Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
29. mar 2011

@gabika41 paraaaadicka 🙂

bambola
29. mar 2011

@maxara 😀 😀 no budes musiet o sracie miesto poziadat niekoho ineho 😀
inac sme ta @mirka285 dnes videli v dnv 😉 teda katka ja len pozadie potom uz 😅

meruska
29. mar 2011

@bambola ako to ze ste zacali plavat az po nas a vy uz koncite s plavanim? to kolko ste mali hodin?

katka55
29. mar 2011

@mirka285 ano, videli sme ta, ale nastastie sme ta zbadali az neskoro, lebo by si nas zabila, keby sme ti zatrubili pri kociku 😀 😀 😉

bambola
29. mar 2011

@meruska osem, kazdy tyzden dve ale my sme jeden tyzden vynechali takze mame este dve nahradne hodiny 🙂 vy to mate ako?

mirka285
29. mar 2011

caute..
@bambola kde ste ma vycihali?poobede ked som bola na spacirke?dnes bolo super vonku...

meruska
29. mar 2011

@bambola my mame 10 hodin raz tyzdenne za 100€ teda sa chodi necele 3 mesiace, je to fajn 🙂

bambola
29. mar 2011

@mirka285 akurat si isla popri hlavnej ceste, my sme sli z plavania nieco po tretej 😉
@meruska joj to mate fajne, to je odost lepsia cena 😠 a aj sa mi paci, ze to mate tak dlhodobejsie 🙂

meruska
29. mar 2011

@bambola ano hlavne ta dlha doba je fajn...u vas konci cely kurz za mesiac to je dost o nicom za take prachy ☹

zuzik1983
29. mar 2011

ahojte
mne mala tiez zrusila poobedny spanok,ved ona mi uz cez den takmer nespi... 😒 vydrzi hore 6 hodin a neni unavena...

malyviki
29. mar 2011

@tinaki1275 ... maly bol do 6 mesiacov plne kojeny, potom parkrat za den a v noci a teraz len v noci. Ved to, cez den sa nevie poriadne najest. Inak uz od malicka mi spava tak, ze sa musi napapat niekolkokrat za noc a pri papani zaspi. Ale vcera vecer sa stal zazrak, o 00,30 som mu dala papat a potiahol do 07,10 hod. Neveriiiiiiiiiiim, prvykrat som prespala noc. Som zvedava co bude dnes.

tinaki1275
29. mar 2011

@zuzik1983 mi nieco hovori ,, 😠 my sme dnes spali 2x 40minut a este sme hore 😕 a totu je prosim pol dvavnastej a vstala o piatej ☹
@bambola mne sa zda ze sato len zhorsuje..pred tym pekne spala cez den a spala dobre aj v noci ..vcera v noci bola zas jednej hore..zaspala o jedenstaej podotykam..o tretej do po lpiatej normalne cerstva ako rybycka santila p o postielke aked sa zacala sama nudit revom ma zobudila..a potom spa aod od poiatej do siesemj ..najedla sa a zas o do desiatej..
baby poradte mi co mam robit..uz ma tu mm zrusil ze proste nieco robim(e)zle -myslel mudry mna samozrejme ..a vraj sa mam poradit s vami co ste schopnejsie mamy ... ☹

tinaki1275
29. mar 2011

@malyviki no bud rada..hadam sa to upravi ..ale kojene deti casto papaju v noci ..myslim ze ked prejdes na UM casom urcite je velka pravdepodobnost ze ti prespi celu noc..

malyviki
29. mar 2011

@katrinka8 maly bol do 6 mesiacov plne kojeny, potom parkrat za den a v noci a teraz len v noci. Ved to, cez den sa nevie poriadne najest. Inak uz od malicka mi spava tak, ze sa musi napapat niekolkokrat za noc a pri papani zaspi. Ale vcera vecer sa stal zazrak, o 00,30 som mu dala papat a potiahol do 07,10 hod. Neveriiiiiiiiiiim, prvykrat som prespala noc. Som zvedava co bude dnes.

malyviki
29. mar 2011

@monline maly bol do 6 mesiacov plne kojeny, potom parkrat za den a v noci a teraz len v noci. Ved to, cez den sa nevie poriadne najest. Inak uz od malicka mi spava tak, ze sa musi napapat niekolkokrat za noc a pri papani zaspi. Ale vcera vecer sa stal zazrak, o 00,30 som mu dala papat a potiahol do 07,10 hod. Neveriiiiiiiiiiim, prvykrat som prespala noc. Som zvedava co bude dnes. Inak ked spal s nami v izbe, tak som mu medzi papanim musela davat este aj cumlik.... takze som bola fakt ze kazdu chvilu hore. Ked sme ho prestahovali vedla do izby, zacal spavat ovela lepsie. Povodne s nami v izbe sa budil kazde dve hodky, niekedy aj kazdu hodku... po prestahovani sa to obmedzilo. Takze mu to prospelo.

malyviki
29. mar 2011

@tinaki1275 dufajme, ze prespi celu noc.. inak sa ho snazim odstavit, ale nedari sa, maly je na mna moc naviazany.

tinaki1275
29. mar 2011

@malyviki vcera mi pisala jedna kamoska co ma dceru 1,5 rocnu ..odstavovala neuspesne od desiatich mesiacov do roka a 3 mesiacov az jej pediater povedal ze sa malej nic nestane ked si 2-3 noci trochu viac poplace ..a ona nakoniec pouzila tu metodu z knihy =kazde dieta sa vie naucit spat - ked nechad dieta plakat a ides k nemu po 3 min.potom po 5 potom po 7 ..a pod..a vraj za tri dni bolo po kojeni aj po placi ..svrtu noc jej zaspala o osmej a vstala o siedmej rano a odvtedy uz dva mesiace je to takto ..no ja nie som za tu metodu ale u nej vraj zabrala na 100%..a ja nekojim takze to s budenim u nas s tym nic nema..

macik27
29. mar 2011

@tinaki1275 ahoj tak sa stále trápite ☹ nám sa pár krát podarilo prespať noc bez nervákov, teda na kojenie sa budila a tak som začala sledovať že kedy a čo vtedy papala ( ja si to zapisujem) a prišla som na to že keď som jej nedala večer a všeobecne poobede presnidávočku tak spala celkom v pohode...presnidávočky som vysadila začala som jej dávať len ovocie s ryžou aj to nejneskôr o piatej a spinká celkom v pohode, len sa budí na kojenie ale potiahne si a hneď zaspí ...tak som to jej nervačenie pripísala cukru v presnidávke že mala asi kopec energie .....to má asi po tatovi tomu stačí horalka aje ako z divých vajec 😀

tinaki1275
29. mar 2011

@macik27 sa mi zda ze sa to este zhorsuje.no to ma nenapadlo s ty mcukrom ....ale ja vecer zvycajne dam okolo siestej trochu kase -mliecnej ryzovej(inu nechce)ak zje(cca 50 ml )s trochou cerstveho ovocia,alebo jogurt obycajny biely .a zapije to tak 80 ml mlieka ..a potom pred spanim okolo desiatej -pol desiatej 180 ml mlieka ...a nespi do jedenastej a potom sazobudi o pol druhej ze je hladna..a o siestej po lsiedmej zase..

tinaki1275
29. mar 2011

no dnes vecer tu skapal pes.. 😒

macik27
29. mar 2011

@tinaki1275 tam by toľko cukru nemalo byť ale kto vie a skúšala si spýtať doktora? možno má ozaj veľa energie atreba jej len upraviť stravu inak mne malá cez deň spí tiež len 2 krat po hodinke a niekedy len raz ale ked spí dobre cez deň tak aj v noci a teraz mi zaspala až po desiatej ale to je zblbnutá z toho posunu času

tinaki1275
29. mar 2011

@macik27 no ideme v piatok k pedine tak sa opytam ale vo vela nedufam),ona ale papa strasne malo ..tak ja nechapem..akurat mlieka pije viac a je neustale v pohybe..ja nemam problem ked nechce spat viac cez den ,ved to sa u deti meni ,ja nechapem co to vystraja v noci ,ona nie je schopna prespat 3 hodiny v kuse..a neustalle sa prevaluje a stavia este aj ked spi .. 😒 mozno by som ju nemala zajtra nechat poobede vobec spat ... 😒 neviem..

macik27
29. mar 2011

@tinaki1275 aby potom nebola zlá keď bude unavená moja by ma stiahla z kože keby som ju nedala spať 😠 na nožičky sa ešte nedvíhame tak to neviem možno to dobehne aj nás...nemá nejakého oblúbeného plyšáka takého na túlenie? vraj to pomáha i keď moja žiadneho nechce 😒

bambola
29. mar 2011

@tinaki1275 som tu 🙂 ja som tym nemyslela, ze mi spala horsie cez den a tak spala lepsie v noci lebo je pravda, ze ak si dobre ced den tak spi dobre aj v noci. len proste ked spala cez den menej (ale spala) tak mi v noci nevisela na ciciku.
nemyslim si, ze si neschopna matka ale mozno je niekde pravda, ze robis/robite chybu.....tazko povedat aku takto nadialku.

tinaki1275
29. mar 2011

@macik27 ona ma macika (to je miesto vysielacky aby sme ju poculi )v postielke od narodenia ale ta ho skor vyhadzuje von z postielky a vankusiky co ma po stranach tiez..nehovoriac o cumlikoch ..spinkala vzdy s plienkou na tvari ,ani to uz nechce...no ja rozmyslam ze skusim ju zajtra nedat spat o tej stvrtej a uvidim ..

monline
29. mar 2011

@tinaki1275 no ja som sem len teraz prišla...malý mi krásne zaspal pred ôsmou, šla som dole po čosi, muž šiel hore a prepol si na futbal..že nech panelák pozerám dole..fajn, vravím mu, že nech sa o neho stará a nezaspí hneď, aby sa neprebral...(treba podať dudlík, pohladkať, byť pri ňom)...šla som dole, samozrejme o 45min obrovský rev, tak som malého utíšila (na muža nejak nebral) a neposedko bol hore doteraz!! Zajtra to mužovi zrátam

tinaki1275
29. mar 2011

@bambola ja uz nic nechapem/. a ja aj vecer mam trpezlivost ..ani nie som nervozna..skor smutna z toho..a cakam ze to proste prejde..a ono neprechadza..len je ti horsie a horsie..

tinaki1275
29. mar 2011

@monline aspon ti dnes lepsie papkal?

macik27
29. mar 2011

@tinaki1275 ja ti verím že to je vyčerpávajúce ja keď už som bola s nervami na konci tak som ju nechala v postielke a odišla som z izby to rozdýchať tiež som mala pocit že som úplne neschopná a teraz dúfam že som našla riešenie a neni to len dočasné

monline
29. mar 2011

@tinaki1275 začal jesť, tak sa teším..ráno nechcel, na obed jedol jogurt, jeden a kúsok druhého...a poobede trocha polievky (musela som rozmixovať pre istotu) a neskôr trocha kaše s výživou a keksíkom...som spokojná, hlavné, že jedol aspoň niečo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre