepatrím medzi takých ludí 😉

a včera som sa dozvedela že kamoška tuto od nás čaká tretie a má tak nejako velké deti ako aj a pred mesiacom som ju stretla a vravela že ty si tehotná??? teeda ja by som nechcela ani za svet už...a teraz je nejako v 8tt takže vtedy o tom ešte nevedela 🙂 🙂 🙂 sranda teda ako sa dušovala

oacka
24. feb 2010

carrie, vďaka! t 😵 ie huby ma celkom odradili,ja ich neľúbim,ale možno by sa dala nejaká náhrada.
lenkaaninka, kúp si panthenose s eukalyptovým olejom, to môžu aj tehotné, je to sprej a mne veľmi pomohol. aj keď každému vyhovuje niečo iné. tie morské kvapky sú o ničom.

agika1982
24. feb 2010

co je to to morfolog.vys???ze tam zistia co to bude???
carrie dakujem ti.....urcite to bude chutne....

KOCKY,keby tu z vas tak bola aspom jedna z Trnavy....nemam s kym ist nakupovat vecicky.....fnuk fnuk

mirka285
24. feb 2010

fuu ostrokysla,tak tu ja zboznujem,mnam..ja dnes nevarim,vcera som robila to plnene kura a ostalo nam este kedze sme doma len dvaja 😒

lenkaaninka
24. feb 2010

oacka díky skúsim ale ozaj neviem prečo to tak reklamujú a ešte tu je že sila oceánu ....no veeru neuveritelná 😀 kurnik keby som ja vedela 5 eur som zasa vyhodila ...

keby mi mal niekto preplatiť čo som ja v lekárni nechala od septembra tak aj kočík nový môžem kúpiť . ☹

sunnygirl
24. feb 2010

ja ešte nepapala ostro-kyslú, ................... 😒

lenkaaninka
24. feb 2010

ja by som si dala taký velký nezdravý hamburger a šejk vanilkový z mcdonalds 😵

morfologický je že sledujú orgány či sa vyvyjajú tak ako sa majú a pokuká srdiečko no proste všetko a už je aj vidieť čo to je tak hej...robí sa to 2D a od 20tt do 22tt tak nejako

agika1982
24. feb 2010

CARRIE mne este nic neprislo...

mirka285
24. feb 2010

baby ja som taka vytesena,moj drahy dosiel domov a ze vyhliadol komodu presne aku som chcela z masivneho dreva,tak ju zajtra pojdeme kupit 🙂 🙂 konecne budem mat kde vecicky ukladat 🙂

agika1982
24. feb 2010

ahaaa....no LENKAANINKA ja idem buduci stvrtok na velke sono,takze to je asi ono kedze som 21-22 tt

sunnygirl
24. feb 2010

mirka hoď potom foto, lebo aj ja hľadám nejakú, tiež to nemám kam ukladať

mirka285
24. feb 2010

ok sunny zajtra odfotim 😉

sunnygirl
24. feb 2010

lenkaaninka
ako si si vložila ten prvý odpočítavací graf baby-gaga.com, aj ja si to chcem vložiť ale neviem ako 😉

katkaking
24. feb 2010

ahojte
vitam tiez nove mamicky...
oacka a nic viac ti k tej placente nepovedal? lebo aj mne asi to co tebe...ale aj tak sa trochu bojim, ked musim malu dvihat na ruky...a tak...

lenkaaninka
24. feb 2010

ten som aj ja na štyri krát lebo tomu hrabalo ked si nanho klikneš sa ti otvorí stránka potom som skúšala, ked som si ho tam urobila na tej stránke všetky tri odkazy nakopírovať vložiť na kobylku do môjho albumu ale najprv nešli a potom sa to podarilo

ivka8255
24. feb 2010

Ahojte, uz dlhsie vas citam 🙂 a konecne som nabrala odvahu sa pridat. V skratke cosi o mne: Ivana,coskoro uz 28r., ucitelka, z Povazskej Bystrice (teda povodom Vranov n. T.) a od zaciatku tehu doma :( pohlavie zatial nevieme, ale uz sa veeeeeeeelmo tesime. Inak chlapcenske mena su aj u nas problem :( nezhodneme sa, vooooobec. Tak ja dufam, ze to bude babulka Barborka 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre