Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
29. mar 2011

baby moje dieta si uz rusi aj popoludnajsi spanok .. 😒 spala 40 minut miesto klasiskych 2-2,5 hodin ..no to bude show..

bambola
29. mar 2011

@tinaki1275 a mozno prave preto sa jej polepsi nocny spanok 😉 mne mala ked spala cez den menej v noci cpala lepsie lebo nepotrebovala k tomu mna a prso 😀

inac moja krasavica dnes fungovala od pol 9 rano do pol 17 , s poobednym plavanim 😕
takze mne zrusila ten doobednajsi trojhodinovy spanok 😠 ale teraz je taka nijaka, asi si meni rezim tak cakam ako sa utrasie. nechapem ale preco to musi robit tyzden pred mojou skuskou 🙄

denisse
29. mar 2011

@maxara .. jeeej, naozaj by si v sobotu dorazila ... super by to bolo 😉
ja sa tam sice nikde nevyznam, segra je tehula a navyse PN len s vychadzkami od 14 do 16, takze asi velmi daleko od zimneho stadiona nezajdeme 🙂
ale rada vas vsetkych uvidim, keby sa dalo ... 😀

denisse
29. mar 2011

baby, mojej barunke sa zmenil spankovy rezim .. ten prvy spanok doma sa jej predlzil a tym padom jej poobede vonku staci pol hodka .. comu som rada, lebo mozeme vonku kukat po svete ... kiezby nam to ostalo ... sice je to stale dve hodky spanku za den dokopy, ale mne to neva 🙂

bambola
29. mar 2011

@denisse deni a to tuto sobotu?

denisse
29. mar 2011

@bambola
ano 😀

bambola
29. mar 2011

@denisse jaaaj, tak to my sme v BB ☹

denisse
29. mar 2011

@bambola
skoda ... ☹
tak snad aspon @luludi a mozno este niekto, kto to nema daleko ...

luludi
29. mar 2011

@denisse ja ta urcite pridem vystiskat, ked bude mat bubo mizernu naladu mm ho postrazi 🙂 uz sme dohodnuti

denisse
29. mar 2011

@luludi
tak to je super, tesim sa 🙂

maxara
29. mar 2011

@luludi ale ak ma tam nechcete, tak nemusim prist 😉

@tinaki1275 no ved ona nemala s nim problem, ked sme mali take minisopliky a odsavali sme.. ale teraz je odvtedy uz asi dlho, takze asi preto, ze uz zabudla, alebo ja neviem.. 😒

@denisse no ja sa tam tiez nevyznam a som rada, ked trafim Dubravku ako taku.. ale ak teda nebudem nadramec, tak mozno by som nachvilku dorazila

maxara
29. mar 2011

@denisse my sice rodime v sobotu, ale tak hadfam na dve tri hodinky sa mi podari uvolnit (inak blizko to ma este @katka55 a @mirka285 ale ona mava vacsinou iny program na sobotu, tak nefiim)

@bambola Bambi sakra, ty ides prec a ja som si myslela, ze sa k tebe pojdem vysrat, keby som musela nahodou 😀 😝

denisse
29. mar 2011

@maxara
urcite prid ... budeme radi ... jeeej, aj ja budem na stretku 🙂

maxara
29. mar 2011

@denisse a budes aj cervena v tabulke 😉 ked sa zadari 😵

denisse
29. mar 2011

@maxara
fiiiha, tak to uz hej 😀

luludi
29. mar 2011

@maxara maxi nebud trubka! jasne, ze ta chceme! ved poctivo hladam reprezentativnu lavicku, aby som sa pred vami nemusela hanbitt 😉 😵

jaruska8
29. mar 2011

@luludi Ty brďo, že saje naprázdno, to som u malej teda nevidela, ona má totiž stále niečo v puse. 😉 😉 😉 😉 Sranda, že každé dieťa je iné, mne malá málokedy dáva najavo hlad, keď mrnčí, tak to je už zúfalá. 😉
@denisse Ja kojím teda posledné dni 4x, po desiatej si už nepýta, teda vlastne nechce, ale aj tak jej vždy ponúknem. 😀

kafoditka
29. mar 2011

Caute fesandy 🙂 My sme dnes stravili cele poobedie na slniecku vonku, uplne uzasne bolo 😵 Maly mi zaspal behom minuty po vypiti mlieka, ja som akurat dobalila v rychlosti, ideme si na dva dni odskocit do CA... Pozeram, ze sa chysta dalsie ministretko - @maxara, budes zasa cervenit tabulku 😉 😀

gabika41
29. mar 2011

@tinaki1275.....mozno sa to este upravi.....aj mne dnes zaspala az o 19:15 som ani spravy nestihla 😠

gabika41
29. mar 2011

@kafoditka ....ze pozdravujem...inak moja svokra pochadza zo Zakopcia a mame tam opravenu drevenicu nad dedinou,takze aj my urcite na Velku noc vyrazame smer Cadca... 😉

denisse
29. mar 2011

@gabika41
ja som spravy nevidela skoro 4 roky odkedy mame nelu 😀

kafoditka
29. mar 2011

@gabika41 Ja mam na Zakopci prababku - teda mala som donedavna, ale ostal tam este ujo... nebola som tam vyse roka ale ked sa tam vyberiem, tak to je hotovy balzam na dusu 🙂 v celej osade je obyvana len ujova a susedova chalupa, ostatne su len v ramci vikendovych domov.. je tam uzasne 😉

kafoditka
29. mar 2011

@gabika41 kde tam mate chalupku? ako sa to tam vola?

gabika41
29. mar 2011

@kafoditka ...pri kostole ides do prava smerom k cintorinu a hore po tej ceste a tusim sa to tam vola u Hrckov.....ked vyjdes hore,tak tam je kriz a ide sa tou cestou az na koniec...mame zelenu strechu......

katarina7777
29. mar 2011

@mirka285 miri aj leo mi kaka 3-4 krat denne, niekedy s nostalgiou spominam na casy ked to bolo kazde 4 dni 😀

gabika41
29. mar 2011

@denisse ...to vies ja som zhyckana.... 🙂

kafoditka
29. mar 2011

@gabika41 viem kde to je, mamina tam ma sesternicu v tom placi nad kostolom.. 😉

katka55
29. mar 2011

ahojte 🙂 tak sa konecne hlasim. dnes bol celkom fajn den, aj sme si zaplavali, patrik si aj dost pospal, takze spokojnost 😉 jeej, stretko v dubravke sa chysta, ked ja tam nie som 😠 my sme kazdy vikend prec... no a konkretne tuto sobotu ideme zahajit grilovaciu sezonu, tak nech sa laskavo nepokazi pocasie 😎 budem vam zavidiet to stretko. uzite si to 😉

gabika41
29. mar 2011

@maxara...uz dlho som sa Ta chcela opytat,Ty ked uspavas malu v hlbokom kociku,tak ju mas aj nejako priviazanu,lebo viem ze v tych starsich kocikoch boli remienky.....lebo ja som kvoli tmu zrusila vanicku,lebo som sa bala,ze mi odtial vypadne ked sa zobudi,lebo isla okamzite do sedu..... 🙂

gabika41
29. mar 2011

@kafoditka svet je maly.... 😉 to je on av zimnom sate......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre