Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
2. apr 2011

caute baby...
@monline ja uz som mala vybrate,len sme to museli ist osobne vyskusat a zaplatit zalohu 🙂 inak dnes vylet super 🙂

gabika41
2. apr 2011

@monline.....neviem,co sa deje,ale je fakt,ze je MK akysi velmi pomaly........a myslim si,ze vsetci boli vonku....aj ja som bola a zastavila som sa aj v Tescu maju 50% zlavy,takze som malej kupila svetrik za 3 evri .....ale Tesco bolo tiez prazdne......isli len tri pokladne.....

monline
2. apr 2011

@mirka285 krásne si si vybrala, naozaj 🙂 a to v BA nemajú pekné obrúčky? alebo tieto si si vyhliadla na nete a tak si šla rovno tam? ja neviem, lebo ked som potrebovala, tak sa svadba tak narýchlo zbuchla, že som musela brať hotové, lebo sme ich o týždeň potrebovali

monline
2. apr 2011

@gabika41 tak sa mi vidí, že v lete tu bude popísaných možno 5 strán, ale za týždeň...no nevadí, hlavné, že sa budeme mať dobre 🙂

monline
2. apr 2011

@mirka285 aozaj, aj termín máte?

mirka285
2. apr 2011

@monline Kamea tie obrucky vyraba,je to dobra firma,takze nevidela som dovod aby som si kupovala obrucky v nejakom zlatnictve od nejakeho juhoslovana 😀 tieto sa mi pacili a vies aka som,jednoducho som ich musela mat a do Trencina to zas nie je tak daleko...presny datum este nemame,iba mesiac 😉

gabika41
2. apr 2011

@mirka285 velmi pekne...aj ja som zatazena na biele zlato..... 🙂

kafoditka
2. apr 2011

caute 🙂 cely den sme boli s malym vonku.. teraz spi, otvorila som si cervene vinko, pozeram spravy..
@mirka285 naozaj pekne obrucky ste si vybrali, super, sak ako inac, tvoj vkus sa nezaprie 😉 🙂 aj ste si dali nieco vygravirovat na vnutornu stranu? pozerala som tu stranku kamea a fakt by som mala problem si vybrat, velmi dobru ponuku maju..

monline
2. apr 2011

@mirka285 tuším ma napínaš a čakáš, či sa spýtam na mesiac -))) nepochybujem, že keď sa o niečom rozhoduješ, spravíš si prieskum a vyberieš si to najvyhovujúcejšie pre seba..a myslím to vo všetkom 🙂

tak baby, už som zas kojila, lozil mi po posteli po 15min spánku.. 😖
a neviete ako dopadlo stretko? kto sa skutočne zúčastnil?

monline
2. apr 2011

@kafoditka aj ja si prosím za pohár 🙂

monline
2. apr 2011

poraďte mi..mám doma čerstvú knedľu, ale nemám žiadnu kapustu, ani kyslú, ani hlávkovú...čo variť? ako ju využiť? ani šampiňony nemám, len sušené hríby..

kafoditka
2. apr 2011

@monline malemu sa prerezal aj druhy spodny zubcek ale zda sa mi, ze len tak na polovicku, asi ho to boli, lebo sa mi pred chvilkou posadil v postielke a plakal.. dala som mu cumel, ulozila ho, utisila a spi.. uvidime, aka bude noc..
No veru, baby stretkarky sa nejak neozyvaju..

kafoditka
2. apr 2011

@monline chrenova omacka a hovadzie masko k tomu?? 😉 Mon, su to Topolcianky Cabernet Sauvignon a veru mi to nejde dole krkom 😒 som sklamana, supla som si tam kolu a hned je chutnejsie 😀

monline
2. apr 2011

to čo má zas Tina za šaty na sebe? vyzerajú hrozne pri tomto pohľade zdola

kafoditka
2. apr 2011

@monline alebo plnenu papriku ku knedli - my to tak doma robime, ale napr. mm ju zje zasadne len s chlebom..

kafoditka
2. apr 2011

@monline celkovo sa mi zda, ze stylistky obliekaju tie dievcata ako za trest 😖

monline
2. apr 2011

@kafoditka fakt musí byť zlé, keď ti chutí až s kolou..tak si dám minerálku, však o chvíľu kojím zas 🙂
aj môjmu saide prerezať dvojka dole, chudáčik, stále si tam dáva jazyk, taký smiešny je pri tom..
a inak- dnes som bola dosť nervózna z toho, že nespí, fakt skoro až zlá, vrčala som, muž došiel z roboty, tak to schytal, nika sa zašívala kade tade, ked som ju konečne poobede stretla, tiež si vypočula..protivná som bola..dúfam, že zajtra bude malý lepšie spať, inak si budem musieť zabezpečiť hrubý tmavý záves ako mirka, nech natoľko nesvieti do spálne (južná strana)

monline
2. apr 2011

@kafoditka plnenú papriku ľúbim len ja, ale tiež s chlebom, jedávam ju u mamy, doma ani nevarím, načo aj..chrenovú by mi nika nezjedla a hovädzie už vôbec nie a sviečkovú mala mama včera a dnes, včera s kroketami a dnes kúpila dve knedle a jedna jej vystala..skôr som myslela na nejaké zaujímavé závitky s voľačím, čo omočí knedľu 🙂)

monline
2. apr 2011

@kafoditka alebo žeby sme sa len my všetci nevyznali v tom, čo letí?? 😕

kafoditka
2. apr 2011

@monline Mon, je to pochopitelne, take stavy poznam..ked mu nie je nic dobre, ked stale len mrnci, nechce spat, sediet, lezat, hrat sa, proste nic len mrnci.. tiez som z toho na nervy ale schyta si to akurat mm.. neboj, zajtra bude urcite lepsie 😉

kafoditka
2. apr 2011

@monline joj, tak teraz si ma dostala, lebo moje kucharske schopnosti su dost obmedzene na nejake zavitky 😀 mozno Mirka poradi..

monline
2. apr 2011

@kafoditka normálne som unavená, pritom som pred obedom dve hodiny s ním ležala a poobede tiež...

kafoditka
2. apr 2011

@monline ja plnenu papriku milujem, ked ju uvari moja svokra, dokazem ju jest v pohode aj cely tyzden 🙂

monline
2. apr 2011

@kafoditka mama robí papriku často, lebo si v lete zamrazí naplnené papriky a kedykoľvek v zime ich vyberie a uvarí ..a vrí ju výborne, úplne inak ako svokra, tá svokrina je nejedlá, vodová, zlá

monline
2. apr 2011

@kafoditka a s kým vínkuješ? sama?

kafoditka
2. apr 2011

@monline napr. moja svokra ju robi viac sladku, ta mi neskutocne chuti a zasa mm viac slanu a ta uz mi tak nesmakuje.. Mon, uz som dovinkovala.. vypila som pohar ale samej mi to nechuti tak som si akurat zaliala matovy caj s cernicou - popradsky, tie teraz u nas doma najviac ficia 😉

monline
2. apr 2011

@kafoditka ja mám mätový čaj rada z čerstvej mäty, rastie mi v bylinkovej špirále na dvore..skvelé aj do mojita..joj, ale by som si už dala, nemala som s alkoholom odkedy som otehotnela, len také nealko

kafoditka
2. apr 2011

@monline Peto je v praci, pride az okolo polnoci..

kafoditka
2. apr 2011

@monline mnaaam dobre mojitko... mne este chuti v lete pina colada dobre studena 😉 jaaaj si mi chute narobila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre